Biokemijska trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Biba8

    Biba8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zanima me koliko vas je znalo da je doslo do biokemijske trudnoce i da je test pokazao pozitivno a na kraju dode menstruacija,kako se borit s tim osjecajem

    Bibica

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    meni su testovi bili negativni, ali sam se utješila činjenicom da je sa plodom sve bilo u redu sigurno bi se održao. 

  • Avatar vivi

    vivi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    To se meni desilo prošli mjesec :/ /

  • Avatar Agnese

    Agnese

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    meni se dogodilo u 12 mjesecuimala sam sve simptome al mi je test pokazivao negativno..odmah sam osjetila da se nesto dogadja a isto tako da nes nije u redu..otisla kod gin i dobila duphaston i par dana nakon M..meni je bilo ful krivo jer da je uspjelo bio bi mi termin na muzev rodjendan..

    Agnese

  • Avatar bebinjo

    bebinjo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Meni se dogodilo prosle godine u 11 mjesecu…prije godinu dana…ali je krv pokazala ranu trudnocu i drugi dan sam dobila. I taj mjesec sam ponovo ostala trudna ali je trajalo samo 9 tjedana…na prvu trudnocu sam gledala kao na zakasnjelu menstruaciju….tak sam si postavilo to da je tak najbolje

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Njegova

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    bebinjo

    Meni se dogodilo prosle godine u 11 mjesecu…prije godinu dana…ali je krv pokazala ranu trudnocu i drugi dan sam dobila. I taj mjesec sam ponovo ostala trudna ali je trajalo samo 9 tjedana…na prvu trudnocu sam gledala kao na zakasnjelu menstruaciju….tak sam si postavilo to da je tak najbolje


    Drage
    Sto nakon biokemijske trudnoce

  • omar2002

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Meni se dogodilo prosle godine u 11 mjesecu…prije godinu dana…ali je krv pokazala ranu trudnocu i drugi dan sam dobila. 
    Gclub มือถือ
    _________________
    https://goo.gl/FP5yfX [goo.gl]

  • Avatar snjezeee

    snjezeee

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Dogodilo se u Januaru 2017. Zbog pogreske u brojanju mislila sam da mi kasni i napravila test. Pozitivan. Dva puta. Dan kada sam i trebala dobiti menstruaciju sam je i dobila. Gin mi potvrdila da je u pitanju biokemijska trudnoca. Nakon par mjeseci opet pozitivan test i srecom sve uredu 😍 bebac danas 2 mjeseca 🤗 

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Ja imala biokemijsku prije 4 dana i baš imam trenutke kada mi bude baš teško… 
    nadam se da ću uskoro ugledati svoj novi čvrsti plusić i da svi strahovi odu 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • dorina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Biba8

    Zanima me koliko vas je znalo da je doslo do biokemijske trudnoce i da je test pokazao pozitivno a na kraju dode menstruacija,kako se borit s tim osjecajem


    Meni se desilo u januaru prosle godine, ono, nadala sam se i kako krvarenje nije doslo deset dana znala sam da je to to. Bila sam presretna do 11. dana kad sam dobila prejake bolove i preobilno krvarenje, krv je bila ugrusana, skoro crna i krvarenje je trajalo skoro 10 dana…osim sto me fizicki iscrpilo i emotivno sam bila slomljena posebno jer imam IR i dok dodje ovulacija prodje jako puno vremena…puno sam plakala, ali proslo je…iza toga je bila jos jedna ista sredinom prosle godine, zapravo na jesen gdje je apsolutno sve isto bilo, a prosli mjesec je jedino bila razlika sto krvarenje nije doslo sedam dana. Opet sam se uzalud obradovala 😭😭😭😭😭😭

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.