Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ja bi od novih simptoma prijavila bol kad me mala opali, i to baš u mjehur, uopće nije ugodno 😂 ali oprošteno joj je 🩷

    Inače, apetit mi je po starom, trudim se ne pretjerati u hrani jer me onda žgaravica ubije.

    Zeka sretno u ambulanti, bit će sve dobro 🥰

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    ElisaDay to su slatke mukice ❤ , joj žgaravica , ja si navečer s oproštenjem povraćam u usta pa spavam podignute glave 😂

    Ne znam ima li još netko da nosi steznik ? Ukratko meni to jako , jako smeta i tjera me da piškim još češće nego inače. Svakih 15 minuta sam na wcu , stišće me. Trudim se nosit ga što više ali koma je 😏..pa me zanima jel nekom tako ako ga nosi ?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Ellfa naručila prekjučer ujutro i došle danas, baš su brzi 🙂 
    zeka super što se nije pogoršalo 👌🏻 odlično što ćeš u TA da si bar malo mirnija..steznik ne nosim, nekako nisam ni razmišljala o tome 

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    ❤❤💙❤…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Hellobaby

    Ellfa naručila prekjučer ujutro i došle danas, baš su brzi 🙂
    zeka super što se nije pogoršalo 👌🏻 odlično što ćeš u TA da si bar malo mirnija..steznik ne nosim, nekako nisam ni razmišljala o tome


    Meni je preporučen jer je beba skroz dolje i nikako se ne podiže a nisam pohvatala jel neko od vas nosi 🙈..kako je krenulo neću ga dugo nosit s obzirom da mi stvara tegobe.

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Službeno je počelo moje nespavanje u 3. tromjesečju 😅 umjesto da spavam ja čistim 🤭 
    Uključila perilice i smišljam što ću danas kuhati. 
    Nadam se lijepom vremenu 😄 
    zeka jesi probala razgovarati sa dr oko steznika? Teško je tako kada imaš takve smetnje 😒 

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    ❤❤💙❤…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1388

    Prijavi adminu

    Zeka bitno da se stanje nije pogoršalo 🍀 sad će te i pratiti, i brzo će ti tjedni proći 🤗🍀
    Kod mene je aktualno (opet) lošije spavanje, želudac mi je koma, baš moram male obroke jer imam osjećaj da ću sve izbacit 🥴 sinoć sam pojela sladoled, i koma mi je bilo poslije, ali bilo je lijepo dok sam ga jela 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Zeka samo hrabrooo 🙏🏼 brzo će to sve proći! 
    .
    Sto se zgaravice tiče meni se bas intenzivno počela javljati u večernjim satima da sam počela i izbjegavati večeru iza 18h max, ubije me. Isto me svejedno uhvati i ako ne jedem kasno. Ne stiže se očito razgraditi sve. Usporen metabolizam Full. Isto tako moram dva jastuka da sam barem malo podignuta noću 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    zeka123

    Hvala svima na lijepim riječima ❤ !

    Pregled obavljen , stanje je isto ( da kažem hvala bogu , barem nema pogoršanja ) , serklaž labav ali drži se 😅…beba nam je nešto veća jedino pa ćemo pratit težinu ali sa moje strane su svi rađali velike bebe pa možda ima nešto i do toga 🤷‍♀️..
    Ja zbog svih problema koji su me snašli i to da je treća trudnoća krećem u TA za tri tjedna pa će me tamo pratit do indukcije.

    Želim vam svima ugodan vikend ❤❤
    .. i ako se kojoj da neka napiše ima li novih simptoma s obzirom kako idemo prema ozbiljnim tjednima ? 😊🙈…meni se apetit abnormalno otvorio i noge su mi katastrofa pa ih pola dana držim na povišenom 😏


    Nazvat ćemo to dobrim vijestima… neka sa srecom ide dalje…

    Meni se zgaravica pogoršala i sve lakše gubim dah.. 

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Zeka drago mi je da si se napokon javila i da je sve ok🤞🙏
    Što se tiče žgaravice mene isto dosta muči kao i u prvoj trudnoći, uzmem reflustat ili stop refluks od waye nekad pomogne nekad osjetim i nakon toga 😏
    Mi jos nista nismo previše pripremili,valjda budem u nadolazećim danima. Upalio mi se očito limfni ispod pazuha trenutno me boli za poluditi 😏 a taman je i lijepo vrijeme doslo🙈 
    Iščekujem petak i napokon pregled da vidimo situaciju dolje
    Meni su udarci postali dosta bolni to su sve neka jaka protezanja🥹 ali moramo uživati u svemu dok traje🥰

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Matka24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Cure, gdje ste kupovale vrece za spavanje, postoje li negdje za tako malu tek rodenu djecicu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.