Plodnost - AMH, HSG pretrage i razbijanje folikula

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Annie32

    Annie32

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Da li netka žena ima kakvo iskustvo sa AMH, HSG pretragama i razbijanjem folikula?

    Annie

  • Avatar miapia

    miapia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Neznam šta te zanima….. ja sam bila na propuhivanju jajovoda (HSG), AMH je hormon koji sam vadila prije propuhivanja…. a razbijanje folikula?…. nisam čula za taj termin….

  • Avatar Annie32

    Annie32

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala Miapia na odgovoru, radila sve osim HSG koji mi je u prvom mjesecu. Mozes mi reci kako je to tebi izgledalo, jer mi dosta zena govori drukcije. Pozdrav i sretni blagdani

    Annie

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ja sam prije 15 dana radila HSG. Meni je bilo jako bolno, dva puta mi je ubrizgavalo kontrast kroz desni jajovod jer je bio začepljen. Na kraju je prošlo. Sreća sve to kratko traje, da se izdržat. Míslim da nisam 5 min sve skupa ležala na stolu. Iduća 2 dana sam imala lagane bolove i to je to. Sad kad se osvrnem, ništa strašno.

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Drage mame,

    koliki vam je AMH (meni je 1,8), radimo na drugoj bebici dvije godine. Ginička u petrovoj mi je rekla da moram na laparoskopiju u 3 mjesecu ukoliko ne dođe do trudnoće, na lijevom jajniku mi je pronađen hidrosalpinks (vodenasta tvorevina, nešto kao cista) pa se ne može propuhati nego samo laparaskopski.

    Pozdrav

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Pozz, koliko se ceka nalaz AMH? Vadila sam krv u kbc osijek i oni to salju u zg

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok cure.meni je  amh 4.78 pmol,a fsh 10.24..imam 37 godina i poslana sam i ivf…Jel netko bio u sličnoj situaciji ??Da mi malo pojasni ???

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ketty

    Bok cure.meni je amh 4.78 pmol,a fsh 10.24..imam 37 godina i poslana sam i ivf…Jel netko bio u sličnoj situaciji ??Da mi malo pojasni ???


  • marina07

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    bok curke,
    mene zanima dali je nekome jako pao AMH u kratkom roku.Naime, 28.02.2020. vrijednost je bila 113pmol(imam policistične) a sada nakon manje od godinu dana pao je na 58,9
    do sada sam imala jednu inseminaciju(biokemijska) nakon toga više nisam uspjela stimulacijom doći do ovulacije.
    Zadnja ovulacija mi je potvrđena 27.11.2020..dali je moguče tako jak pad?!
    pijem Inofolic i Gluphage.
    poz

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.