S 12 godina ima dečka!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar happymum2

    happymum2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moja cura ima 12 godina i ima dečka. Svaki put kad dođe kući sa druženja s bojim zaključa se u svoju sobu i ne izlazi do jutra. Jednom sam ju pitala zašto je  tužna svaki put kad se vrati sa spoja ona mi je rekla da joj se on sviđa i da se ona njemu sviđa ali on se baš i ne odnosi prema njoj kao dečko prema curi a ona ne želi prekinuti s njim ima li neko savjet HITNA POMOĆ!!!

    Just be happy all life

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    pricajte s njom ja ne bih samo promatrala…
    a i mislim da je daleko premlada za pravog decka
    ono simpatija i druzenje…ali ostalooo??? koliko daj klinac ima godina?

  • Avatar antea11

    antea11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja bih isto pričala s njom, pitala je što to znači da se “on prema njoj ne odnosi kao dečko prema curi”??? I druži se ona samo s njim ili se druže u društvu gdje su i ostala djeca? Na kakve spojeve idu, kamo? Vi ste upoznali tog dečka? I da, koliko taj klinac ima godina, ide s njom u školu?

  • Avatar happymum2

    happymum2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pokusala sam pricati s njom ali ne pali on joj se jako sviđa
    I da znam tog decka cini se sladak……neznan stvarno sto uciniti

    Just be happy all life

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pitajte svoju kćer sve. Kako joj je na spoju, šta razgovaraju, kako se druže, šta ona očekuje od njega. Najbolje je puno razgovarati da se ona otvori.

    tanja

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.