Čaj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Klaudija10

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Poz mame bebač mi danas ima 4 mjeseca i uvela sam mu čaj od kamilice, koliko mu smijem odprilike davati na dan danas je popio kroz cijeli dan 90ml, dali je to previše možda ili premalo?

  • Avatar carry8988

    carry8988

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Tea is not only a delightful beverage but also holds potential benefits for dental care. While tea can stain teeth, its natural compounds, like polyphenols, can inhibit bacteria growth, reducing the risk of cavities and gum disease. To maintain a healthy smile, remember to brush and floss regularly and visit your dentist. For comprehensive dental care tips and services, check out <a href="https://www.zcaredental.com/cosmetic-dentistry-montrose/teeth-whitening-trays/ [zcaredental.com]">zcaredental.com</a> a valuable resource for maintaining your oral health!

  • S.1234

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz mame zanima me jedna informacija  imam bebu stara je godinu i 3 mj i    izbijqju joj prvi zubici ali sto je cudno nisu  doljnji kao kod druge djece vec joj izbijaju prvi gore ima li neka mama slicnu situaciju zabrinuta sam imam sina 6 god ima njemu je prvi zubic bio doljnji..

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.