Biokemijska trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunce97

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Ako ijedna od vas zna ista o tome da mi napise bilo sta. Prije skoro dva mjeseca imala sam biokemijsku trudnocu. Posto mi mjesecnica kasni vec 5 dana ( a nikada ne kasni) uradila sam test i druga crtica se odmah pokazala. Sutradan opet uradim i isto mi se desi. Da li je itko imao ovakav slucaj? Bas sam nervozna i nekako me bas strah. U svakom slucaju cu otici doktoru sljedeci tjedan.

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Cestitam! 🤗 Jako puno cura brzo nakon biokemijske ostvari uspjesnu trudnocu, pa vjerujem da je tako i kod tebe. Odi izvadi betu pa opet za 2 dana, to ti je najbolji pokazatelj jer vjerojatno ce biti rano da ti dr. nesto konkretno vidi, a to ce te onda opet bespotrebno zabrinuti. Ne znam kad ti je bila zadnja M, ali najbolje je otici na prvi pregled tamo negdje sa 7 tt. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar nixator

    nixator

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    sunce97

    Pozdrav svima. Ako ijedna od vas zna ista o tome da mi napise bilo sta. Prije skoro dva mjeseca imala sam biokemijsku trudnocu. Posto mi mjesecnica kasni vec 5 dana ( a nikada ne kasni) uradila sam test i druga crtica se odmah pokazala. Sutradan opet uradim i isto mi se desi. Da li je itko imao ovakav slucaj? Bas sam nervozna i nekako me bas strah. U svakom slucaju cu otici doktoru sljedeci tjedan.

    cestitam.Ja evo ovaj mjesec isto biokemijsku.Posle krvarenja idem opet na bebu…To je sve normalno.Da nismo urafile test nebi ni znale da smo bile trudne…E da te pitam.Jesi radila odmah na bebi iza krvarenja?pozzz

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    I ja sam imala biokemijsku trudnocu za koju ne bih ni saznala da nisam slucajno napravila test dan prije dolaska menge. Crtica je bila jako slaba, jedva vidljiva. Mene je i taj gubitak pogodio jer je to bilo prvi put da sam ostala trudna nakon godinu dana rada na bebi. Ali vec slijedeci mjesec ostala sam trudna i nosila svoju bebicu punih 37 tjedana trudnoce nakon cega sam nazalost i nju izgubila. Mislim da se nakon biokemijske moze odmah raditi na bebi jer je krvarenje kao i obicna menstruacija. 
    Nixator… 
    Da znas da sam mislila na tebe sto se ne javljas nekoliko dana i bila sam bas zabrinuta. Zao mi je zbog tvog gubitka, stvarno mi je zao. Budi hrabra i drži se! 

  • kate8222

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dal netko zna koliko dugo traje krvarenje nakon biokemijske trudnoce

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Normalno kao m

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 940

    Prijavi adminu

    A kako ste prepoznale biokemijsku? 
    Ja sam radila u sub test i isto je bio pozitivan( druga crtica je bila skroz slaba) u ned sam prokrvarila ( al skroz malo, roskasto, i pon je bilo malo jace, al opet nije bilo crveno ko M ) jucer i danas samo mali tragovi smedje rozi na papiru.. pa sam ja skroz zbunjena..

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • deedee12345

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok cure,
    I ja sam imala biokemijsku trudnoću, nakon krvarenja(14.11-20.11) dobila sam duphaston jer su u toj biokemijskoj trudnoći našli i cistu. Sada mi menstruacija kasni dva tjedna i test je pozitivan, vidjele se se na uzv dvije gestacijske vrećice samo što su prazne. Radila sam test nakon što je kasnila 2 dana i bio je negativan i 10 dana nakon toga pozitivan,ali svejedno po zadnjoj M ja bih trebala bit u 6 tjednu skoro 7om..ginekologu je čudno sve to i misli da neće biti ništa od toga ali mene zanima dali je moguće da je došlo do odgođene ovulacije zbog duphastona?

  • Avatar Thao

    Thao

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav 🙂🌺 
    Moj problem je sljedeci, 
    Oduvijek imam redovite mjesecnice. 
    Zadnji dan prve mjesecnice je bio 06.02 
    15.02 smo imali odnos, poceli smo radit na bebi. 
    To je bio prvi put da smo poceli radit na bebi. 
    Menstruacije oduvijek, tocne i uredne. Medutim, menstruacija mi je kasnija sedam dana, odlucim uradit test pozitivan, uradim nalaz iz krvi Beta HCG 19.1 
    Doktor mi zakaze termin za ponovit betu, za 6 dana. 
    Medutim, slj.dan pocnem krvarit, kao menstruacija. 
    Odem odmah kod ginekologa, kaze mi abortus sam se pokrenuo, izvadi mi ponovo betu, cekam jos nalaz… 
    I kaze mi da ce se to sve samo ocistit. 
    Jako sam se razocarala, uzasno sam plakala. 
    Izvinite, na dugom postu. 
    Da li je netko imao slicno iskustvo? 
    Da li cu slj.put teze zatrudnit? 
    Hvala Vam na razumijevanju. 
    Pusica 😘

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Thao

    Lijep pozdrav 🙂🌺
    Moj problem je sljedeci,
    Oduvijek imam redovite mjesecnice.
    Zadnji dan prve mjesecnice je bio 06.02
    15.02 smo imali odnos, poceli smo radit na bebi.
    To je bio prvi put da smo poceli radit na bebi.
    Menstruacije oduvijek, tocne i uredne. Medutim, menstruacija mi je kasnija sedam dana, odlucim uradit test pozitivan, uradim nalaz iz krvi Beta HCG 19.1
    Doktor mi zakaze termin za ponovit betu, za 6 dana.
    Medutim, slj.dan pocnem krvarit, kao menstruacija.
    Odem odmah kod ginekologa, kaze mi abortus sam se pokrenuo, izvadi mi ponovo betu, cekam jos nalaz…
    I kaze mi da ce se to sve samo ocistit.
    Jako sam se razocarala, uzasno sam plakala.
    Izvinite, na dugom postu.
    Da li je netko imao slicno iskustvo?
    Da li cu slj.put teze zatrudnit?
    Hvala Vam na razumijevanju.
    Pusica 😘


    Nece ti to utjecati na sljedeću trudnocu 😁 stovise, biokemijska je “dobar znak”  da mozes ostati trudna. Pogotovo sto vam je uspjelo iz prve. Puno zena ima biokemijsku a da ni ne zna .. Samo bez brige i hrabro naprijed, doci ce bebica ☺️

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.