Čaj od lista maline

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Čitam po časopisima, na forumima da se preporuča piti čaj od lista maline nakon 36tt. Mene interesira za što se preporuča, ima li tko iskustva, zašto da, zašto ne???? Hvala

  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Nitko?

  • branka

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Draga zrinska, ja sam isto naišla na tu preporuku i kupila si čaj od lista maline u rinfuzi i par puta sam si ga skuhala, al to je bilo prije dvije godine i sad se više ni ne sjećam za što je točno dobar u trudnoći. Kako često pijem čaj, bilo mi je ok isprobati i taj… Nisam baš od pomoći  ali mislim ako te zanima - Zašto ne?

  • snježana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Čula sam da je dobar za otvaranje pri kraju trudnoće, ne znam koliko šalica se točno pije dnevno..ali vridi pokušati.Bilo šta da olakša porod..na kraju krajeva na biljnoj je bazi pa..

  • Avatar Tara

    Tara

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Onda ću ga i ja probati  i inače volim isprobavati razne čajeve, a sad gledam i na to koji su dobri u trudnoći

  • Avatar Imanni

    Imanni

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo baš danas mi je frendica rekla za taj čaj od lista maline. Kaže da ga je pila zadnjih mjesec dana prije poroda, a navodno olakšava porod, jača maternicu, stimulira proces stvaranja mlijeka. List maline bogat je kalcijem, magnezijem, željezom, fosforom, kalijem, vitaminima B,C i E.
    Negdje sam pročitala da se ne bi smio piti prije 35. tjedna.

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Ima kakvih novih saznanja?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja sam isto čula za čaj od lista maline da je super i poslije trudnoće kao i čaj od koprive jer su tonik za trudno ženino tijelo tj izmučeno nakon poroda :D Ali za malinu da pomaže u otvaranju. Ne bi trebalo prije 36. tjedna čini mi se. Baš ću pitati u kući čaja kad naletim znaju li šta. Ja sam si već rekla da ću ga rokat čim udjem u 36.tjedan litru dnevno 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja sam isto čula za čaj od lista maline da je super i poslije trudnoće kao i čaj od koprive jer su tonik za trudno ženino tijelo tj izmučeno nakon poroda :D Ali za malinu da pomaže u otvaranju. Ne bi trebalo prije 36. tjedna čini mi se. Baš ću pitati u kući čaja kad naletim znaju li šta. Ja sam si već rekla da ću ga rokat čim udjem u 36.tjedan litru dnevno 

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Čitala sam o tome nešto po netu i istraživanja vezana za čaj.

    Većina trudnica ga počinje piti sa cca 28-32 tjedna, prevladava 32 (ima i onih koji počinju ranije, ali i kasnije). Preporučaju 32 tjedna da se i dobro apsorbira i ima priliku da počne djelovati. Pisalo je da se pije onoliko šalica dnevno jednako koje je tormjesječje (znači 3 šalice dnevno u 3. tromjesječju), a i neka nepisana uputa
    od 32. tjedan -  1 šalica dnevno
    od 34. tjedan -  2 šalice dnevno
    od 36. tjedna - 3 šalice dnevno
    od 38. tjedna -  4 šalice dnevno

    Preporuča se piti tokom trudova (naravno ako ste u mogućnosti), te pogotovo nakon poroda jer pomažu da se maternica vrati kak je bila brža, pomaže u reguliranju krvarenja i potiče proizvodnju mlijeka.

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.