Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ja sam danas jela punjene paprike a sad cu za veceru napraviti salatu od rajcice, krastavaca, paprike i mozzarele… Za sutra nemam pojma sta bih kuhala 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Ja sam danas jela blitvu,krompir i pljeskavicu
    A vcrs sam na nezdravoj hrani 😒 taman muz otisao po sendvice. A sta cu kad imamo super gril,neki sendvic sa pohanom piletinom,ma za prste polizat.
    Al evo vec 2 tjedna nisam nista od tamo pojela,ponosna sam na sebe hahaha,moram vcrs zgrijesit 😄😅

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Danas sam rucala 2 pijata povrtne juhe. Od mesa mi je bilo zlo pa sam ga zaobisla. Popodne sam namazala zdenka sir na razeni kruh. Cijeli dan mi je averzija prema jedenju a cijeli dan sam gladna. Evo ima pola sata minse zeludac tako napuhao i strasno podrigujem. Sve mi fali malo da izbacim vani. Cini mi se da cu vecerat Donat.

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Slusajte ovaj stres..ja i M. smo zajedno 11 god..imamo 28..brdo pitanja kad cete se zenit kad ce djeca…nasi straci se nisu upoznali i sad ce drugu nedjelju 7 dana prije svadbe jer njegova mama na tom inzistira jer kao sramota je da se nisu upoznali…iskreno ni jedni n8 drugi nisu prije neku zelju izrazili za upoznavanjem..a i toliko su razliciti da ce to bit takav neugodnjak ajme majko…njegov stari je groozzaannn…on ni ne prica s njim..i sad se to forsira…izludit cu…a moja mama je takva da im sve zamjera jer su jako losi roditelji i jos ce se posvadjat tamo 🤨😥🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Ana89

    Curke, što jedete za večeru? Ja se navikavam na početak ove beba okruglosti i crijeva su mi stalno stisnuta, bar imam dojam. Iako odem na wc redovito. I sad ne znam što da večeram, za ručak sam jela bolonjez od junetine. A i nemam neku inspiraciju


    Ja danas nisam bas uzorna, bila na cugi i sad kad sam isla doma uzela mali burek iz mlinara 😂 strasno, al trudim se inace pogotovo navecer nesto lagano i voce  jucer sam bananu i malo ananasa, inace jabuku i nesto orasasto, ako se najedem onda ne mogu zaspat i bude mi muka i budem cijela napuhnuta pa radije nesto malo gricnem nego da se mucim par sati zbog tog

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Slusajte ovaj stres..ja i M. smo zajedno 11 god..imamo 28..brdo pitanja kad cete se zenit kad ce djeca…nasi straci se nisu upoznali i sad ce drugu nedjelju 7 dana prije svadbe jer njegova mama na tom inzistira jer kao sramota je da se nisu upoznali…iskreno ni jedni n8 drugi nisu prije neku zelju izrazili za upoznavanjem..a i toliko su razliciti da ce to bit takav neugodnjak ajme majko…njegov stari je groozzaannn…on ni ne prica s njim..i sad se to forsira…izludit cu…a moja mama je takva da im sve zamjera jer su jako losi roditelji i jos ce se posvadjat tamo 🤨😥🙄


    Divno, taman ti treba takav stres taj dan 😩😡 da gledas njih kako ce se ponasat umjesto da uzivas u svom danu

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ja sam večerala čokolino 😬
    Ali sam zato za doručak pojela jedno jaje na oko, snitu kruha, za ručak komad mesa, mladi krumpir i krastavce na vrhnje i još sam popodne pekla palačinke i naravno pojela dvije s lino ladom pa mi je bilo muka 🙈


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Ptičica

    U Zg, u Vinogradskoj. Tamo cu se i operirat. Pa vidjet cu kako cu izgurat trudnocu, ali ja najradije ne bih prvih 7-8 mjeseci ako budem mogla. Klasa optimist sam :D
    Operacija je nozem, nemoguce je laserom. U bolnici 5 dana, pa toplice. Nakon 3 mjeseca bi trebala moci sve normalne radnje. Nakon 5 lagano natrag u sport.

