Donat Mg za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mame,

    Jeste li pile Donat Mg tijekom trudnoće? Je li vam pomogao kod žgaravice, zatvora, grčeva u nogama ili kod nekih drugih tegoba?

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Probala sam, ali kako inače ne volim gazirano, a uz to je još i gorak, ne odgovara mi. No, ako mi netko potvrdi da je sigurno djelotovoran, potrudit ću se popit koju čašu 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja ga svaki dan popijem litru za probavu kod mene nema pomoci ali nemam grceve u nogama jos-

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Imala sam uzasnih problema sa zgaravicom, pa sam ga probala piti zbog toga. Nije pomoglo.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Meni je malo pomogao sa stolicom, a za žgaravicu pomogne samo koji minut i ajmo sve ispočetka. Piše na Donatu da za zatvor treba popiti 2 dcl na tašte i 1 dcl prije spavanja, ali nekada ni to ne pomogne.

  • Avatar Tara

    Tara

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ja sam imala probleme sa zatvorom, malo i hemeroidima   i redovito sam pila Donat mg. I pomagao mi je!   Obavezno ujutro na tašte jednu čašu, a i tijekom dana po pola čaše…  Na početku mi je imao malo neobičan okus, ali navikla sam se. Par puta sam ga pila i prije nego sam bila trudna baš radi magnezija i grčeva u nogama. Tako da definitivno preporučam 

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ja sam ga pitala gotovo cijelu trudnoću - prvo zbog mučnina, a kasnije zbog žgaravice. Kod mučnina mi je baš pasalo gazirano, a ne volim nikakve gazirane sokove tako da sam ga pila valjda litru dnevno. Kasnije kod žgaravice mi je isto dosta pomogao…

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pijem ga od prvog dana svaki dan oko 3,4 dcl..pomaže mi u probavi  i sa žgaravicom, a i kažu da je dobar u trudnoći…..preporučujem ga svakoj trudnici…

  • Avatar Kit2014

    Kit2014

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nisam ga pila jer mi se okus tijekom trudnoće nije svidjao pa ga nisam mogla vidjeti ni nacrtanog. Sada ga bez problema mogu piti, a pijem ga kad imam većih poteškoća i može pomoći. Inače nije mi fin i ne pijem ga rado.

  • Marijana0708

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Meni je par puta bilo muka  i imala sam žgaravicu te sam ga probala, jako mi je pasao te ga stalno imam doma. Okus mi ne smeta, glavno da mu je učinak dobar. Inače sam u 7. tjednu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.