Što vas živcira u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    eto, kako mi je jedna od forumasica dala ideju, a kasnije teta u ducanu stavila tocku na i, zanima me koje vas stvari/izjave/radnje zivciraju u trudnoci? jel vas smeta da vam se dira trbuh, komentira, daje svakakve savjete? 
    mene recimo ova doticna teta iz ducana svaki put napada zbog neceg, te kako na kisu mogu trudna, te kako sam tako lagano obucena, a evo danas kad sam joj rekla da za mjesec dana idem na more ona se sokirala I NA MORE IDES?? AJME MENI TI SE BAS IGRAS SA TRUDNOCOM!!! 
    mene eto recimo to najvise zivcira, sto nas se tretira kao invalide, a ja mislim da mozemo sasvim normalno zivjeti i funkcionirati kao i do tada s malo vecim oprezom i to je to, a sirenje panike ne moze biti dobro ni za trudnicu ni za bebu.
    s kakvim se vi biserima susrecete u trudnoci? 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mene zivcira sve i svi…. svi oko nas se prave tako pametni ko da oni znaju sto je za nas najbolje…pa ako sam trudna nisam invalid… i zivcira me kaj tolikih natpisa i govora o tome da trudnice i invalidi imaju prednost,a nigdje to ne postuju…
    otkad sam trudna naisla sam na samo jednog dobrog striceka koji me je postovao zbog trudnoce…
    vani je lila kisa,a ja sam isla natankirat auto na benzinsku…on je odma izjurio i poslao me unutra te je rekao da kakav bi on bio da samo gleda trudnicu na kisi da tankira…svaka mu cast…ama bas nigdje drugje nikakve ljubaznosto zbog toga…a meni trbuh sve veci i veci i sve tezi i tezi….
    eto…to mene zivcira…. i puno drugih stvari…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Meni pod broj jedan ide savjet da se naspavam sada jer ko zna kad cu opet. To kad čujem skoči mi kosa na glavi. Mislim da sam čak to već napisala negdje. Ništa me kao to ne nabrusi, a toga sam se najvise naslušala. 
    Broj 2 su mi izjave vidit ćeš sada kako je bilo meni. Dakle, pita mene prija koliki mi je trbuh (živi dalje pa se ne vidimo) i ja onako kažem da se vidi vec i da se ne da uvuci. A njen komentar na to je bio eto sad ćeš vidit kako je meni bilo svaki put???? PA hvala Bogu da je. Ja se baš veselim svom trbuhu. Od te iste osobe sam dobila i izjavu da eto sad ni mi vise necemo moci nigdje ici kad dobijemo dijete?? 
    Broj 3 su savjeti kako ne držati noge. Mislim, stvarno više ne znam gdje bi trebala s nogama. KAd ih krizam svi vicu ne krizaj -  iako, sad ih vise ni ne mogu prekrizit. Neki dan lezim na boku i ono jedna noga izdignuta presavijena u koljenu i odma paska nemoj stajat tako. Mislim, a u koji polozaj onda da idem. 
    Nadopišem još kad se sjetim :D

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    E te izjave : “Sad ćeš vidjeti kako je meni” su mi najžešće.. Vezano za bilo što. Djeca nisu smetnja i trudnoća nije smetnja. Ja jednostavno ne razumijem takve ljude. To i meni diže kosu na glavi. Kako sam na početku trudnoće razni komentari me smetaju.Kad mi pričaju osobe koje su imale spontani kako je to bilo (sry al to mi ne treba u trudnoći, na to poludim).. Ili kad stalno netko govori ne smiješ ovo ili ono… Kako su cure već napisale, nismo invalidi. Po nekima ne bi trebala disati jer je zrak nečist. Ili dolaze mi ljudi i govore sigurno je curica, mora biti curica jer su neke već tete muškoj djeci, jer eto one vole curice više nego dečke… (onako 8. sam tjedan trudnoće halooo i kaj god da je dobro je samo neka je živo i zdravo)…

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Najbizarniji komentar koji sam ja dobila je da nesmijem hodat preko električnih kablova da nebi imala pobačaj…ja sam se smao osmjehnula i ostala šokirana izjavom
    također sam se naslušala tog da će nam sad život biti samo sve vezano za bebača…da neću više nigdje moć…da se naspavam jer kasnije nema šanse…i još jedna bizarna izjava - sad kad rodiš vidjela budeš da će te muž počet varati jer ćeš se posvetit djetetu i on ti neće bit centar pažnje (ovom sam se tjednima poslije smijala)
    a osim toga imam jednu kolegicu na poslu koja me uvjek kao ispituje za bebača i onda na kraju joj je komentar joj što si dosadna s tim svojim djetetom a još ga nisi ni rodila…a šta me onda ispituješ za njega
    i jedna scena danas…vučem se ja po hodniku s vrećicama i pelenama iz DMa koje sam nakupovala za pomoć stradalima u poplavama i sretnem jednog starijeg kolegu (mislim da čovjek ima cca 55 godina) i njegov komentar…o trudnica naša pa zar ti nema tko pomoć to nosit, ja se osmjehnem i uzdahnem i on samo produži dalje…mislim pa šta me onda još (da izvinete na izrazu) poj….. ak mi neće pomoć…da se i ponudio ja bi rekla da netreba jer mi nije bilo teško to malo se pretegnut za te jadne ljude al opet kao žali me i onda okrene glavu

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    e sjetila sam se još nečega…od kad je saznao da sam trudna šef me izluđuje sam izjavom…moram pazit kak ti se obraćam da nedobijem ječmenac….e to mi je ono bolna točka…al stvarno…odmah mi se kosa nakostriješi…a tako mi počinje svaki radni dan

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Hahahaha reci mu da će ga dobiti ako ne prekine sa takvim izjavama.. Očito se čovjek boji hahaha koji likovi

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Kako si, jesi dobro, jel sve ok? Iz dana u dan od svih ljudi koje sretnem.. Mislim da mi to najvise smeta.. Ako sam trudna nisam ni bolesna ni invalid.. Da nisam dobro stala bi doma ne bi nigdje isla.. I sad u zadnje kako mi je blizu termin samo slusam Bojiš li se?? I onda jos kad mi počnu pricati da to nije nista strasno i kako su zene prije u polju rađale slabo mi dođe. I jos mi strasno smeta kad mi netko kaze Debela.. Ok, trudna jesam, normalno da sam “debela” al s mojih 1,69 cm i jedva 65kg u skoro 9om mjesecu trudnoce pa mislim da nisam tako debela. I to mi najvise smeta kad mi kaze jedna starija poznanica od svojih sigurno 120-130kg.. Mislim se Ženo vidiš li ti sebe?

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    na te izjave o debljini ja samo odgovorim - ja ću se svog trbuha “riješit” za koji mjesec a ti bi se trebao/la zabrinut za sebe i da vidiš kako odmah svi ušute

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    piper


    na te izjave o debljini ja samo odgovorim - ja ću se svog trbuha "riješit" za koji mjesec a ti bi se trebao/la zabrinut za sebe i da vidiš kako odmah svi ušute

    Rekla sam i ja to par puta, al ovoj zeni iz nekog poštovanja ipak ne mogu.. Al odkako je saznala da sam trudna ne prestaje s tim debela..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.