Beta hcg se dupla trudnoce nema

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i one koje to zele biti svako iskustvo bi mi dobro doslo..
    Moja beta hcg se dupla regularano juce je bila oko 620 medjutim ginekolog ne vidi nista u uterusu i sumnjaju na vanmatericnu iako nemam nikakvih simptoma za nju. Sutra ponavljam betu pa idem na pregled. Najveci temelj njihov da nema regularne trudnoce je istanjen endometrij jer sam u medjuvremenu imala i neki cudni ciklus. 
    Ima li ko da je cuo ista slicno i sto mi je za ocekivati :(

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Koliko si trudna? 
    Dok je beta ispod 1000 ne očekuje se ništa u maternici…Si vadila i betu 2 dana prije ove i kolika je bila?

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    ikyri

    Koliko si trudna?
    Dok je beta ispod 1000 ne očekuje se ništa u maternici…Si vadila i betu 2 dana prije ove i kolika je bila?


    Jesam tri puta prije toga i svaki put je dupla 

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Draga, svakako pricekaj nalaz sutrasnje Bete, ako se bude pravilno duplala, vjerojatno je sve ok samo je plod premali. Ovisi sve o tome kada si imala zadnji redovan ciklus, a ovo u medjuvremenu moze biti implantacijsko krvarenje i nije za zabrinjavanje. Sretno!

    Aymee

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Hvala vam ne znam vise sta da mislim pored ovih doktora covjek tocno da poludi

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    I potrazi drugo misljenje, ako je ovo soc. ginekolog ja bi otisla jos privatno kod nekog s boljim uzv i neko za koga ces dobiti preporuku. Sretno 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Nisi napisala koliko si T??

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Po beti sam u 6 tj ottprilije tako su mi u lab rekli

    [lilypie.com]

  • Teich14

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Evo moje iskustvo..ja sam bila trudna 6 tj.kada se beta bila 656,no uz krvarenje hitno sam primljena u bolnicu na sumnju u vanmaternicnu trudnocu..nakon obrade beta je za dva dana bila 530,pa za dva dana se poduplala,a sve uz to da se na uzv nije nista vidjelo..ni u maternici a ni konkretno van nje..nakon 4 dana u bolnici doktori a i ja smo se slozili da vise necemo cekati te sam bila na kiretazi..evo tj dana je proslo i beta je napokon pocela padati,no trudnoce nazalost vise nema..kazu doktori da nisam ni prvi ni zadnji nerazrjesen slucaj sto se tocno dogodilo ali eto to je moje iskustvo..ako nisi sigurna i ako krvaris ili imas bolove javi se u bolnicu..nadam se da ce biti sve okei drzim fige

  • Teich14

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ali ako se beta bude pravilno duplirala nema panike sve ce biti u redu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.