Mama zna najbolje!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar detektifka

    detektifka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Što reći? Odakle početi?
    Naša priča kreće ovako..
    Šimun,danas četverogodišnjak,drugo dijete u obitelji..
    Kako je već moja trudnoća sa mojim šašavkom krenula kaotično tako mi onaj fini glasić u mojoj duši nije dao mira..
    Kopka li me kopka..
    Stalno ga gledam,promatram,pratim.. Nikako doći do zaključka što je to što mi mira neda!? Šimunov psihomotorni razvoj je proticao blago usporeno,ALI u granicama normale.. Konačno s 2,5 godine otkrivam da je njegov govor katastrofa! Pokoja riječ,rečenice niotkuda.. Konačno progovaram da se tu nešto dešava,objašnjavam da me onaj majčinski instikt budi iz sna i ukazuje na problem.
    Prvo me doktori uvjeravaju da je to sve dobro,samo je malo ljeniji i ne treba mu stručna pomoć prije 5.godine..  HALLOOO?!?! Ja kao laik uočavam problem,mislim to je moje dijete s kojim provodim 24 sata i kužim da nešto ne štima.. Uglavnom,djelomično struka zakazuje i ubjeđuju me da si umišljam.. Ma nooo! Neda mi vrag mira,ustrajna u naumu da iskamčim uputnicu za logopeda pa taman i po cijeni svađe s doktorkom uspješno dolazim do termina. Dođosmo mi tako na prvi pregled s 3.5 god. I otkrivamo “govorne mane”. Idući pregled s 4 godine. Mislim si; Ae dobro,ali neće to tako ići..
    Naručujem Šimuna u SUVAG-u u Osijeku.
    Dobismo termine za logopeda,psihologa i defektologa.
    Odlazimo na preglede,kad ono ŠOK ŠOK ŠOK! 
    Šimunove psihološke i logopedske procjene su u zaostatku 1.5 dana,hiperaktivnost… Još uvijek sam se dobro držala.. Dolazimo kući,nastavljam s aktivnostima.
    U jednom trenu dolazi mi moj mali borac da da pusu mami.
    Pogledam te njegove divne krupne okice pune dječjeg žara…tu je mama kamen oborena,tu se slomila.. Povlačim se u svoja 4 zida i ronim suze…pa Bože što me kažnjavaš?? Prespavala sam (jel' kolko sam mogla) noć i ujutro se ustala pametnija.. Iz pozadine malog mozga stiže mi neka lampica koja odzvanja Vaaaraždiiin,profesooor Novooosel… Dakle,brže bolje hvatam se telefona i zovem dotičnog gospodina. S druge strane žice progovara stariji,miran,ljupki glas.. Sva nemirna predstavljam se i u kratkim crtama objašnjavam Šimunovo stanje.. Štoo?? Kakva hiperaktivnost?? Ma dajte gospođo..! Odgovara ljutito onaj ljupki glasić.. Mijenjajte prwhranu!! Izbacite mlijeko potpuno iz svakodnevne upotrebe i vidimo se tog i tog datuma na pregledu! Tiho odgovaram ; Hvala, vidimo se! Pojavljujemo se u Varaždino u dogovorenom datumu i terminu.. Grč u želudcu i knedla u grlu..ajmeee majko što me sad čeka?! Ulazimo u prostoriju,suprug i ja kao 2 pokisle kokoši,a Šimun hrabri kauboj Coco Bill baca se na posao u istraživanje prostorije… Nakon 2 sata izlazimo zbunjeni… Sjedamo u auto i putujemo nazad doma..
    Suprug i ja pogledašmo se… Naše lice je preraslo u jedan veeeliki ozareni osmjeh! Dobili smo konkretne odgovore,objašnjenja,upute..
    Želim samo reći da žalim što se nisam odmah tamo uputila! Prekrasan tim profesionalaca. Predivan pristup djeci i roditeljima! Sasvim drugi princip rada za razliku naših logopeda,i to vrloo vrloo uspješno odrađuju.. Ukratko..prošlo je 2 tjedna od našeg prvog susreta,svakodnevno radimo vježbe koje smo dobili,ali ne klasične govorne vježbe kako inače naučismo kod logopeda..ovo je više nalik mikromasaži lica,odnosno ovo djeluje kao prodražaj na reflekse.. Za ovo vrijeme Šimun je prestao sliniti,inače je znao biti mokar od usta do prsa,postao je smireniji,nije više tornado..više je nalik nekom laganom maestralu
    Za početak vrlo ohrabrujuće! Imamo još posla i odlazaka,žrtvovanja,odricanja…ali sve samo da moj tornado bude ok.. I ipak mama zna najbolje! Nisam posustajala i slušala lječničke preporuke nego sam ipak ostala dosljedna majčinskom instinktu i zbog toga sam ponosna!
    Žao mi je na priči koja je malo s brda s dola..ali ima tu puno informacija,a ja htjedoh samo poručiti da slušate sebe i svoje dijete!

