Porod na zadak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i majčice, podjelite iskustva sa mnom vezano uz porod na zadak… Jučer sam saznala da se beba okrenul na zadak, trentno mi je 32+5 i ginicka kaze da jos uvijek ima vremena za okrenut se jer ima i dosta plodne vode… No uvijek postoji onaj crv sumnje, sto ako se ne okrene ?… Tim vise me brine sto je beba procjenjena na 2650g i za te tjedne mi se cini velika… sta ce tek biti za 7 tjedana kad mi bude termin… Kako to sve ide i ima li netko iskustvo sa porodom na zadak u Riječkom rodilistu?!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nisam 100 posto ziher ali mislim da sve manje i manja poradaju na zadak vec se to rijesava carskim rezom… al beba se svakak jos stigne okrenuti…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Na zadak poradaju ako beba ja mislim nema preko 3kg ako oni ustanove da je veca beba onda carski kako Tina kaze ;) Nadam se da ce ti netko dat bolji odgovor ali to je ono sta ja znam iz drugih iskustva..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila u riječkom rodilštu i samnom u sobi je bila žena koja je rodila bebu na zadak prirodnim putem..beba je bila nešto malo više od tri kile

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    I tako ja danas 35+3 i beba jos uvijek na zadak, dobila sam i uputnicu da se sa 37 tj javim u Polikliniku u Ri da naprave procijene oko velicine i tezine bebe… i receno mi da ponesem i torbu sa sobom…  no sutra idem na jos jedan pregleda pa cu vidjeti, mozda se kroz ovih par dana beba okrenula, nadam se… nekako mi ne zvuci sigurno ovaj prirodni porod na zadak, tim vise sto mi je prvi malecki bio 4kg i bila dolje izrezana a ja jaj… u biti ne brinem se zbog sebe nego zbog bebe… A sta rec, nego, sretno mi bilo 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Sretnoo Hubertica..Drzim fige da se okrene ako nece ahh sta je tu je bebica mora van :) svakako javi i jos jednom sretnoo :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Bok Hubertica! Evo moje iskustvo s porodom na zadak. U prvoj trudnoći nisam sve do 35 tjedna niti znala da mi je beba na zadak. Tek na prvom pregledu u bolnici sa 35 tj su mi rekli da je na zadak, procijenili ju tada na 2900, i rekli da su šanse da se u narednim tjednima okrene jaaako male jer je beba već velika i ima malo mjesta u maternici da bi se uspjela okrenuti. I ako se ne okrene idem na dogovoreni carski. Tako je i bilo. Nije se okrenula, par dana prije termina su me hospitalizirali i dogovorili carski za par dana. Eto, ništa strašno. Carski prošao super, sve je bilo ok i samnom i sa bebom :). 
    Vidim da si i ti sad 35 tj, ali iskreno ti držim fige da se bebica ipak uspije okrenuti. U svakom slučaju, javi kako je prošlo. Pozzz 

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu
    Jooj ja sam isto 35tt i na zadnjoj kontroli bio je okrenut na zadak. U četvrtak idem na pregled i nadam se da ce biti okrenut glavicom dolje!!!! S tim da ja imam neki osjecaj da se okrenuo,ili se možda samo nadam. Tak da se nadam lijepim vjestima u čet.!!! 
    Hubertica sretno!!! :)

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Boska drzimo figice i tebi da se okrenuo

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Hvala! Jedva cekam da vidim kaj ce dr.reci!!!!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.