Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Alooo cure ako koja zna da mi napise..Da li uplata za komplikacije ide isti dan kad i porodiljna naknada..Jel zna koja…


    20.og

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni kamilica nikad u životu nije pomogla za mučnine. dapače, znala ih je i pogoršati. ne pijem čaj od kamilice već godinama. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Miranda

    Pticice je ali ne bas 100% jer ima protuupalno djelovanje pa je u velikim kolicinama upitan utjecaj. Ima studija koje usporeduju djelovanje velikih kolicina kamilice s djelovanjem aspirina. Ne znam sto bi mislila o tome, nije jos dovoljno istrazeno ali u svakom slucaju nemoj pretjerivati. I nadam se da ce mucnine popustiti 😘
    Barbie onda te zakacilo cijepljenje sigurno 😊
    Zadranka mislim da uvijek ide prvo porodiljna pa komplikacije dan ili dva kasnije. Nisam sigurna.


    Zadnjih par dana me spasava. Topla s domacim medom. Osijecam kako mi miluje zeludac, nemogu ti to opisat 😅
    Nista, salica dnevno max, valjda ce ovo brzo pustit. Divim se zenama koje ovo izdrze veci dio trudnoce. A ja mislila kako ce mene to zaobic, nisam u prvoj nijednom povratila i inace nisam sklona. Ovo ima par dana…je cirkus.. 😂😅

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu


    Zadnjih par dana me spasava. Topla s domacim medom. Osijecam kako mi miluje zeludac, nemogu ti to opisat 😅
    Nista, salica dnevno max, valjda ce ovo brzo pustit. Divim se zenama koje ovo izdrze veci dio trudnoce. A ja mislila kako ce mene to zaobic, nisam u prvoj nijednom povratila i inace nisam sklona. Ovo ima par dana…je cirkus.. 😂😅


    Pticice tako je i meni. Cjelodnevna mucnina. Nista mi ne pomaze kao kamilica. Bas sam se i ja pitala koliko mogu salica maximalno popiti. Inace znam da je za smirivanje trbusnih tegoba dobar i caj od mente i maticnjaka ali zaista ne znam da li se to smije piti u trudnoci. Zna mozda netko? 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu
    stiglo jeee
    stiglo jeee

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pepe koliko si čekala?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Maggie ja imam taj jastuk, stvarno je odlican. Dovoljno dugacak, tvrd a opet udoban, otkad spavam na njemu nema vise boli u ledjima, vratu itd.. tako da ti ga ja preporucujem 😊

    Pepe super za poklon 😄

    Kamilicu ne pijem inace, ne pase mi okus. Probajte s dumbirom za mucnine, iako mi ni to nije pomoglo. Jednostavno je proslo samo od sebe. 🙂

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Cure za mucninu probajte dumbir i limun ima caj ,meni je pomoglo mada nekad pomoci nije bilo🙄.
    Mene bebac danas cijeli dan tuce,nadam se da mu je dobro ,nevalja kad se ne javi cesto prepadnes se ,prepadne me i lupanje cjeli dan😅

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    https://www.mueller.hr/dodatne-usluge/mojabeba/prijavite-se.html. [mueller.hr] I mueller ima neke pogodnosti. Evo linka. Na koje stranice ste se sve prijavile? Vidim pepe je stavila hipp

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst  -nazalost ni meni djumbir ne djeluje. S koliko tjedana ti je prestala mucnina? Mene vec 10 dana drzi non stop,danju i nocu. Ne znam vise sta da poduzmem osim da odbrojavam dane do kad bi mozda ovaj odvratan osjecaj mogao prestat i krenut na bolje.🤢

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.