Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ja sam danas bebija osjetila u obliku nekih kao tupih kretnji, možda udaraca, sa lijeve strane onako polustraga. Svako toliko osjetim vibracije, evo povremeno i te tupkaste prolazne udarce.
    Inače je uvijek s desne strane više.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Ja se bas uplasila nakon one petarde i dodemo kuci nista ne boli reko ok je. Ne boli ni sada,ali strah je bio. Kazem dragom da nasloni uho na jednu stranu trbuha i kaze ne cujem nista.Nasloni na drugu i pola sata ne mice uho s mog trbuha i cudi se 😂
    Bebolino maraton trci i usput  trenira kickbox 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Curke meni je tlak skočio i baš ga osjetim u glavi bol onako ko iza ociju. Mjerila sam  piše 150/90. Šta da napravim? Misli. Rekli mi na pregledu zadnjem ako skače da dođem na hitnu ali mi nisu jasnonrekli koliko visok a prije nisam imala problema s tim

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Curke meni je tlak skočio i baš ga osjetim u glavi bol onako ko iza ociju. Mjerila sam piše 150/90. Šta da napravim? Misli. Rekli mi na pregledu zadnjem ako skače da dođem na hitnu ali mi nisu jasnonrekli koliko visok a prije nisam imala problema s tim

    Previsok je, 140/90 je granica, mada je i to vec dosta visoko. Izmjeri jos par puta i ako se ne spusta za 15ak min odi na hitnu za svaki slucaj. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Curke meni je tlak skočio i baš ga osjetim u glavi bol onako ko iza ociju. Mjerila sam piše 150/90. Šta da napravim? Misli. Rekli mi na pregledu zadnjem ako skače da dođem na hitnu ali mi nisu jasnonrekli koliko visok a prije nisam imala problema s tim


    Odi ti na hitnu za svaki slucaj mislim da je to visoko.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Sarah, kakva je situacija?
    Muranda, sta je sa niskim tlakom i vecim otkucajima u trudnoci?
    I tako “jutarnja mucnina” u 23h navecer 😅 uh sta sam se ispovracala. Prvi put onako posteno. A mislila sam kako je mene zaobislo 🙄 ma mozda je to od teske hrane za veceru, tortillu sam pravila. 100 posto do toga 😜

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Muranda, hahahah 😂😂 excuse me, lapsus clavis

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Miranda

    SarahZg

    Curke meni je tlak skočio i baš ga osjetim u glavi bol onako ko iza ociju. Mjerila sam piše 150/90. Šta da napravim? Misli. Rekli mi na pregledu zadnjem ako skače da dođem na hitnu ali mi nisu jasnonrekli koliko visok a prije nisam imala problema s tim
    Previsok je, 140/90 je granica, mada je i to vec dosta visoko. Izmjeri jos par puta i ako se ne spusta za 15ak min odi na hitnu za svaki slucaj.


    Evo sad sam na 155/105 na hitnu sam otišla

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Aj dobro nisam jedina, mislila sam da preuveličavam oko Kolinde, stvarno mi je bilo neugodno gledati ju, kao da je popila malo, čak je i suce izgrlila 🤦
    Ma općenito me živciraju svi ti političari koji se krpaju uz njih i na neki način se poistovjećuju s njima, daj brate gubite se, nemate ni jedan posto njihove volje i požrtvovnosti a ni udjela u ovom šta su postigli 😠

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Kaj meni jedinoj Kolinda nije smetala? :) Inače ne volim takva prenemaganja, ali kad sam vidla kako iskreno place radi Luke, vjerujem da to nije radi skupljanja političkih bodova, pogotovo jer je očito po vašim komentarima da vas je više kojima je to minus za nju, nego plus. A na njezinom bih mjestu i ja poljubila pokal, ipak za to nemaš priliku svaki dan.  To što je grlila sve žive, a pogotovo naše dečke, možda se čini pretjeranim, ali vjerujem da se radi o iskrenom čestitanju. Bolje i to nego da im je samo hladno pružila ruku. Eto, ja tako razmišljam, a naravno da se ne moramo svi složiti oko toga. Jel idete negdje na doček? Ja ću vjerojatno ići na SR Njemačke da im barem mahnem, a navečer ću u Sloboštinu, čujem da se sprema mini doček za Ćorluku.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.