Zimske bebe/mame 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Evo da otvorimo i temu za zimske bebice. Kako ste mame, kako se snalazite? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Hej Pixii evo da se javim i ovdje. Super sve, malo stomacic zeza misicu, ali ostalo je odlicno. Od jucer je malo kenjkava i spava 10minuta, pa 5min,pa 45min i samo jede. I cini mi se da je to skok, ali proci ce i to :))
    Cekamo ostale mamice :***

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Hey cure, evo i nas malo ovdje.. Mislim da je jucer i danas svim bebicama tezak. Malik je jucer spavao ako po pola sata, stalno se nesto zalio, plakao.. malo gladan, malo zedan, malo pustao vjetrove, kakao navecer.. ali neka, drago mi je da kaka jer je na ad. A moje mlijeko na analizi.. a ujutro, vec par dana, oko 10 krenu muke po povracanju. Dam malo vode onda krene povracati i izbaci dosta sluzi iz nosica sto mu se valjda nocu slije.. pa se onda smiri.. Uglavnom iz sata u sat zanimljivo, 😂

    Aymee

  • Avatar ina90

    ina90

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Pozz cure jeli me primate na druženje,naime čitala sam vas cijelo vrijeme na temi trudnica ali se nisam javljala od moga straha u glavi…ali u svakom slučaju mamino malo čudo je stiglo 14.12 carskim rezom.zove se Rita imala je 3.330 kg kad se rodila i 50 cm,u ponediljak je imala 4.600 i 56 cm…samo dojimo…malo nas je mučio dermatitis po licu ali uspjeli smo ga riješiti sam nekom kremicom…sorry na dugom postu…

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    ina90

    Pozz cure jeli me primate na druženje,naime čitala sam vas cijelo vrijeme na temi trudnica ali se nisam javljala od moga straha u glavi…ali u svakom slučaju mamino malo čudo je stiglo 14.12 carskim rezom.zove se Rita imala je 3.330 kg kad se rodila i 50 cm,u ponediljak je imala 4.600 i 56 cm…samo dojimo…malo nas je mučio dermatitis po licu ali uspjeli smo ga riješiti sam nekom kremicom…sorry na dugom postu…


    Ina90, vjerujem da smo mi pisale i duze postove, hahahaha, 🤣🤣🤣

    Sve u svemu, dobro nam dosla! 😘

    Aymee

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Mi se zezamo s dojenjem, mala ne zeli sisati. Sisa 5min i zaspi ili odustane, a mlijeka imam. Kaze patronazna da utazi onu prvu glad i nece vise, nema sanse je nagovorit. Sad sam se pocela izdajat da ne izgubim mlijeko i na bocu popije oko 50ml…vidjet cemo na sljedecem vaganju koliko je dobila.
    Inace danas je 10dana od poroda, a mene dosta boli trbuh tj maternica osjecsm bol kod svake pronjene polozaja. Da li je jos nekome tako?

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    ina90

    Pozz cure jeli me primate na druženje,naime čitala sam vas cijelo vrijeme na temi trudnica ali se nisam javljala od moga straha u glavi…ali u svakom slučaju mamino malo čudo je stiglo 14.12 carskim rezom.zove se Rita imala je 3.330 kg kad se rodila i 50 cm,u ponediljak je imala 4.600 i 56 cm…samo dojimo…malo nas je mučio dermatitis po licu ali uspjeli smo ga riješiti sam nekom kremicom…sorry na dugom postu…


    Ina dobro nam dosla 😊  bravo rita i bravo mama 😁😊

    Pixii

    Mi se zezamo s dojenjem, mala ne zeli sisati. Sisa 5min i zaspi ili odustane, a mlijeka imam. Kaze patronazna da utazi onu prvu glad i nece vise, nema sanse je nagovorit. Sad sam se pocela izdajat da ne izgubim mlijeko i na bocu popije oko 50ml…vidjet cemo na sljedecem vaganju koliko je dobila.
    Inace danas je 10dana od poroda, a mene dosta boli trbuh tj maternica osjecsm bol kod svake pronjene polozaja. Da li je jos nekome tako?

    Draga pa super ti jede. Kazu oko 60ml bi trebalo,ali to je sve individualno. Recimo moja jede 60, 90, kako kad, a neka deuga beba 70, 80, 100. Sve dok nam napreduju, super. A ako idr sa izdajanjem, super, bolje i to nego da ti propada mlijeko ili da je silis na cicu, a ona ne pojede dovoljno. A mene sada zna zaboliti,ali vise kao lijevi jajnik. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    I evo izgleda da sam dobila. Hm hm 🤔

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Dazi

    I evo izgleda da sam dobila. Hm hm 🤔


    Dazi, mengu ili? Meni ostao trudnicki mozak, valjda nece trajno, 🤣🤣🤣

    Aymee

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    A moj mali papa kako koji obrok. Nekad stuce 120, nekad 70.. Kako mu se da. Mame koje ste na AD, budite li bebice da papaju?

    Aymee

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.