Mogu li ostati trudna zadnji dan menstruacije?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar teic_010

    teic_010

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanimaju me iskustva s vase strane, imali smo odnos poslije zadnjeg dana menstruacije, bez zastite, ejakuirao je u mene, mene zanima dali je moguce da ostanem trudna? Hvala

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    teic_010


    Pozdrav, zanimaju me iskustva s vase strane, imali smo odnos poslije zadnjeg dana menstruacije, bez zastite, ejakuirao je u mene, mene zanima dali je moguce da ostanem trudna? Hvala

    Ovisno koliki ti je raspon dana između ciklusa i preživljavanje malenih! Po dosadašnjim iskustvima sve je moguće, jer svaka je žena drugačija i pravilo je da pravila nema!

  • Avatar ela16

    ela16

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    draga, ja sam dva puta ostala trudna upravo u tom razdoblju ( a nadam se da je upalilo i treći put ) sretno!!!

  • Avatar teic_010

    teic_010

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    A nadam se. Vidjet cemo za kojih mjesec dana rezultate 

  • Avatar pinkich

    pinkich

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Po izracunu sam ostala trudna zadnjeg dana mjesecnice. :)

  • Avatar teic_010

    teic_010

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

  • Dodica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi prakticiramo to cesto za vrijeme menstruacije.,i vec se 8 god.nije nista dogodilo.

    Mislim da se nemoras previse brinuti,ali opet valjda sve ovisi od osobe do osobe

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Evo ovako… ja sam dobila 2.7 a trajalo mi do 6.7.. znaci 5 dana mi trajalo a ovo je sedmi dan ciklusa… i odma peti dan sam imala odnos s muzem, da li je moguce da ostanem trudna… jel uopce moguca trudnoca…

    Vesela

  • Pigy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam ostala trudna dva dana nakon menge tak da svašta je moguće iako sam uvijek mislila da nije.. 

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ali kako mos 2 dana nakon menge ostat meni to ne ide u glavu… po cemu si to znala jer nemos odma imat simptome…

    Vesela

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.