Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    barbiemama

    ma i ja sam grbava. imam skoliozu od malih nogu i fakat mi je jedna strana leđa značajnije ispupčena. ali držim se uspravno koliko mogu.


    Moguce onda da pazis vise na to, bas zbog tih problema iz djetinjstva. Joj mene ruzno vidjeti, stvarno, i kad sjedim koliko se naginjem gornjim dijelom ledja, tj vrat kao da mi je pobjegao unutra xD Brachiosaurs dinosaurs xD Idem na remont poslije poroda, challenge excepted 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Barbie,
    pored tog sto si zgodna 💃 kako imas takvo drzanjeee? Ja se pogrbila, grba raste, Kvazimodo haha, moji me hoce na vjezbe slati hahaha. Ali nisam jedina, vecina mladih je poput mene. Svaka cast na drzanju 🤗
    Ana,
    prepade me, pomislih sa tvog vjencanja kada si bila 11 nedelja. Znam da nije tako davno 😂 Sva sreca imas i tiker koji mi je rijesio misteriju 😋


    Udala sam se u 19. tjednu, još uvijek elegantna. Prve naznake nasukanog kita  su došle prošli tjedan 😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    negdje do 20.tt mi se nije ništa naročito promijenilo u izgledu. tek poslije sam primijetila promjene. iskočila mi je ta vena. naglo mi se trbuh ispupčio. sise su mi narasle za broj, prije toga skoro niš. taj tjedan mi je baš bio prekretnica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Dalal, dobrodošla, i svaka čast na trudu da sve pročitaš! 
    Salatice, peciva su bila proba za nedjelju, da mogu nešto slično nositi na Krk. I dragi je zadovoljan tako da je proba uspjela. Problem je što sam sve radila odokativno pa drugi put ikad ne uspije ko prvi. :-) Za sutra sam pripremila pola domaće kokice - prvo ću je skuhati, tekućinu spremiti za temeljac, a meso prepeći na tavi tako da će koka biti punjenje za sendviče. 
    Inače, zvala sam danas frendicu iz djetinjstva za koju znam da je koristila maramu i ponudila mi je i kolica i kinderbet. Idemo sutra kod nje pa ćemo izvidjet situaciju. Nisam mislila da ću ista posuđivali, ali baš me ugodno i srdačno iznenadila ponudom, pa reko zašto ne… Mislila sam da će muž biti protiv, ali vidi i on da je vrag odnio šalu i da ukupna cifra samo raste pa se smekšao. A maramu na kraju ona više nema, posudila ju nekome. :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Nove curke dobro dosle.
    Sve nas je vise i vise 😍😍
    Ja u utorak punim velikih 26 godina.🎉🎉 Prva trudnoća,prva beba, nismo žurili,a smatram da nismo ni uranili.
    Meni je vcrs toliko vruće. I sada mi se ne spava.
    Klimu sam raspalila na najjace,otvorila sobu
     Pa eto spustila je se malo temperatura,al i dalje meni vruce 😵😞

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu
    meni je sad prvi puta napisala da je posteljica straga, zato i on mene lupka od 15tj…

    evo nas Miss Piggy il kak me mala sogorica zove Pepa Pig 🙈(previse crtanih)

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Barbie ženo ti si prezgodna 
    Ti nećeš biti kit ni u 9 mj trudnoće, nema šanse.

    Ja sam u trudnoću ušla sa neželjenih par kg viška i dobila još 3 kg zbog stimulacije i sad baš pazim na kg da ne bi pretjerala. 
    Ugl, tek sad kreće dobivanje na kilaži pa si kontam kako do termina ću ko mama tuljan biti 

    Iako moram reći da su meni sve trudnice lijepe bez obzira na kilažu tako da mi to nije estetski problem uopće. Više mi je zbog zdravstvenih komplikacija koje nosi višak kg, jer i ja sama oduvijek moram paziti budući da nisam mršavica 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    I mene malo brinu kg, jer sam vec dobila sigurno 4, vjer i 5 a to sta kazes tek sad kile dolaze 😭 sve me strah kako ce to nakraju bit, iako moram priznat zadovoljna san kako se rasporedjuje, sise na pocetku i sad samo trbuh i jedino me zivc ovi slaufici iza na ledjima ono trbuh cak i slatko mozr proc al ovo nazad me zivcira i sad kako ne vjezbam valjda se kile samo lijepe 😭 pocet cu radit bar ledja i ramena 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    jutrooo 😘 

    Pepe, jako ste slatki. 

    sad sam u fazi da se kilama ne opterećujem. no, jedem realno kao slon pa ću si sama biti kriva za svaku kilu 😂

    u Zg padala kiša i sad je jako ugodno. baš sam lijepo spavala. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    E da pepe oprosti zaboravih komm 😍😍 slatkick 😘
    Barbie takodjer samo derem po hrani tako da cu si biti sama kriva al kad se vratim u zg ide lagano trening pilates role..
    Blago vam se za kisu, mi setali sad od 6ipo do 7ipo i vec se preznojis O.o

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.