Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    bit će sve u redu, sigurna sam. ali radi svog mira odi i na hitnu ako treba. javi kako je prošlo 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Truskawka, puno hvala na podeli iskustva i podrsci. Sto se tempa tice, moguce je jer imala sam mucnine i umor bas izrazeno poslednjih desetak dana, pa me pocela gristi savest sto nista ne radim. Juce sam se odlicno osecala i odlucila posle posla spremiti veceru i napraviti tortu. Naravno, rastrcala se po kuci da odradim sve zaostale poslove koje muz nije bas mogao iako mi mnogo pomaze. Sinoc sam osetila pritisak posle toga i veliku potrebu da legnem. Da, javicu se dr sto pre. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Barbie, hvala ti, javicu vam naravno. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato

    Barbie, hvala ti, javicu vam naravno.


    Pusti sad kućanske poslove, odmora treba, čim osjetiš umor. Čišćenje ću nas čekati nakon poroda. Dok god je smeđkaste boje bez grčeva sve je u redu, alarm je, ali toliki nije.  Ako se simptomi pogoršaju  tek onda je gadno.  Sretno i javi nam da je sve je ok 😀.
    I kod nas kišaaaa! Hladno i svježe. Napokon, nakon mjesec i pol tropskih vrućina.  Preporodila sam se. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato

    Barbie, hvala ti, javicu vam naravno.


    Ja sam na pocetku, u 7 nedelji, tacno na dan pregleda zakazanog, dobila neki rozi iscjedak, trajao par sati i prestao, jos sam imala i grceve uz to. Na pregledu pronadjen mali hematom, i vise mi nije stvorio problem, dobila terapiju Duphaston 2x1, i to je to nadam se od njega. Tako da je dosta nas u tim nedeljama nesto iskusilo, hematom, pad progesterona, itd. Mislim da po opisu nije hitno da ides na hitnu drzavno, sto ti kazes, “vlakace” te pola dana, idi prvo privatno na uzv, ako od 9h radi. Srecno i javljaj :)
    Cure u vecim nedeljama, ja najnoviji simptom, naravno bolovi, na lijevoj strani nisko kao da mi se ukljestio misic neki pa nekako stegne, zaboli, uglavnom nije ono da je pms bol, kontrakcije, itd. Ovo je samo na jednoj strani i kada citam moze biti ti neki ligamenti, ali zar se meni jedinoj razvlaci to haha, ima li neko slicno nesto? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    tata_me_zove_zlato

    Barbie, hvala ti, javicu vam naravno.

    Ja sam na pocetku, u 7 nedelji, tacno na dan pregleda zakazanog, dobila neki rozi iscjedak, trajao par sati i prestao, jos sam imala i grceve uz to. Na pregledu pronadjen mali hematom, i vise mi nije stvorio problem, dobila terapiju Duphaston 2x1, i to je to nadam se od njega. Tako da je dosta nas u tim nedeljama nesto iskusilo, hematom, pad progesterona, itd. Mislim da po opisu nije hitno da ides na hitnu drzavno, sto ti kazes, “vlakace” te pola dana, idi prvo privatno na uzv, ako od 9h radi. Srecno i javljaj :)
    Cure u vecim nedeljama, ja najnoviji simptom, naravno bolovi, na lijevoj strani nisko kao da mi se ukljestio misic neki pa nekako stegne, zaboli, uglavnom nije ono da je pms bol, kontrakcije, itd. Ovo je samo na jednoj strani i kada citam moze biti ti neki ligamenti, ali zar se meni jedinoj razvlaci to haha, ima li neko slicno nesto?


    Nemam to, ali bole me nekad kosti u nogama, bol koja ide iz lumbalnog dijela. Jedva čekam svoj trudnički jastuk. On pomaže sa kostoboljom i ligamentima. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    nali

    Netko je tu pisao za bolovanje, nemogu sad s moba nac.. Imala sam i ja problem sa soc gin, nije me htjela ni pregledat, (a imam dijagnoza za bit na cuvanju, al nije htjela ni cut, ni vidjet me jer nisam hitni slucaj) otisla sam privatno, zena mi zapisala anamnezu i napisala preporuke za mirovanje i sad moram svaki mj doci s novim papirom od privatne i ona mi da doznaku, za sada bez prigovaranja.

    Inace, prema Zakonu o rodiljnim i roditeljskim potporama i HZZOvim pravilnicima- radno mjesto nije medicinska indikacija za bolovanje i poslodavac je duzan rasporedit radnika na manje opasno mjesto. Glupi su nam zakoni, al neki se gin strogo drze toga. Tak nesto cak pise kod moje soc u ordinaciji s popisom par dijagnoza za koje ona jedino daje bolovanje. Tako da sve ovisi o dobroj volji gin da li ce zbog dizanja teskog na poslu dat komplilacije ili moras imati neku od dijagnoza.


    mene nemaju di stavit..za kasom moram stajat u skl.isto tak i jos se penjat… da i ja radim uredski posao nebi jos isla na bolovanje

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😀

    Salatice mislim da je to normalno skroz,  mene zna tako po cijelom trbuhu nekad.  Mijenja lokacije. 😀 i u prepone mi često dođe taj osjećaj.  Sve dok nije jako i konstantno ne brinem se.  😊

    Tatamezovezlato sretno na pregledu i nadam se da je sve u redu.  😀

    U Splitu ništa od osvježenja. Teška sparina.  Iako se nešto kao oblaci nisam sigurna hoće li past kiša 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Pticaselica, u Zadru je opci potop bio! Sigurna sam da je upravo na putu za Split 😂 ja sam pod dekicom jer je bas osvjezilo! Tatamezvezlato, sretno!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Jutro cure 😀

    Salatice mislim da je to normalno skroz, mene zna tako po cijelom trbuhu nekad. Mijenja lokacije. 😀 i u prepone mi često dođe taj osjećaj. Sve dok nije jako i konstantno ne brinem se. 😊

    Tatamezovezlato sretno na pregledu i nadam se da je sve u redu. 😀

    U Splitu ništa od osvježenja. Teška sparina. Iako se nešto kao oblaci nisam sigurna hoće li past kiša 🙄


    Da, u Splitu je strasno vruce… Isla sam skupiti robu sa susila i preznojila se cijela, ovo je strasno… Nek padne vise ta kisa, ovih 29 stupnjeva mi trenutno gore od ne znam cega s obzirom kakva je sparina… 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.