Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Evo nastavak iz grupe prvo tromjesjecje,posto smo htjele otvoriti novu grupu di smo sve tu negdje s tjednima posto smo blizu ili smo skoro presle u drugo tromjesjecje. Svi su dobrodosli,stari i novi korisnici,radujemo se daljnjem druzenju! ❤😊

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Marilina

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    https://media.giphy.com/media/12SXVd8bmXdSg0/ghttps://media.giphy.com/media/13G7hmmFr9yuxG/giphy.gif [media.giphy.com] 

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Marilina- bas si me nasmijala kad sam otvorila gif. Hahaha. 🤣😂😂🤣😊😊😊 jejj,nadam se da cemo se sve polako skupiti i ovdje. 😊

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • tim

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Jesi super, sad se osjećam ko da pripadam nekoj temi 😂.
    Već imam temu… sad sam u 9 tj i na desnoj dojci sam si napipala neku kvrgu koja mi ne izgleda lijepo po karakteristikama pa neznam dali to može imat veze sa trudnoćom ili da se zabrinem. Nigdje nisam uspjela pročitati da to može bit uobičajeno u trudnoći.

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ej cureee, pozz svima :) bas je lijepo vidit temu proljetne bebe 2019 ❤ zelim nam svima puno srece i zdravlja i da uspimo 🙏😊😊 
    Tim kako otprilike izgleda ta kvrga?

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    😊  Daa,zelim nam svima uredne trudnoce i predivne trbuscice! 😊😊

    Tim-jel te boli ta kvrzica,gle nemoj Googlat jer ces naici samo na dijagnoze da boli glava.

    Na tvom mjestu bi zamolila ginekologinju za pregled grudi da vidi i opipa i ona, meni je moja odma na pocetku trudnoce pogledala u sklopu pregleda pa ne vjv da bi joj bio problem ili doktorici. 

    Sada koliko je to uobicajeno ili ne neznam,ali opet nekom logikom grudi i zlijede nam trenutno bubre i povecavaju se pa moguce da je i do toga. Zaista se nadam da nije nista strasnije,i da je u biti sve ok. Mozda je samo neki cvoric masnog tkiva itd. Ali obavezno odi kod dr.da provjeri da se ne brines i mozgas. 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Cure, evo da vam se pridruzim, dugo sam cekala ovu temu…. 😍❤️ Srecno svima 😊 
    Mala Tajna, hvala na info 💜

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato

    Cure, evo da vam se pridruzim, dugo sam cekala ovu temu…. 😍❤️ Srecno svima 😊
    Mala Tajna, hvala na info 💜


    Dobrodosla i skolsku trudnocu zelim! 😊❤

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Bok svima, evo i mene :)
    Tim ja bih na tvom mjestu otišla na pregled čisto da ne brinem ako nije ništa. Slažem se s Kikiriki da je moguće da su ti žlijezde uvećane sad u trudnoći pa da je to od toga, znam da meni jesu. Držim fige da je sve ok :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Super cure otvorile ste temu!
    Tim,ne vjerujem da je nešto ozbiljno,neka te dr opipa na sl pregledu kao šta su ti cure savjetovale i nemoj guglat.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.