Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Mene muce mirisi, ne uspijevam muzu veceru spremiti u koju god hranu da pogledam a da je bilo sto zdravo, odmah muka i trcim da povracam a ne uspijevam. 
    Jedino mi se jede slano smeće od hrane ne znam sta bih rekla…
    Sad spremala krumpir s pilecim krilcima i cijeli stan sam morala da zracim i da dahcem kao riba na terasi… 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar Pony

    Pony

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Hi. Meni je sada 13 tjedan, i mučnine ne popuštaju. Sve fore koje su ih umirivale, su odjednom zakazale. Kada su vama prestale mučnine? Malo sam očajna. Ne spavam. 😑😑😑

    💟 it's a girl 💟

  • Avatar Pony

    Pony

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Mene muce mirisi, ne uspijevam muzu veceru spremiti u koju god hranu da pogledam a da je bilo sto zdravo, odmah muka i trcim da povracam a ne uspijevam.
    Jedino mi se jede slano smeće od hrane ne znam sta bih rekla…
    Sad spremala krumpir s pilecim krilcima i cijeli stan sam morala da zracim i da dahcem kao riba na terasi… 😐


    Skroz te razumjem. Ja sam prije bila na svemu organskom, sada su mi domet kiseli krastavci iz trgovine i krekeri i tu sve staje. 
    Ne kuham već danima. Mirisi ubijaju. 

    💟 it's a girl 💟

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pony

    Hi. Meni je sada 13 tjedan, i mučnine ne popuštaju. Sve fore koje su ih umirivale, su odjednom zakazale. Kada su vama prestale mučnine? Malo sam očajna. Ne spavam. 😑😑😑


    Evo sad su se smanjile…cca 15. tjedan. Međutim i dalje sam picky eater.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mučnine su nestale prije par dana možda. no, tu i tamo mi se i dalje diže želudac na neugodne mirise. npr, bacala sam nešto u smeće i poslije se jedva smirila koliko mi se digao želudac. neki dan od mirisa pokvarenog jogurta isto. inače uopće nisam osjetljiva na mirise. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Miranda

    Ne farbam se zasad uopce.

    Opet me umor savladao, jedva gledam vec.

    Bulbi mene inace muce u proljece ali sad nemam problema. Nazalost jedino fizioloska, da.


    Kod mene je malo bio mir i dns cijeli dan kihanje…
    Rekla dr.da se mogu i inhalirat fizioloskom,al kad se inhaliram imam osjecaj da mi to jos vise pokrene curenje nosa…
    Jedva cekam jesem😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Sto se tice mucnina,izgleda da su se kod mene malo smirile…muka mi jedino zna bit od neke hrane koja mi lose sjedne…a mirisi…inace mi je uvijek smrdilo kad netko nesto kuha,a sad u trudnoci kad osjetim miris hrane samo mi sline cure🙈…i opet mi dns nes nije dalo mira i pojela 3 napolitanke i sad u zelucu kaos😑…bas sam blesava ,nezz sto mi je zadnjih par dana s tim slatkim…i cini mi se da sam primjetila par svjezih ljubicastih strija na cicama,iako se mazem uljem…al kad su najednom buknule 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Sto se tice mucnina,izgleda da su se kod mene malo smirile…muka mi jedino zna bit od neke hrane koja mi lose sjedne…a mirisi…inace mi je uvijek smrdilo kad netko nesto kuha,a sad u trudnoci kad osjetim miris hrane samo mi sline vcure🙈…i opet mi dns nes nije dalo mira i pojela 3 napolitanke i sad u zelucu kaos😑…bas sam blesava ,nezz sto mi je zadnjih par dana s tim slatkim…i cini mi se da sam primjetila par svjezih ljubicastih strija na cicama,iako se mazem uljem…al kad su najednom buknule 🙈


    Meni je jedan od dva nova grudnjaka već push up grudnjak. 😀 Svugdje su, u njemu nisu 😂 Po novi grudnjak moram. Bar da imam dva iole supportive za izaći iz kuće 🤣🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ja sam inace bila ovisnik o spreju za nos, godinama, kad sam ostala trudna to mi je bila doslovno najveca briga kako bez njih.. uzela sam u ljekarni sprej Quixx od berlin-chemie, na bazi morske vode i aloe vere.. vise mi staro sranje ne treba.. ovaj mi kad ga uspricam istjera iz nosa sve sto mi smeta i nakon toga disem normalno.. pa mozete pokusati mozda pomogne.

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    TPol

    Ja iscekujem pregled u srijedu tada ce bit 12 tjedana to je ujedno i za downow sindrom i jos nesto 🤔
    Nemogu komentirat s mobitela jos neko ima taj problem?
    Readhead tvoja mala ne ide u vrtic jos ?
    Inace me jaca prehlada uhvatila zarazila me moja mala a nemogu kapata nos uhhh …..


    TPol

    Ja iscekujem pregled u srijedu tada ce bit 12 tjedana to je ujedno i za downow sindrom i jos nesto 🤔
    Nemogu komentirat s mobitela jos neko ima taj problem?
    Readhead tvoja mala ne ide u vrtic jos ?
    Inace me jaca prehlada uhvatila zarazila me moja mala a nemogu kapata nos uhhh …..


    Ako mislila ba mene pod Redhead meni je ovo prva trudnoca:)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.