Beba ne želi jesti dok je budna

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arijana92

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Drage žene, ima mozda koja sličnu situaciju cisto da se utješim da nisam jedina, i ako netko zna jel to razlog za brigu ili ne 😪
    Beba ima 2,5mj i zadnjih 10ak dana imamo teške muke oko hranjenja. Isključivo ju dojim i to na zahtjev, i uvijek je često i puno jela, te nikad nije odbila. No ovo sad je horor, jede jedino kad ju ulovim u polusnu ili snu. Tad se fino najede a dok je budna kao da joj dajem otrov to je vrištanje sto sam joj uopće i ponudila jest. S obzirom da je sad preko dana dugo budna očajna sam jer ju ne mogu nahranit. Nisam promijenila ama bas ništa u svojoj prehrani pa da bi to bio razlog. Vesela je i pričljiva i čini mi se sve u redu no dobili smo svakakve savjete i bubu da bi trebali hitno na pedijatriju da možda ima urinoinfekciju ako odbija jelo. Nekad prođe po 3-4h da ne jede ali kad zaspi rekla bi da nadoknadi. Uopće neznam šta da radim i imam li razloga za brigu 😪

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Arijana92

    Drage žene, ima mozda koja sličnu situaciju cisto da se utješim da nisam jedina, i ako netko zna jel to razlog za brigu ili ne 😪
    Beba ima 2,5mj i zadnjih 10ak dana imamo teške muke oko hranjenja. Isključivo ju dojim i to na zahtjev, i uvijek je često i puno jela, te nikad nije odbila. No ovo sad je horor, jede jedino kad ju ulovim u polusnu ili snu. Tad se fino najede a dok je budna kao da joj dajem otrov to je vrištanje sto sam joj uopće i ponudila jest. S obzirom da je sad preko dana dugo budna očajna sam jer ju ne mogu nahranit. Nisam promijenila ama bas ništa u svojoj prehrani pa da bi to bio razlog. Vesela je i pričljiva i čini mi se sve u redu no dobili smo svakakve savjete i bubu da bi trebali hitno na pedijatriju da možda ima urinoinfekciju ako odbija jelo. Nekad prođe po 3-4h da ne jede ali kad zaspi rekla bi da nadoknadi. Uopće neznam šta da radim i imam li razloga za brigu 😪


    Mi smo imali slicnu situaciju sa nekih mjesec i pol, ali ne stalno, par podoja bi normalno cicala, pa par bi bilo dernjava. Tad kad nebi htjela cicati sam joj slozila bocicu i to je normalno pojela. Vise se ne sjecam tocno kada, ali mislim da se za nekih mjesec dana to popravilo. Sad cica bilo gdje samo mora biti tisina jer ju zvukovi smetaju kad jede 🙈 Tako da samo strpljivo proci ce, probajte joj sloziti AD da ne bude predugo bez jela

    [tickerfactory.com]

  • Arijana92

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Pa sve mi je zao davat joj AD kad stvarno imam puno mlijeka. Razmišljala sam izdojit se pa ju tako probat nahranit no opet, ne zna jest na bočicu. Jučer je na budno u par navrata krenula jest i sisa 2min i gotovo. Priča cijelo vrijeme dok jede, i samo počne okretat glavu lijevo desno i gotovo jelo. Gdje god ju probam nahranit svugdje ju nešto ometa i onda se dovede do toga da vjerujem da pregladni, pa od plača i ljutnje vise ne može i ne želi jest. Užas 
    To su muke Isusove za nahranit ju 😪 a nedaj Boze da nekud i odemo, onda tek neće uopće. 
    A nije joj sigurno dosta da jede po 2min i onda 2-3h ništa kad je jela po 10min i to svakih 1.5-2h.
    Iskreno se nadam da će ta faza ili šta je već proći sto prije. 

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Arijana92

    Drage žene, ima mozda koja sličnu situaciju cisto da se utješim da nisam jedina, i ako netko zna jel to razlog za brigu ili ne 😪
    Beba ima 2,5mj i zadnjih 10ak dana imamo teške muke oko hranjenja. Isključivo ju dojim i to na zahtjev, i uvijek je često i puno jela, te nikad nije odbila. No ovo sad je horor, jede jedino kad ju ulovim u polusnu ili snu. Tad se fino najede a dok je budna kao da joj dajem otrov to je vrištanje sto sam joj uopće i ponudila jest. S obzirom da je sad preko dana dugo budna očajna sam jer ju ne mogu nahranit. Nisam promijenila ama bas ništa u svojoj prehrani pa da bi to bio razlog. Vesela je i pričljiva i čini mi se sve u redu no dobili smo svakakve savjete i bubu da bi trebali hitno na pedijatriju da možda ima urinoinfekciju ako odbija jelo. Nekad prođe po 3-4h da ne jede ali kad zaspi rekla bi da nadoknadi. Uopće neznam šta da radim i imam li razloga za brigu 😪


    Meni je ovo deja vu (iako moja djevojčica nije ni do tad nešto pretjerano htjela jesti). U istoj dobi je jaaako malo jela, tj svakim danom sve manje i otišli smo k dr. Pokazalo se da je u pitanju rota virus. Odbijanje jela je bio jedini simptom. Tako da bih ja preporučila konzultacije s pedijatrom ako se nastavi, pa neka je i lažna uzbuna. Sretno!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.