Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    blossom

    Malamarelica bok, kako si?
    Ja sam 22tj i kad sam isla na anomaly doktorica mi je rekla da je normalno da u 23tj tek osjetim prvi udarac kao prvorotkinja. Tako da mislim da je normalno da ju osjetis jednom ili ni jednom. Ja svoju nekad ne osjetim cijeli dan


    Kao sto vidis, ne mogu spavati…
    Hvala ti na tim rijecima. 
    Prekjucer sam osjetila cijeli dan pomalo, u intervalima, a jucer jedva. Skroz sam se naplakala. Citam okolo kako bebe u 23, 24 tjednu udaraju po cijele dane, jako, oslikavaju se na trbuhu itd. Imam pregled u srijedu, bas me strah. Usla sam evo u 24.tjedan. 
    I ja sam prvorotkinja

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Malamarelica, drago mi je da si dobro i da te vidim tu💗🌷.
    Od 22 tjedna trudnoće pokreti bebe su bili sporadični. Nekad je bila aktivna, nekad skroz po malo. Kako koji dan🤷🏻‍♀️
    Sad ju već bolje osjetim, i to svaki dan, ali već sam u skoro 25 tt.

    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Heeej! I meni je drago da vas cujem i da ste dobro. 🥰 A imam baby watcher pa poslusam, jutros mi je beba mrdnula sondu cak. Ali ja bas slabo osjecam. Kad sam bila na pregledu u 20.tj dokt kaze kako se mice, jedva uslikala, a ja nista nisam osjetila. Poslije sam pocela osjecati. Tu i tamo blagi udarac. Par puta sam znala i jace osjetiti. Neku vecer je muz osjetio kad je stavio ruku, ali je sve to bas slabo. Jako se bojim, ali ovdje na temi vidim da je puno cura isto pisalo da nisu osjecale nekakve akcije. Evo, cekam srijedu i pregled i molim se. 

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Sretno u srijedu MalaMarelice! Vjerujem da će sve biti dobro. 

    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Hvala ti! ❤

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Hej malamarelica kako si, kako je prošao pregled? Ste saznali dal je curica ili dečko?

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Hej, sve ok. Znam da je decko jos od 10.tjedna jer sam radila Nifty. Sta ti nosis? Kako se osjecas? Evo me sad u 25.tjednu i zadnjih nekoliko dana osjetim cesto bebu. Ali vise blago, ponekad samo osjetim onako trzaj, da poskocim, a par puta sam osjetila i blago pod rukom. I muz 2x cak. Ipal, vecinom su blagi udarci i jave se tijekom dana. Nekad samo jedan, a nekad vise njih zaredom. Sad ih jos ne trebam pratiti i brojati zar ne? Svugdje pise tek od 28.tjedna, a doktor nije nista spominjao

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Malamarelica jedva našla temu….nadam se da si dobro i da se bebač javlja 
    Ja nosim curicu i najčešće se javlja po noći…mala tulumari, a onda i ja skup sa njom 
    Što se tiče brojanja, mislim da se ne moramo zamarati još sa time, još su male bebice, dok se oni nama jave barem jednom dnevno/noćno ok je 

  • evika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da se ja nadovežem ako nije problem. 22+3 sam i osjetim onako navečer ali ne znam jel umišljam ili se stvarno rita🥺🤔

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Drage djevojke ako ne osjecate pokrete kako smatrate da biste trebale ili Vas to toliko muci da odgovore tražite na forumu, onda se zaputite na pregled.
    Svakih toliko neka majka nece doci bezveze i spasiti ce se zivot.
    Prosla sam to i da nisam otisla ne bi sada bili gdje jesmo :)

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.