Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    pamela

    Ja sam u 35 tjednu ne osjecam bas pokrete bebe trebam li se zabrinuti?


    Što to znači ne osjećate baš? Jel se ne miče uopće ili par puta u danu,ili su udarci slabiji? Bebini pokreti bi se trebali osjećati,čak i brojati,tj pratiti..pokušajte pojesti nešto slatko,popiti soka i leći na lijevi bok..u svakom slučaju,ako slabo osjetite pokrete bebe treba se konzultirati s ginekologom i otići na uzv i ctg..nemora biti ništa,ali bolje provjerite..

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    pamela

    Ja sam u 35 tjednu ne osjecam bas pokrete bebe trebam li se zabrinuti?


    Moja beba je bila mirna i u trbuhu i sada,dakle nije bilo nikakvog lupanja koje bi me budilo u noći niti ičeg sličnog ,ctg uvijek uredan. U ovim tjednima trebalo bi svakako pratiti pokrete ,3x na dan po 10 pokreta nabrojiti tako da se legne na bok i stavi ruku na trbuh. Nekad bi ih nabrojala u par min nekad mi je trebalo i sat vremena,nisu sve bebe iste. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Beba

    pamela

    Ja sam u 35 tjednu ne osjecam bas pokrete bebe trebam li se zabrinuti?

    Moja beba je bila mirna i u trbuhu i sada,dakle nije bilo nikakvog lupanja koje bi me budilo u noći niti ičeg sličnog ,ctg uvijek uredan. U ovim tjednima trebalo bi svakako pratiti pokrete ,3x na dan po 10 pokreta nabrojiti tako da se legne na bok i stavi ruku na trbuh. Nekad bi ih nabrojala u par min nekad mi je trebalo i sat vremena,nisu sve bebe iste.


    Slažem se s napisanim🙂..mene bi brinulo ako je beba u buši inače aktivna,pa se odjednom ful smiri i ne javlja duže vrijeme..al eto,kakav je bio u trbuhu,tak je i sad,nema mira ni dok spava😅😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Meni je ovo prva trudnoća pa nemam s čim usporediti da li je beba aktivna ili mirna, i da li udara jako ili nježno 😊
    Sada sam u 30.tj i osjećam pokrete tokom cijelog dana, u kojem god položaju da sam (stajala, sjedila, ležala, svejedno je). Ako udara, osjetim. Osjetim i njena česta okretanja i primjetila sam da se intenzitet udaraca mijenja ovisno o njenom trenutnom položaju.
    Do prije par tjedana znalo mi se dogoditi da je par dana jako aktivna i onda se par dana smiri. To me je plašilo, ali vjerujem da puno toga utječe na bebu. One često mijenjaju položaj, pa i to dosta utječe na intenzitet udaraca, naše raspoloženje, vrijeme…

  • Tiana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Molim vas druga mi je trudnoca sad sam 16+2 bila sam osjetila bebaca na dane sada ne toliko dali je itko imao slicnu situaciju pliz javite se.. Malo sam pod stresom ovih dana neznam dali to ima veze 3.7 smo bili na 4D sve je bilo idealno hvala unaprijed❤️

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tiana

    Molim vas druga mi je trudnoca sad sam 16+2 bila sam osjetila bebaca na dane sada ne toliko dali je itko imao slicnu situaciju pliz javite se.. Malo sam pod stresom ovih dana neznam dali to ima veze 3.7 smo bili na 4D sve je bilo idealno hvala unaprijed❤️


    Jos je mala bebica i vjerojatno se okrenula i zato ne osjecas… opusti se, misli pozitivno i uzivaj, jer sad slijedi najljepši period trudnoce… 

    [lilypie.com]

  • Tiana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Napokon 2084 nadam se, da je prepada me to jer sam ga ranije osjetila i sad slabije jos mi nekad bude mlitav trbuh pa se sva ustratarim.. Kcer ce mi sad 11 godina sjecam se da sam nju isto tako rano osjetila i onda non stop.. 13 sad idem na kontrolu nadam se da ce sve bit ok hvala ti❤️

  • Tiana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Tiana

    Napokon 2804 nadam se, da je prepada me to jer sam ga ranije osjetila i sad slabije jos mi nekad bude mlitav trbuh pa se sva ustratarim.. Kcer ce mi sad 11 godina sjecam se da sam nju isto tako rano osjetila i onda non stop.. 13 sad idem na kontrolu nadam se da ce sve bit ok hvala ti❤️


  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

     U 23.tjednu? Jel normalno svega par pomaka dnevno? Nekad slabije, nekad jace? Mozda ne bude odgovora, idem na pregled sljed tjedan pa cu znati, ali o ovome se bas malo pise. Svi imaju neke hiperaktivne bebe

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Malamarelica bok, kako si?
    Ja sam 22tj i kad sam isla na anomaly doktorica mi je rekla da je normalno da u 23tj tek osjetim prvi udarac kao prvorotkinja. Tako da mislim da je normalno da ju osjetis jednom ili ni jednom. Ja svoju nekad ne osjetim cijeli dan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.