Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Tratinčica12

    Teab1

    Tratinčica12

    E i ja sam prvoj trudnoći imala trudnički jastuk. Koristila sam ga negdje od 20 tt kad mi je stomak počeo rasti. Imam ga i sad negdje ispod kauča 😀 pa ću ga izvaditi ako zatreba. Iako isto nemam pojma di bi stao u krevet jer sin spava s nama u sredini 🙈
    Nije baš za krevetić, često se budi. A imamo samo jednu spavaću sobu, pa ga ne možemo niti staviti u njegovu. Nemam pojma kako ćemo uopće kako ćemo se potrpati svi 😅 ali preživjet ćemo dok ne preselimo nekad u veći prostor 😀

    imamo isti problem,jedna spavaca i to prilicno mala,pa moramo bit pametni,sin isto spava s nama,doduse,spava u svom krevetu pa se doseta usred noci do nas u krevet 😅,kolko je star tvoj sin? moj se 1 i 10 mj,vec 3 mj pokusavamo da prospava noc u svom krevetu al nejde nam bas 😅

    Moj ima 2ipo godine 🙈 krevetić nam služi za odlaganje stvari 😅😅
    Odavno nismo probali vratiti ga u krevetić. Onih par puta što jesmo bi se oko ponoći već probudio i prebacili bi ga nama. Ilo bi se budio xy puta, pa ga radije ostavimo s nama da se ne ustajem stalno. On jako voli osjetiti blizinu i dodir, drži nekog od nas ruku dio noći, spava meni na dlanu 😅
    Iako bi možda trebali sad nekad probati čisto da vidimo kako funkcionira 😀😀


    razumijem te s tim budenjem,jos mi gore jer ujutro moram na poslu bit,moj L vise voli krast nase jastuke 🤣,muz spava do zida (skoro pa na zidu) a ja neznam kak bu to bilo kad mi trbuh naraste,jos od prosle mi je ostalo koja kila viska bicu ko nasukani kit bojim se 😅

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Tratinčica12

    Teab1

    tratincica ja sam imala tak prvo krvavi pa smedi iscjedak dr mi je odma dao duphastane,mozda da pratis pa ak ne prolazi odes na hitnu? sad ovak rano je sve moguce nazalost/srecu

    Bilo mi je samo jutros kad sam ustala na dnevnom ulošku. I kasnije još jako malo. Iscjedak je baš smećkast, nema ništa rozo, crvenkasto, krvavo… nije se ponavljalo. Stavljam već 4 dana vaginalete radi pojačanog iscjetka. Ne znam ima li ikakve veze s tim.
    U svakom slučaju, bude li se ponavljalo ću ići na hitnu.
    Ali nekako se nadam da nije ništa i da se neće ponoviti 🙈


    Ja sam inace u jesenjim bebama ali bacim pogled po forumu.
    To vam nije smedji iscjedak nek stara krv,tj ona koja nije svjeza.
    Imala sam istu situaciju,nije strasno ali sam ipak isla ginekologu i dobila sam isto dufastone za piti za svaki slucaj.
    Pila sam tri mj i onda sama prestala.
    Ako vidite da Vam i dalje ima smedje odite na pregled jer kazem ne radi se o iscjetku neko krvi koja je stajala u tijelu mozda dan,dva.
    Moze bit neka ranica,kapilara,hematom ali bolje provjeriti.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Mozete mi reci kako se borite s mucninama? Ja ne povracam, al imam problem s mucninom. Zadnjih dana ne mogu niti okusiti vecinu hrane.

  • Teab1

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Mozete mi reci kako se borite s mucninama? Ja ne povracam, al imam problem s mucninom. Zadnjih dana ne mogu niti okusiti vecinu hrane.


    ja pijem jamnicu,spasila me,osjecam ih i dalje da se ne lazemo a meni su mucnine os jutra do sutra,al ipak je malo blaze od kad je jamnica u uporabi,cure kazu da su i bademi dobri i stapici.
    kad imas pregled da te upisemo i termin poroda ako ga vec znas s uzv

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Teab1

    miki_miki

    Mozete mi reci kako se borite s mucninama? Ja ne povracam, al imam problem s mucninom. Zadnjih dana ne mogu niti okusiti vecinu hrane.

    ja pijem jamnicu,spasila me,osjecam ih i dalje da se ne lazemo a meni su mucnine os jutra do sutra,al ipak je malo blaze od kad je jamnica u uporabi,cure kazu da su i bademi dobri i stapici.
    kad imas pregled da te upisemo i termin poroda ako ga vec znas s uzv


    E onda idem muza poslati u trgovinu 😊
    Pregled 10.5.
    Termin 18.12.

  • Teab1

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    miki miki pregled nam je isti dan 😀,samo sto je meni to tek prvi za potvrdu pa sam na iglicama 😅 pisem te u nasu listu trudnica 🙂

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Teab1

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    TRUDNICE I TERMINI PREGLEDA:
    Šareni oblak-29.4. 
    Aknes-30.4.
    TeaB-10.5.
    Miki miki -10.5.  (PTP -18.12.)
    Bebolinka-20.5. (PTP-7.12)
    Tratincica12-23.5. (PTP- 5.12.)

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Teab1

    miki mikipregled nam je isti dan 😀,samo sto je meni to tek prvi za potvrdu pa sam na iglicama 😅 pisem te u nasu listu trudnica 🙂


    Bit ce sve u redu 😊😊 mene su jucer preko reda primili zbog krvarenja, pa nismo utanacili sve detalje, zato idem opet 10.5. 

  • Teab1

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Teab1

    miki mikipregled nam je isti dan 😀,samo sto je meni to tek prvi za potvrdu pa sam na iglicama 😅 pisem te u nasu listu trudnica 🙂

    Bit ce sve u redu 😊😊 mene su jucer preko reda primili zbog krvarenja, pa nismo utanacili sve detalje, zato idem opet 10.5.


    ja u utorak bila kod sebe na hitnoj al nis nisu vidli jer sam bila 4+2,ali su rekli da nema vise krvarenja,skroz je oskudno bilo,noc prije svjetlorozo,a dan posle do podneva samo neki smeckasi iscjedak koji je prestao do kraja dana,valjda stara krv? sad je sve okej,bez krvarenja sam,kak je tebi? jos krvaris?

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Teab1

    miki_miki

    Teab1

    miki mikipregled nam je isti dan 😀,samo sto je meni to tek prvi za potvrdu pa sam na iglicama 😅 pisem te u nasu listu trudnica 🙂

    Bit ce sve u redu 😊😊 mene su jucer preko reda primili zbog krvarenja, pa nismo utanacili sve detalje, zato idem opet 10.5.

    ja u utorak bila kod sebe na hitnoj al nis nisu vidli jer sam bila 4+2,ali su rekli da nema vise krvarenja,skroz je oskudno bilo,noc prije svjetlorozo,a dan posle do podneva samo neki smeckasi iscjedak koji je prestao do kraja dana,valjda stara krv? sad je sve okej,bez krvarenja sam,kak je tebi? jos krvaris?


    Krvarila sam samo preksinoc nakon sto su me uhvatili grcevi u stomaku koji su me probadali do debelog crijeva. Jucer ujutro sam imala isto smeckasti iscjedak, al to je ta stara krv. Nemam nista vise nakon toga. Od jucer Cyclogest koristim dvaput dnevno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.