Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Ajde drago mi je da ste tako dobro prosli, uvijek me oduseve tako susretljivi prodavaci 😀🤗 a sajam mi je predaleko tako da cu ja biti lovac na online popuste, a i u Zadru ima dosta tih ducana s baby opremom pa cemo lagano skicati kad splasnu ljetne vrucine i guzve

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ma meni uvijek draže online uzimati. npr, Zara. dođem u dućan, 80% toga što želim ili nema ili je zmazano. ovako besplatno naručim u najbliži Zara dućan i dočeka me potpuno nova roba u kutiji. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu


    dobili smo kod za popust na neke proizvode prilikom sljedeće kupnje. pa eto, ako nekome od vas treba, slobodno iskoristite. 

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Davno prije sam Vam pisala pa onda nisam bila aktivna jer bi sa svojim žalopojkama mucila i sebe i Vas. Sada sam psihički bolje. Prošao je onaj veliki strah i neki pregledi. I danas smo 14+3.Nadam se da Vam ne smeta ako se tako kadno ukljucujem.nadam se da ste sve super danas.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Sarah, drago mi je da si bolje. nadam se da budeš tako i ubuduće 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Hvala. 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Mi kad smo kupovali kolica tako smo bili zadovoljni i onda je moj mišić mrzio kolica i nije se volio voziti. Dakle ovaj treći nastavak,ja kažem sportski - nakon jajeta, vozio se ako 5 puta . Ja sam tako se veselila šetnjama i kako ću ga vozit, a on nema šanse.
    Zato se nadam da će ova mrvica uživati u njima jer su praktički ko nova 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ja ću počet s pripremama slijedeći mjesec, malo po malo, da ne bude veliki financijski udarac odjednom. Prvo ću pohoditi dm za neke sitnice, nabaviti autosjedalicu,  sad su na sniženju. Neku od 0-36kg. I tako.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Trenutno sam u irskoj i planiramo nazad u Zagreb u devetom mjesecu. Trebala bih socijalnog ginekologa ako neko ima neku preporuku jer sa svojom nisam nikamo zadovoljna već godinama. Pravila mi je probleme kod operacija koje sam imala odbijala pisat uputnice i slično. Hvala na svakom savjetu i preporuci

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ana moj savjet ti je prvo koristit jaje koje i dobiješ s kolicima pa služe i za vožnju autom i kolicima i tek onda neku sjedalica od 9-36

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.