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Zanima me zašto su ti rekli da izbacite mlijeko potpuno iz prehrane?

  • Avatar detektifka

    detektifka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav!
    Mlijeko smo morali izbaciti iz razloga što sadrži enzime koje naš organizam ne može razgraditi i svi toksini se talože na jetri. A mr. sc. Novosel nam je rekla da djeca nakon određenog perioda nakon izbacivanja mlijeka znaju i narasti. Kod nas je veliki problem govor i hiperaktivnost(mada je to još uvijek pod velikim upitnikom). Nismo ni svjesni koliko nam određena vrsta namirnica ometa normalan psihomotorni razvoj,odnosno našim najmlađima.
    Ako se samo uzme u obzir koliko mlijeko šteti dok su djeca bolesna iz razloga što potiče stvaranje sluzi,zapitajmo se što radi ostatku organizma.
    Preporučujem svima da pročitaju knjigu Krono prehrana. U njoj je detaljno opisano koliko je dobro,odnosno koliko nije dobro mlijeko.

  • mojaljubav3

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Postovana mama znam da je ovo pisano prije 5 god molim Vas da mi se javite imam problem sličan Vasem hvala puno 

  • Sokolovsky

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mojaljubav3

    Postovana mama znam da je ovo pisano prije 5 god molim Vas da mi se javite imam problem sličan Vasem hvala puno


    Poštovani,
    Jeste stupili u kontakt s detektifkom? I mi imamo sličan problem.

  • redseller9494

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu


    ICQ: 761614540 Sell CVV new fresh good balance LIVE 24/24 - 2021 

    Hot Service - Today New Update….
    Sell info fullz SSN + Dob + DL - Sell Info Fullz Dead UK USA
    Sell Info Fullz Company USA Uk Ca Fresh
    Sell Cvv - Sell Cvv random - Sell Cvv Fullz - Sell Cvv amex-dis
    Sell Dumps - Sell Dumps With pin - Sell dumps track1&2 - Sell dumps 101-201
    Sell Wu Transfer - Sell Bug Wu
    Sell Account Cashapp - Sell Cashapp Transfer
    Sell Cash App Transfer

    _________Contact Me_________

    ICQ: 761614540
    Gmail: redsellers94@gmail.com
    Whatsapp: +84702658349
    Telegram: https://t.me/RedSeller94 [t.me] @Redseller94 (Seller94 Red)

  • redseller9494

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    > Welcome to my service !
    > * I'm Vendor 2021 !!!!!!!!
    > Sell CVV Good and Fast All Country
    > Sell Cvv Fresh US/UK/CA/EU/FR/AU/ASIAN/INTER/GERMANY/SPAIN
    > Sell Fullz Info SSn Dob DL Fresh
    > Sell Dead Fullz Uk + NIN/US All Bank
    >
    > My shop has lush cvv Worldwide available
    > We Sell Cvv Worldwide US,UK,CA,AUS,INTER.. Fresh And Live 95%
    > We have fresh update daily with valid rate 95%.
    > All cards are validated before delivery 100% live and good
    >
    > ***** Vendor Fullz SSN DOB DL USA FRESH 100%
    > Fomat: Full info + DL : Name|DL|DOB|SSN|Address|City|State|ZIP|Phone|
    >
    >
    > List Price Credit/Debit Card Cvv
    > USA: 30$
    > UK : 40$
    > CA : 35$
    > AU : 40$
    > NZ : 35$
    > Japan : 35$
    > Brazil : 20$
    > France : 35$
    > Germany : 35$
    > Italy : 33$
    > Sweden : 35$
    > Spain : 35$
    > Denmark : 35$
    > Ireland : 35$
    > Mexico : 25$
    > Spain : 35$
    > Ireland : 25$
    > Finland : 25$
    > Denmark : 25$
    > Asia : 35$
    > …
    > FOMAT CVV : CARD NUMBER | CVV2 | EXP | FULLZ NAME | ADRESS | ZIP | PHONE | MAIL |
    >
    > *****RELES*****
    > No ask me free cvv to test
    > Some time the cvv price will vary according to its quality
    > Replacement time is now 6 hours
    > You will work with cvv within 6 hours and let me know the results
    > I dont refund money
    > I will replace if cvv dead
    >
    >
    > ***** Vendor DEAD FULLZ UK + NIN + DL INFORMATION
    > US/UK FULLZ RANDOM BANK
    > US/UK FULLZ WITH ALL BANK (CHASE, HSBC, BARCLAYS, etc…)
    >
    >
    > ***** Contact Us*****
    ICQ: 761614540
    Gmail: redsellers94@gmail.com
    Whatsapp: +84702658349
    Telegram: https://t.me/RedSeller94 [t.me] @Redseller94 (Seller94 Red)

