Manjak plodne vode

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    buduće mama,da li ima koja problema sa manjkom plodne vode i da li je to opasno?

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    meni su rekli da je malo i u bolnici sam no imam i drugih problema.. a cimerici je bila ta dijagnoza, bila je 4 tjedna pod nadzorom i onda indukcijom rodila preslatkog malog djecacica

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Lilica sta se dogodilo?

    Lusilu

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    opet su me strpali u bolnicu, napravili su svoj uzv jer ovaj ne priznaju i tamo ispada da joj trbuscic zaostaje 5 i pol tjedana znaci jos vise.. ostavili su me tu do kraja no ne zele ju vaditi van, nema terapije, samo ju nadziru i dok god je ona dobro ostavit ce ju unutra. a pitam se ja kako je dobro ako je sve vece odstupanje..
    eto to je moja trenutna situacija..

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ajoj Lilice moja opet ali jos malo sad ce i tvoja mala princeza brzo van kad ti je ono termin

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    15.9…

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    A joj draga moja.bit ce sve u redu vidjet ces.te njihove mjere nisu 100% tocne.jesu te slali na 4d?

    Lusilu

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    nisu, bila sam dvaput na 4D..

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    A kakvi su ti nalazi?moja prijateljica je isto tako imala problema s ultrazvukom i nalazimaj.prvo su joj fulali termin pa rekli da je dijete bolesno da bi trebala abortirat pa svasta nesto i na kraju kad je otisla na 4d dok. Joj je reko da ovi u bolnici nisu jormalni da je dijete u savrsenom redu

    Lusilu

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Lilice… drži se  bude to sve ok na kraju bilo….da nešto nije ok već bi oni to rješili carskim ili nekako… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.