    P.s. uf, nek te prestalo bolit. Znaci da je sve ok, vjerojatno se nesto sirilo. Ti ipak imas duplice 😁 a s krvi smo svi opsjednuti ocito. Tak i ja, svaki put kad idem na wc proucavam papir, kad stavljam utrice, pa virim u dnevni ulozak.. Boze sacuvaj 🤯🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️


    Da, da, klasican tijek. Drzim fige da imas sto manje problema u trudnoci i kasnije za sto brzi oporavak 😊
    Ja sam danas i za rucak i za veceru jela vege pizzu. 
    Pepe veselo, nadam se da ce upoznavanje proci mirno. Moja svekrva na prvu djeluje kao klasicna azdaja 🙈😂 Stvarno zena em ima takav neki stil em je sva crna. Sjecam se kad sam ju ja prvi put na kratko upoznala, nije skinula suncane naocale cijelih pola sata. Uopce nisam znala sta da mislim poslije, cudan dojam skroz. Na kraju je divna stvarno i imamo super odnos, nemam se na sto zaliti. Ali po prvom dojmu ne bi nikad rekla 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Mina93

    pepe1907

    Slusajte ovaj stres..ja i M. smo zajedno 11 god..imamo 28..brdo pitanja kad cete se zenit kad ce djeca…nasi straci se nisu upoznali i sad ce drugu nedjelju 7 dana prije svadbe jer njegova mama na tom inzistira jer kao sramota je da se nisu upoznali…iskreno ni jedni n8 drugi nisu prije neku zelju izrazili za upoznavanjem..a i toliko su razliciti da ce to bit takav neugodnjak ajme majko…njegov stari je groozzaannn…on ni ne prica s njim..i sad se to forsira…izludit cu…a moja mama je takva da im sve zamjera jer su jako losi roditelji i jos ce se posvadjat tamo 🤨😥🙄

    Divno, taman ti treba takav stres taj dan 😩😡 da gledas njih kako ce se ponasat umjesto da uzivas u svom danu

    6 dana prije svadbe ce se upoznati..😊🤞😂😢

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana89,
    stvarno mi je zao zbog takve situacije :( kod mene je totalni kontrast, previse vezana, cak i nesamostalna u dosta slucajeva, sa tatom previse vezana, ne prihvatam da ima 60, nije ni to ok bas :/ sredina najbolja :)
    Pepe, 
    ufff, teska situacija, ja inace zivim u zajednici i nisu losi ljudi, ok su, ali smo DVA RAZLICITA SVIJETA, tipicna patrijahalna porodica, dok su moji opusteni likovi :/ pa mi znaju ici na nerve, i ja njima vjerovatno haha, a pogotovo u trudnoci, sad sam malo i drska ponekad :/ uglavnom stop zajednicama (a ako se pitatw sto ne odem, pored tog sto nismo bas finansijski sposobni, njegova mama je jauk jednom pravila, sta ce se reci, pored ovolike kucerine vi na stan da idete, itd itd)… ali imamo svoj spratic, izdrzala sam 6 godina, valjda cu jos hahaha.
    I zadnje, za mene znaju skoro svi, za trudnocy, jos se sad stomak vidi, vidi se da sam trudnica… a poznata sam po tom 6 godina braka, po velikom spontanom 2012 :/ i dosta kad saznaju, kao umiru od dragosti, Bog ti dao dijeteee, a jaaaaaa kiseli osmijeh i marskam ih u sebi hahahahaha, mislim razumijem ono, jesam dugo u braku i spontani, ali de malo skloni tu patetiku xD nisam ni pokusavala ih imati, zbog fakulteta, studijskog putovanja, pa diplomiranja, staziranjaa, finansijskih problema, itd… raspisa se ja, post je ogroman ja mislim hahaha :O

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.