Baby watcher

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, da li mi netko može pomoći oko baby wathera. Kada ste najranije čule otkucaje? Hvala i lp

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2366

    Prijavi adminu

    Meni je stigao kada sam bila 12tt. Prvi putnmi je bilo najteze za naci, s vremenom vec naucis gdje traziti. Trazi nisko nisko uz rub gacica. Ravno ispod pupka uz rub gacica pa malo desno ili lijevo potrazi. Kreci se sa sondom sporo. Prije ces cuti snazne otkucaje nego sto ce ti se broj ocitati na ekranu pa se koncentriraj vise na zvuk. I da, sondu lagano nakosi, dakle ne pravi kut nego mrvicu zakosi i slobodno stisni u trbuh, nece se nista dogoditi. Sretno! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Hvala puno. 🤗 Ja sam sad 11 tj, i sinoć sam probala naći i prepala se jer nikako nisam mogla naći. Probam opet, hvala :) 

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2366

    Prijavi adminu

    Ma samo bez straha! Mozda je jos rano, a mozda si i krivo trazila. Probaj ovako kako sam opisala pa javi kako je proslo :)

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Slee

    Ma samo bez straha! Mozda je jos rano, a mozda si i krivo trazila. Probaj ovako kako sam opisala pa javi kako je proslo :)


    Hej draga uspjela sam kako si mi rekla ❤️
    165-170 mi pokazuje, valjda je to ok. Neznam kkao moraju biti po tjednima? 

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Koliko se cesto smije koristiti BW? uzela sam ga danas pa jedva čekam probati iako je prerano, 10+4 po UZV sam danas 😊

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2366

    Prijavi adminu

    Malena, mislim da ti je to ok za tako ranu trudnocu. Inace kazu sve izmedju 120 i 160 je ok. 
    Lida - ja sam znala i svaki dan koristiti kada bi krenule paranoje, ali doslovno bi bio upaljen par sekundi dok nisam nasla otkucaje i onda bi ga ugasila

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Dorinaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prodaje li netko koristen baby watcher?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.