Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Gdje ste bili na tečaju? Koliko su korisne informacije? Bila sam na jednom tečaju prije 10ak godina koji je bio jako dosadan jer se gledao film dva sata, a zatim je bio dio sa pitanjima i to je bilo jedino korisno. Sad idem na tečaj u Hirčevu pa javim kako je bilo…

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    U Zadru smo bili i po meni odlična priprema, naravno koliko se za porod možeš pripremiti ;)

  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    info za Hirčevu, tečaj vodi patronažna sestra i ginekologica. Kratko i praktično, dosta bitnih informacija. Svatko nauči nešto novo. Preporučam!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mi smo bili u Sesvetama. Tecaj vode patronazna sestra i ginekolog. Sestra divna, jako simpaticna i sve lijepo objasni. Uz to je i UN-ova ambasadorica za dojenje, pa tu moze puno pomoci. Gineklog, nama je dosao dr. Zadro, curke iz Sesveta ga vjerojatno znaju, suhoparan, dosadan i jako ne zainteresiran.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Odlična tema…evo ja se baš pripremam za otići na tečaj pa bi me interesiralo u kojem mjesecu trudnoće je najbolje ići na tečaj?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    MrSandrica


    Odlična tema…evo ja se baš pripremam za otići na tečaj pa bi me interesiralo u kojem mjesecu trudnoće je najbolje ići na tečaj?

    Po meni odi ranije… Ja sam sila dosta kasno, negdje sredinom 8. mjeseca trudnoce i bilo mi je uzasno tesko sjediti tamo par sati svaki dan, jer im stolice nisu bas nesto udobne . Eto cisto zbog toga…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    kod nas je prvi dan između ostalog bila tema prehrana ut rudnoći - to je prekasno slušati u trećem trimestru  sve ostalo se odnosi na porod i njegu djeteta kod kuće pa je dobro tako pred kraj to poslušati… više ti ostane u glavi…

  • Avatar Lee

    Lee

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    U Riječkoj bolnici… odličan tečaj, upoznaš doktore, naučiš puno.. Palac gore za tečaj  . Išla sam mjesec dana pred porod.

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Ja sam išla u Petrovu (ZG) samo zato jer sam čula da ne puštaju muževe na porod ako nisu kod njih obavili tečaj ,tečaj se plaća 400kn i dobije se odjelo za muža i vrijedi za sve sljedeće porođaje kod njih…

    taman sam ušla u 7 mj.kad je počeo tečaj..imali smo 8 puta popodne po sat i pol kroz 3 tjedna (uto,sri/pon,uto,sri/pon,uto,sri) zadnja 2 dana je bilo o novorođenčetu,dva puta su bile vježbe disanja na porodu i još predavanja o bezbolnom porodu (lijekovima što se daju, kako se daju i kako djeluju), samom porodu, porođajnim operacijama, prehrani u trudnoći, higijeni u trudnoći…i još su nas vodili dolje u rađaonicu i pokazivali nam di je šta i kako ide cijeli postupak…svako predavanje vodi druga stručna osoba tako da praktički upoznate i neke ljude koji bi vam mogli voditi porod (2 ili 3 porodničara i 2 patronažne sestre) ja sam jako zadovoljna bila tečajem (ne i cijenom,ali se tješim da ću imati više djece ) a i zgodno je to što sam vidla gdje ću rađati pa mi se malo lakše pripremiti psihički

  • marijeeet

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Koliko prije se treba prijaviti za tečaj u PETROVOJ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.