Babinje - prvi posjet malim bebama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Tražila sam nešto slično na forumu ali nisam mogla pronaći. Uskoro cu imate dvije posjete malim bebicama, htjela bi pokloniti nešto kreativno, nešto zanimljivo, posebno i da je trajno. Znam da robice već sad imaju puno, ne pada mi ništa na pamet a da ima karakteristike gore navedenih. Pomozite mi svojim idejama, što ste vi poklanjale ili ćete tek pokloniti .

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    NMareN


    Tražila sam nešto slično na forumu ali nisam mogla pronaći. Uskoro cu imate dvije posjete malim bebicama, htjela bi pokloniti nešto kreativno, nešto zanimljivo, posebno i da je trajno. Znam da robice već sad imaju puno, ne pada mi ništa na pamet a da ima karakteristike gore navedenih. Pomozite mi svojim idejama, što ste vi poklanjale ili ćete tek pokloniti .

    možeš donjeti onaj set za prvi otisak ili knjigu sjećanja.. ka to nikako nisam dobila.. morala sama kupit.. neku lijepu dekicu ili set za krevetić, ako beba spava u svom krevetiću..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Ovaj set za otiske mi zvuci simpatično bas, gdje bi to mogla pronaći?

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga NMareN, možda u našem shopu dobijete ideju:  https://klokanica.24sata.hr/community/ducan [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar martina333

    martina333

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ovisi koliko novaca mislis potrositi. Ja sam vise puta poklonila baby phone i nema mame koja mi i sad ne zahvaljuje na tome. Ako ti je puno dati samoj novce podijeli troskove s nekim. To roditelji ne kupuju jer im je skupo, ali je jaaaaako dobro i korisno. Potvrdjeno vise puta!

  • mony16

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Meni je radosnica super poklon, svako moje kumče je dobilo jednu sa posebnom posvetom. Fora su mi i okviri u kojima je upisano značenje ime bebača.

  • novamama2

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    NMareN, okvire za otiske imaš u Mulleru  i Baby centru. Čak su ovi u Baby centru puno ljepši.
    Meni je to lijep poklon. Radosnica mi je isto lijep poklon. Ja sam dobila baš lijepo jednu. Mislim da je Mozaik izdaje. Malo je drugačija….ma svaka je lijepa kad gledaš :)
    Imaju u knjižarama i male knjige za bebe. Nešto kao dobrodošlica bebi na svijet. To smo isto dobili i super mi je.

  • ivaivko

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni su super ovi foto albumi, odlični su,unikatni i trajna uspomena, po meni super poklon za prve slikice bebe,  www.facebook.com/pages/KiM_Design/999738996718527?fref=ts

    volim život

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Wow, super su albumi, hahah već sam ih lajkala , brza sam

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    tete šivalice rade jako lijepe didaktičke lopte ili dekice sa imenom djeteta i podacima o rođenju i slično

    ja ću za koji mjesec svojoj novoj nećakinji pokloniti jednu takvu didaktičku loptu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.