Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Samo info za cure iz Splita. Isla sam danas vadit krv za stitnjacu i nalaz se ceka dva dana umjesto jedan. Eto ako kome treba ta info. 
    Meni je pregled u ponedjeljak i mislila sam doc sa nalazom, doktor hoce da je novi tak da se nadam da cu ga uspjet skupit u ponedjeljak ujutro 👍

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Drage moje..Bubamara ducan ima klupske cijene do kraja 7mj ako sam si dobro zapamtila, ali na nekim stvarima imate isti takav popust svaki utorak na stvari za trudnice i bebe do prve god zivota uz njihovu klubsku karticu naravno. 
    Zapravo sam htjela reci da tetra pelene 10kom 70x70velicine je 90kn, dok gdje god sam drugdje gledala su 1kom po 14-25kn. 
    Ostale cijene nisam usporedivala jer nisam isla s tim ciljem u ducan nego sam slucajno zapamtila za tetrice..eto cisto da znate, mozda se tako moze naci i drugih stvari koje su jeftinije ☺☺

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Ptičice, preslatka bebica. tako je i moja izgledala na prvom uzv <3 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ptičice, koja lijepa slika!  
    Tena, stvarno mi je žao
    Što se tiče spontanog i krvarenja, nažalost, itekako je moguće imati spontani bez krvarenja. Ja sam u 11.mj prošle godine otišla na redovan pregled sa 9+5 i nije bilo ploda niti ičeg. Nikad se nije ni razvio. Ni kapi krvi niti naznaka da nešto nije u redu. Na kraju svejedno završila na kiretaži. Nažalost, nema pravila u ranoj trudnoći. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    ptičica, divna slika i sad uzivaj! 🤗 barbiemama, sretno danas! ja bas razmisljam da obzirom da idem privatno i nisam bas zadovoljna slicicama s uzv-a, ali bitno da je sve u redu-uvijek kasnije mogu na 3D/4D 😂 mislim da cak i imaju u ordinaciji, ali da je u kvaru 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure molim Vas za pomoć i za slična iskustva da protumačim nalaze koje sam dobila.
    Sve je otprilike u ref.vrijednostima, glukoza je 4.3 što je dobro, ali su mi povišeni NEUTROFILNI GRANULOCITI 68 (ref do 65).
    Što se tiče mokraće, piše da su bakterije rijetke, ali da su u urinu prisutni KETONI.
    Šta ovo znači??? 
    Miranda help!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    du1988

    ptičica, divna slika i sad uzivaj! 🤗 barbiemama, sretno danas! ja bas razmisljam da obzirom da idem privatno i nisam bas zadovoljna slicicama s uzv-a, ali bitno da je sve u redu-uvijek kasnije mogu na 3D/4D 😂 mislim da cak i imaju u ordinaciji, ali da je u kvaru 😀


    moj prvi uzv je bio s 8+2 i slika je bila milijardu puta bolja nego na pregledu kod soc doktorice s 14+2. no, nije mi toliko bitno. budem uskoro, za max 2 tjedna na taj 4D kod privatne ginićke.

    a zapravo imam pitanje. mislim da će me doktorica poslati uz uputnicu na anomaly scan u Petrovu. najavila mi je prošli put. ne znam hoće to za bebu biti previše pregleda. ako odem na anomaly i još taj 4D. možda da platim kod privatnice i anomaly i 4D odjednom?

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Pticice divna bebica,Barbie sretno danas.
    Tena  zao mi je ,vise ces znati danas.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Samo info za cure iz Splita. Isla sam danas vadit krv za stitnjacu i nalaz se ceka dva dana umjesto jedan. Eto ako kome treba ta info.
    Meni je pregled u ponedjeljak i mislila sam doc sa nalazom, doktor hoce da je novi tak da se nadam da cu ga uspjet skupit u ponedjeljak ujutro 👍


    Ja sam isto bila jutros 😂 bila sam prva na redu haha
    Da da, i meni je nalaz u ponedjeljak 😊
    Ja sam jucer ostala bez eutyroxa, nazvala dokt opcr prakse da mi samo pusti u ljekarnu i to je to. A endokrinolog ce rec dal treba pojacat il smanjit terapiju

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Pticaselicazgst

    Samo info za cure iz Splita. Isla sam danas vadit krv za stitnjacu i nalaz se ceka dva dana umjesto jedan. Eto ako kome treba ta info.
    Meni je pregled u ponedjeljak i mislila sam doc sa nalazom, doktor hoce da je novi tak da se nadam da cu ga uspjet skupit u ponedjeljak ujutro 👍

    Ja sam isto bila jutros 😂 bila sam prva na redu haha
    Da da, i meni je nalaz u ponedjeljak 😊
    Ja sam jucer ostala bez eutyroxa, nazvala dokt opcr prakse da mi samo pusti u ljekarnu i to je to. A endokrinolog ce rec dal treba pojacat il smanjit terapiju


    Hihihi skoro smo se srele danas onda 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.