Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu
    Nema me 2 dana i već 15-ak str. za čitanje.
    I mene ljute komentari u vezi izbora imena, ali se trudim ne obazirati se na to. Inače moji bližnji znaju da nisam baš podložna utjecaju pa onda misle da mi neće smetati njihovi komentari, a ja ipak jesam malo osjetljivija sad u trudnoći. Mama mi je “babica” po zanimanju, tj. to je završila, ali sad radi kao med. sestra, tako da sam recimo svjesna toga da ima znanja i iskustva, ali opet ne bih voljela da na svaku moju grešku skače… pa moram se naučiti na svojim greškama. Ali dobro, mislim da ću znati s njom izaći na kraj. Živimo sami pa će savjeti ionako biti telefonski i kad dođe u posjet. Sa svekrvom se ok slažem, nemam dlake na jeziku pa kad se ne slažem s njom, ja to otvoreno kažem, ali i ona je ok, ne petlja se u nas život.
    Evo što sam ja jučer jela:

    Oslić, juha od buče, krumpir+blitva, salata.
    Danas ćemo domaću pizzu, ali ja ću sebi vjerojatno raditi s tijestom od cvjetače umjesto običnog tijesta.
    Al da ne mislite da uvijek pazim, jučer smo doručkovali burek s Dolca, ajme najfiniji burek u gradu.  Samo što mi trbuh odmah gunđa na bilo što nezdravo. Ja kažem da imam bebu nutricionistu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    A evo kako sam ja planirala naš GO. Vidjela sam još zimus da Ed Sheeran ima koncert 7.8.2018. u Beču pa reko ići ću. Onda kad sam saznala za trudnoću, sam odustala. Prije 2 tjedna sam se opet predomislila i rezervirala hostel u kojem je free cancelation. Reko idem, tko zna kad ću opet moći ići, a i uzet ću mjesta na tribinama, da se ne guram na parteru. Pisalo je na stranici Eventima da će se karte prodavati online od 8.srpnja 2017. pa sam razmišljala da ću rezervaciju potvrditi ili otkazati kad vidim hoću li uspjeti kupiti karte. Bila sam na njihovoj str. valjda 20x i nijednom nisam skužila godinu: 2017!! Uopće mi ne bi palo na pamet da se karte prodaju godinu dana unaprijed! Ugl, skužila sam jer mi je žena iz Beča, kod koje sam radila rezervaciju, rekla da je koncert rasprodan, pa sam zvala Eventim i onda, kad sam po 21. put otišla na njihovu str., sam skužila koja je godina navedena… reko svašta… I tako ništa od mog koncerta. 
    Baš si razmišljam bih li se tako zeznula i da nisam trudna. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Beethoven

    Beethoven

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav svima nakon godina pokušavanja stigla je i nama naša mrva. Još smo jako mali ali mama je presretna i još se navikava da malo biće raste u njoj


    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Joj Maggie 😂🙈 I ja sam sad procitala prvo 2018 i jos si mislim kako tek mjesec dana unaprijed prodaju karte 😬
    Beethoven dobrodosla!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro svima.  Vidim da ste jučer imale zanimljivu temu 😀 ja se sa starcima odlično slažem i mogu reč da mi stvarno pomažu i podrška su mi a nije da mi pametuju i pilaju me za svaku stvar.  Svekar i svekrva su mi isto dobri,  muž j ja smo se odmah postavili na način da znaju da se nemaju šta puno mjesat u nas život. Dugo mi je trebalo da shvatim tko su mi prijatelji a tko samo glumi da mi je prijatelj.  Tako se onda i postavim prema ljudima.  Srećom stvorila sam veći krug ljudi oko sebe kojima vjerujem za ove druge me nije briga.  😀

    Slažem se s Snom,  sva sreća na dobrim na muževima i da mi sad postajemo prava mala obitelj.  👨‍👨‍👧❤

    Dugujem sliku,  evo je.  Tek sad vidim da smo narasli bome 😍 postajemo okrugli.  ❤ 


