Kupka u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Drage žene..! 
    Evo zanima me što vi misLite o kupki u trudnoći.. Moj gin mi je rekao ni sLučajno iako imam normaLnu trudnocu, dok čitam u knjigama da se preporučuje kupka kod boLi u leđima itd..  A ja imam uzasnu žeLju za Kupkom.. :)

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    I ja sam to pitala svog ginekologa rekao mi je da mogu max. pola sata 2 puta tjedno ali kad se dode pred kraj mjesec-dva da samo tusiranje ..
    Tako da sam se ja kupala do sad sad sam u 29tt pa nezz da li bi vise mozda jos dva puta budem 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nisam jos za to cula…a zasto brane kupku u trudnoci???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Prvenstveno zbog infekcija ginekolozi brane kupke, navodno u ranoj trudnoci mogu uzrokovati i spontani pobacaj, navodno. Tople kupke mogu isto tako otezati cirkulaciju. Ugl. treba svakako skratiti vrijeme boravka u kadi. Ja sam se osobno samo tusirala u trudnoci, kupala se nisam.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    i ja sam čitala da se ne preporučuje kupanje zbog mogućih infekcija i kao da može vruća kupka izazvati porod. s druge strane opet piše da se preporučuje plivanje pa mi to baš nije bilo jasno.mi smo u 30-om tjednu i kako me sve više bole noge i kralježnica žudim za kupkom,a bojim se pa se isključivo tuširam.al se zato počastim tuširanjem od pola sata.malo olakša napete mišiće

  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Da, preporuca se pLivanje aLi ne kupka.. Pa sam maLo zbunjena..  Sad smo vec u 24.tj aLi me je ipak strah od nekakvih kompLikacija..

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja se uvijek tusiram otkad sam trudna,ali volim leci u toplu vodu otprilike nekih 5 minuta…nadam se da mi to ne moze naskoditi…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    ja sam kroz sredinu trudnoce znala po nekih cca 20 - 30 min bit u toploj kupki…a rodila sam u 36+2 tt. Ko zna, mozda je to razlog iako ne vjerujem…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mene isto zbunjuje to s plivanjem… Ugl, kupka se ne preporucuje znog toga sto pretopla voda moze izazvati otvaranje + moguce su infekcije. Ja sam se kupala u cijeloj trudnoci 2 puta i to po 20 min u mlakoj vodi i dooobro izribanoj kadi, samo da se opustim. A onda sam zaradila ureaplazmu i eterokoka pa se sad vise ne kupam :(

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    uh…onda je bolje ne se kupat…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.