Iskustva iz Petrove bolnice

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Mame zanimaju me vasa izskustva iz Petrove bolnice, od proda do osoblja  
    Uskoro se spremam u Petrovu uskoro, jos nekih 5 tj do termina. Inace od pocetka trudnoce sam u Petrovoj, pa me zanimaju vasa iskustva.. hvala unaprijed 

  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    petrich93


    Mame zanimaju me vasa izskustva iz Petrove bolnice, od proda do osoblja  
    Uskoro se spremam u Petrovu uskoro, jos nekih 5 tj do termina. Inace od pocetka trudnoce sam u Petrovoj, pa me zanimaju vasa iskustva.. hvala unaprijed 

    Kaj nema ni jedna cura, žena iskustvo iz Petrove??? :(

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga petrich93,

    U rubrici Trudnoća postoji tema Rodilišta i njihovo osoblje pa možete i tamo postaviti pitanje o porodu u Petrovoj bolnici.

    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/rodilista-i-njihovo-osoblje-67 [klokanica.24sata.hr]

    Vaša Klokanica

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Petrich ja trebam isto rodit u Petrovoj pa ti meni napisi kako je bilo kad rodis sretnoo 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Test

  • Ana20

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    petrich93

    Mame zanimaju me vasa izskustva iz Petrove bolnice, od proda do osoblja
    Uskoro se spremam u Petrovu uskoro, jos nekih 5 tj do termina. Inace od pocetka trudnoce sam u Petrovoj, pa me zanimaju vasa iskustva.. hvala unaprijed


    Draga ja sam ti rodila 2017 u petrovoj isto sve sam tamo radila i cinilo se super Al kada je pukao vodenjak i otisla sam tamo prilicno hrabro u boksu sam bila 2 dana i noci dok sam rodila gel, drip sve vragove nisu pomagali a mucili su me 2 dana nisu me dali na carski rez ja sam bila sva izmucena tlak je jako bio visok nisu mi dali na wce dok sam ih izmolila da dobimo casicu vode uzas a onda kada su poceli pravi oni pravcati trudovi ja sam tiskala vise nisam mogla izdržati te bolove mojoj kcerkici glava je bila vani kad su to skuzila onda su dosli tako da sam se malte ne i sama porodila.. Sestra koja me je do kraja porodila stvarno je super svaka čast joj Al doktori po meni nisu nesto ti koji su bili kada sam ja radala nisu najbolji cak bi rekla da uopce ne razumiju kroz koje bolove zena svaka prolazi.. Kada je porod zavrsio i napokon sam vidla svoju bebicu njoj je glavica bila nateknuta i nije imala dovoljno kalcija tako da smo mi izasli tek 7 dan Al evo danas sve dobro hvala bogu. Eto sve u svemu ja imam 9 tjedana sada do poroda Al necu da rodim u petrovoj.. To je moje iskustvo ne bas najbolje.  Nebih te htjela plasiti pogotovo ako ti je to prva trudnoća.. Eto ja se nadam da ce tebi biti bolje i da ces biti zadovoljna s svime. Drzim fige ti da sve bude ok. Sretno😍

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.