    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Bethoveen, welcome;) Sve najbolje želimo u trudnoći 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Jutro svima. Vidim da ste jučer imale zanimljivu temu 😀 ja se sa starcima odlično slažem i mogu reč da mi stvarno pomažu i podrška su mi a nije da mi pametuju i pilaju me za svaku stvar. Svekar i svekrva su mi isto dobri, muž j ja smo se odmah postavili na način da znaju da se nemaju šta puno mjesat u nas život. Dugo mi je trebalo da shvatim tko su mi prijatelji a tko samo glumi da mi je prijatelj. Tako se onda i postavim prema ljudima. Srećom stvorila sam veći krug ljudi oko sebe kojima vjerujem za ove druge me nije briga. 😀

    Slažem se s Snom, sva sreća na dobrim na muževima i da mi sad postajemo prava mala obitelj. 👨‍👨‍👧❤

    Dugujem sliku, evo je. Tek sad vidim da smo narasli bome 😍 postajemo okrugli. ❤


    Slično smo 😀😀😀😀😍 Rastemo ko veliki😍 Jedva čekam kraj studenog i taj prosinac, naizgled tako dalekooo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje..ja sam jucer jedva zaspala kolko mi je bilo hladno..3popluna i jednu deku sam stavila na sebe i tek tad zaspala i naravno u toploj pidzami dugackoj sa carapama na nogama 🙄🙄🤣🤣 sve u svemu onda sam tak lijepo zaspala da je to milina..probudila sam se tek u 6 kad me alarm za Duphastone probudio 🤣 i onda jedva stigla na vc koliko me mjehur vec bolio..i onda sam opet zaspala i eto tek sad se probudila..nocas sam sanjala najcudnije snove ikad valjda..pas od mojih roditelja je poludio i lajao cijelo vrijeme i bjezao van dvorista i nikog nije htio slusati i onda smo ga uspjeli vratiti doma nekako i ja ga pogledam i skuzim da su mu vrane pojele oko i sve oko oka..ajmeee uzas..i sad sam sanjala da zivim u nekom dvorcu i da mi je neki kao ocuh ili sta jako bogat, ali kao na prijevaru dolazi do stecenog bogatstva jer kao cita u nekim spisima tko nije imao nasljednika i onda si to sve prepise nekako na sebe..i tako meni daje jedan spis gdje se zena neka rodila na isti datum mog rodenja ali 1255godine i isto se zvala i umra od raka tjekom ili nakon trudnoce i kao jos je pisala kako ima jako dobrog muza koji se jako brine o njoj, ali nema nasljednika i da sva zemljista ostaju nicija..i ja sam tako plakala dok sam to citala i probudim se i ne znam sta da mislim o svemu..a bilo je tu jos nekoliko snova ali ovo me bas pogodilo strasno 😥😥 eto nadam se da vi niste imale takvih ruznih i cudnih snova i da ste se lijepo naspavale 😘😘

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Cure ima li iko problema sa mokracnim kanalima.. bolovi koje ja osjjetim lijevo i desno mi je doktor ustanovio da je do tog iako su mi nalazi urina redni🤷🏻‍♀️ Navodno mi se stvorio pjesak u lijevom bubregu i malo u desnom razmisljam da nije od prenatalnih vitamina i unosa minerala koje tijelo ne zna preraditi

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Maggie, 
    kao i uvijek, odlican rucak :))) Mama taj krompir zove, krompir na dalmatinski nacin :D To mu je naziv?
    Ptica, 
    stomak je presladakk :)))) Ne mozes ni ti vise kriti u 90% ljetne odjece, samo u sirokim duksericama mozemo :D
    Enna, 
    ja imam bolove razne, ali ne znam i ne vjerujem da poticu od urinarnih problema, pjesak nisam nikad imala, a da li sad imam, ne znam, sutra vadim krv i radim urin.
    Ja sam danas mislila slagati u kutije sitnice sto mi zauzimaju prostor, a ne trebaju mi, ali naravno, sve nesto boli, pritisce, ne da mi se xD Bas zna biti dosadno, samo petak da docekam, da malo duze popricam sa doktorom o raznoraznim bolovima u trudnoci. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.