Bojim se da bih mogla biti trudna

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zabrinuta12

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nisam nikad bila kod ginekologa, a posto mi menstruacija kasni trebala bih otici. Zanima me koja je procedura, mogu li otici na ultrazvuk iako nisam necija pacijentica ili ne?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Zabrinuta12

    Nisam nikad bila kod ginekologa, a posto mi menstruacija kasni trebala bih otici. Zanima me koja je procedura, mogu li otici na ultrazvuk iako nisam necija pacijentica ili ne?


    Trebala bi se prvo upisati kod određenog doktora pa te naruči…koliko ti kasni ? Jesi radila test ?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mislim da ne mozes!Ako si u mogucnosti,da odes privatno?Koliko ti kasni M ?I napravi test za trudnocu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Zabrinuta12

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ena31

    Zabrinuta12

    Nisam nikad bila kod ginekologa, a posto mi menstruacija kasni trebala bih otici. Zanima me koja je procedura, mogu li otici na ultrazvuk iako nisam necija pacijentica ili ne?

    Trebala bi se prvo upisati kod određenog doktora pa te naruči…koliko ti kasni ? Jesi radila test ?


    7 dana, nisam jos radila test. Planirala sam i svakao cu to napraviti, ali nisam sigurna koliko vjerujem u test. Voljela bih ipak otici i na pregled.

  • Zabrinuta12

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mamika3

    Mislim da ne mozes!Ako si u mogucnosti,da odes privatno?Koliko ti kasni M ?I napravi test za trudnocu!


    Hvala! Vidjet cu ako u okolici ima privatnih ginekologa. 7 dana, a inace nikad ne kasni pa sam se malo zabrinula. Hocu! Samo pitanje je koliko je to tocno..😕

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Zabrinuta12

    Ena31

    Zabrinuta12

    Nisam nikad bila kod ginekologa, a posto mi menstruacija kasni trebala bih otici. Zanima me koja je procedura, mogu li otici na ultrazvuk iako nisam necija pacijentica ili ne?

    Trebala bi se prvo upisati kod određenog doktora pa te naruči…koliko ti kasni ? Jesi radila test ?

    7 dana, nisam jos radila test. Planirala sam i svakao cu to napraviti, ali nisam sigurna koliko vjerujem u test. Voljela bih ipak otici i na pregled.


    Uglavnom,za pregled i uzv moraš biti upisana kod ginekologa,osim ako je hitan slučaj pa ideš na hitnu,onda će te pregledati.napravi test,nakon 7 dana kašnjenja bi trebao pokazati. Ili se naruči kod bilo kojeg privatnog ginekologa ako si u mogućnosti platiti pregled.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Radi se o ranoj trudnoci,  ako si trudna,  pa postoji mogucnost da ginekolog jos nista ni ne vidi u maternici,  zato preporucam prije napraviti test. Da bi te bilo koji socijalni ginic primio na pregled,  morala bi se prvo upisati. Jedino kod privatnika mozes bilo kada. Mozes pitati i dr.opce prakse da ti da uputnicu za vadjenje bete eventualno. Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ako kasni 7 dana to bi se na testu vidjelo!Napravi ga ipak,a najpouzdaniji nacin po meni je vadjenje bete

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje.
    U problemu sam. M mi je kasnila 5 dana. Trebala sam ju dobiti 29.6. ali jucer mi je krenula kao M ali ne jako.  Prije nego ju dobijem osjetim da sam malo razdrazljiva sva nikakva ali ovaj puta nista osim cica koje su vece no inace ..Ciklus mi je uredan, 28 dana. Mozda mi je kasnila 1 dan ali vrlo rijetko. Medjutim, napravila sam test danas ujutro i pokazao -
    Da opet ponovim test sutra ujutro?  Hvala curke ^^

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.