    i am a good seller need a good buyer for long term business
    I am here for you
    I work for you
    Contact me if you have any question

  • redseller9494

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Buy perior Qality here
    Serio eople should check out now for serio deal

    Update 2021 In Stock

    * Credit Card CVV
    * Dumps and Track
    * Fullz and Bank Logs
    * Fresh and Stuff
    * Bin and Other
    * Cardable webte and Method
    * NEWYORK NEW METHOD
    * NEW TAX REFUND METHOD
    * SBA NEW METHOD
    * NEW KLARNA NEW METHOD
    * NEW OHIO METHOD
    * NEW CALI PUA METHOD
    * NEW Cash app loading method and Cash App Transfer
    * A N + DOB + DL
    * UK DOB

    CONTACT ME TO BUY:
    ICQ: 761614540
    Gmail: redsellers94@gmail.com
    Whatsapp: +84702658349
    Telegram: https://t.me/RedSeller94 [t.me] @Redseller94 (Seller94 Red)

    Thanks you again for taking the time to view my product article !!

  • redseller9494

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Valid Market Update Fresh cc

    HOT 2021 Sell info fullz SSN + Dob + DL - Info Fullz Company ICQ: 761614540

    Sell CVV Fresh , Info fullz SSN + Dob + DL Fresh New 100% Telegram (@Redseller94  )

    Sell Pros + Driving license Info Fullz Any State : New York , California, Alabama, Arizona , California , Colorado , Florida , Georgia , Hawaii, Illinois , Indiana, Kansas, Massachusetts, Michigan ….. Any state in USA

    Sell Info Fullz Company USA Uk Ca Fresh 2021

    * Items for sale :

    1. Sell USA Fullz ( DOB + SSN) + DL

    2. Sell US CC Random

    3. Sell EU Random , EU DOB

    4. Sell other Countries (WorldWide)

    5. Sell Cash App (Account or Transfer)

    6. Sell Paypals (Verified, Unverified)

    7. Sell Dumps Track 1/2, Dumps with Pin 101 201

    Dumps with pin quickest way to get rich. Atm withdrawals In Store purchases. All you need is reader writer. I can supply you work no matter where you are.

    CONTACT ME TO BUY:
    ICQ: 761614540
    Gmail: redsellers94@gmail.com
    Whatsapp: +84702658349
    Telegram: https://t.me/RedSeller94 [t.me] @Redseller94 (Seller94 Red)

    Thanks you again for taking the time to view my product article !!

  • Armando

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    detektifka

    Lijep pozdrav!
    Mlijeko smo morali izbaciti iz razloga što sadrži enzime koje naš organizam ne može razgraditi i svi toksini se talože na jetri. A mr. sc. Novosel nam je rekla da djeca nakon određenog perioda nakon izbacivanja mlijeka znaju i narasti. Kod nas je veliki problem govor i hiperaktivnost(mada je to još uvijek pod velikim upitnikom). Nismo ni svjesni koliko nam određena vrsta namirnica ometa normalan psihomotorni razvoj,odnosno našim najmlađima.
    Ako se samo uzme u obzir koliko mlijeko šteti dok su djeca bolesna iz razloga što potiče stvaranje sluzi,zapitajmo se što radi ostatku organizma.
    Preporučujem svima da pročitaju knjigu Krono prehrana. U njoj je detaljno opisano koliko je dobro,odnosno koliko nije dobro mlijeko.


    Kako se moze stupiti u kontakt sa vama. Imam slivan problem kod djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.