Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Evo da pokrenem i ja temu za novopečene trudnice :) Nadam se da Ima još neko na forumu? ja sam 5+1 i sa velikim nestrpljenjem čekam naredni pregled :))

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Bok Enna010. 😍😍 ima jos jedna, mi smo u 6 tjednu. 😊 prvi pregled kod ginekologa uspjesno obavljen. 😎 kako si ti? Imas kakve simptome??
    Nadam se da ce nas se skupit jos 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Samo da vas pozdravim!
    Ne mogu vjerovat da se vec otvara i tema zimskih beba,  to me samo podsjeca da sam ja sve blize kraju!
    Svima vam zelim skolske trudnoce 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Hvala proudmomy :)  drzim fige da sve prodje u najboljem redu 😊 bebica je uskoro tu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice, ja samo isto nova..kalendar kaze 5tj. termin 12.12.. za 10 dana na prvi pregled..ovo nam je prva beba i uspjela je od prve…😄 ja sam uzasno nervozna..simptomi su tu..sise i pišanje u 6 ujutro, umor… ajde pa sam na go pa.mogu spavati po cijele dane….

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Pozdrav svimaaa😍 ja od simptoma imam umor i osjetljive grudi. U zadnje vrijeme bas zaspem rano i onda se probudim prije zore i ne mogu spavati nikako 😅 Mucnine nemam nikako cak i smanjen apetit imam. Hvalaa Proudmommy 😘 Pticeselice je li se kod tebe vidjela srcana akcija? I je li vas strah nekak svega ja bi voljela da se malo opustim ali ne idee

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Dobrodospla Pepe1907.  😊 
    I kod nas je upalilo iz prve 😍😍 imamo iste simptome samo bi jos nadodala osjecaj muke kad sam gladna, zeludac mi poludi. 😐 
    Uzivaj i maksimalno odmaraj na godisnjem. 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Enna kod nas sr vidjela srcana reakcija i kaze ginekolog da je sve kak treba za ovaj tjedan. 😊 

    A bilo me strah dok nismo otisli kod doktora jer nisam znala dal je sve ok. Nakon toga sam puno opustenija. 😊  probaj puno setat naravno ako mozes, okruzi se svojim najblizima i bit ce sve u redu 😁 samo pozitivno a strah je sasvim normalan i sigurna sam da ce uskoro proci 🤗 

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    I ja se nadam da cu se opustiti kada vidim srcek  zakazan mi je pregled 23.04. Trebam provjeriti sa doktorom hoce li biti ok da putujem avionom kroz 20 dana citala sam svasta a karte smo dosta ranije uzeli pa sad nisam pametna

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Javljaju li se vama ikako bolovi ikakvi? mene malo zna kroz jajnike ili osjetim blagi pritisak kao kada trebam dobiti medjutim prodje to sve u minuti

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.