Da li postoji mogućnost da sam trudna?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bebalo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.
    Evo vec par dana imam neke simptome.. Vruće mi bude onda kafu nmgu da smislim muka mi od nje cigare mi mnogo smetaju,ledja me bole odnosno krsta,imam nekakav smeđkasti isjedak , menstruacija mi je svaki 21 dan međutim ja nisam dobila 17stog… ŠTA MISLITE VI STA BI MOGLO BITI

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    bebalo

    Pozdrav svima.
    Evo vec par dana imam neke simptome.. Vruće mi bude onda kafu nmgu da smislim muka mi od nje cigare mi mnogo smetaju,ledja me bole odnosno krsta,imam nekakav smeđkasti isjedak , menstruacija mi je svaki 21 dan međutim ja nisam dobila 17stog… ŠTA MISLITE VI STA BI MOGLO BITI


    Test..

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Zadnja M bila je 25.11., ciklusi uredni 28-29 dana i traje mi uglavnom 5 dana. Ovulacija je prema kalendaru bila 11.12., a mi smo imali ciljane odnose te dane. Jucer sam primjetila samo prilikom brisanja nakon male nuzde da imam roskaste boje. I od jucer se ne mijenja intenzitet, dakle ništa na gacicama samoo iskljucivo na papiru prilikom brisanja. Danas su prisutne bile u jednom brisanju ko dvije male žilice. Uz to imam grčeve u donjem dijelu. Trčim na wc konstantno. Mislite li da bi to mogla bit implantacija?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.