Trudnica i vodene kozice kod djece

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Evo mene nisam nigdje vidjela tu temu pa cu je tu otvoriti.E ovako voljela bi da mi netko kaze bila sam u kontaktu sa malom od brata a ona je drugi dan dobila vodene kozice a i moj mali je bio i igrao se sa njom cjelo vrjeme a on nije prebolio vodene kozice dapace voljela bi da ih sad dobije ali strah me radi moje trudnoce 28 tj sam i da ja sam ih preboljela kao djete ali svejedno imam neki strah.Pa ako ima tko kakvih iskustava voljela bih savjet.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    zasigurno ce ih mali sad dobiti…al koliko se ja u to razumijem..posto si ih ti prebolila mislim da ti nebi trebale smetati.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ja sam ih prebolila kao mala, i necakinja mi je nedavno dobila kozice, stalno sam bila s njom jer se jedino sa mnom htjela druziti u tom peridodu i nist mi nije bilo…doduse, onda nisam bila trudna….

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Antonio bas sam citala o tome i kaze ukoliko si ih preboljela nema panike jer je tvoje tijelo vec razvio antitijelo na taj virus

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    O hvala vam cure moje cak bi i voljela da mi ih mali sad dobije dok ne dode beba tako da sam na miru poslje.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u sličnoj situaciji na samom početku trudnoće, pa sam isto istraživala. 
    Prebolila sam vodene kozice, ali edukacije nije bilo na odmet.

    Evo ti članak sa roda.hr, čini mi se da u njemu ima iscrpno sve objašnjeno : http://www.roda.hr/article/read/vodene-kozice-tijekom-trudnoce [roda.hr]

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Marljas hvala evo sad sam procitala nadam se da bude sve ok i ovaj moj mali misic ako dobije da ga nemuci puno jer je jako osjetljiv kao mala mimozica

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    antonio


    Marljas hvala evo sad sam procitala nadam se da bude sve ok i ovaj moj mali misic ako dobije da ga nemuci puno jer je jako osjetljiv kao mala mimozica

    Ma nema na čemu  Bit će mali miš dobro, ne brini. Čak sam i čula da djeca lakše prebole te “dječje” bolesti, nego kad ih dobiješ kao odrasla osoba… Tako da - sve će biti ok!

    Krešimir 19.08.2014. <3

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.