Harmony, Nifty testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SweetInPeace

    SweetInPeace

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najveća je mogućnost da ćete roditi zdravo dijete, i ako vam je rezultat triple testa loš, kao što je bio meni. Samo, nema vam to tko reći! A brinut ćete se, i to jako. Dobila sam rezultate Nifty testa koji su pokazali da je sve u redu. Putem tog testa provjerit će vam više toga nego na triple testu. Ali razlika je u cijeni, i to ogromna, ali i u pouzdanosti točnosti rezultata jer se razmatra fetalna DNA, a ne samo tamo neki hormoni u krvi, koji su ionako kod svake trudnice drugačijih omjera! Ne treba zanemariti ni nalaze ultrazvuka, kao što su zanemarili u mom slučaju (vidjliva nosna kost, veličina djeteta, opseg glave  itd.) Triple test ne smije biti “rutinska” stvar jer vas itetako može prevariti i priuštiti puno patnje, najčešće bez razloga!
    Jer, zar je moguće da povišeni beta hcg hormon u krvi znači i bolesno dijete, da ima Down? Ni to vam nitko neće objasniti, da sve varira od trudnice do trudnice. http://www.planetazdravlja.com/nivo-hcg-a-u-trudnoci/ [planetazdravlja.com] Na kraju, da bar nisam išla raditi taj triple! A opet, s njim je došlo i veliko iskustvo, iskustvo patnje i iščekivanja, neupućenosti, istraživanja, pomirenja sa svime što se može desiti, jer to maleno srce kad je počelo kucati, a nožice i ručice udarati u trbuhu, donijelo je spoznaju da je svako dijete vrijedno da se rodi! Jer to je vaše dijete, upravo vaše! Kad sam razmišljala da ga pobacim, činilo se ispravnim i to, sve dok mi nije došla misao kako bih se puno teže nosila s gubitkom tog djeteta nego da ga rodim takvo kakvo jest! A i sljedeće začeće, tko zna, bi li i to dijete bilo s teškoćama? Pa dokle pobacivati da dođe ono zdravo? Dijete je dar, i to je sve. Ogroman, najveći, najljubavniji dar! I to je spoznaja moje patnje. Svima sretno!

    Pronađite svoj mir u svemu.

  • emma_02

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Mi smo odlučili izbjeći rutinski test probira s obzirom na pouzdanost toga testa te odmah napravili Nifty plus test u Poliklinici Cito u St, cijena 5.500 kn.. Radi se o vađenju krvi, nalaz kroz par dana.. Isplati se svake kune da mirno živiš ne pitajući se da li je test probira bio točan. Imam 35 godina i našu zdravu curku..test je odmah pokazao i spol

  • Vrcka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Harmony-u je sad pala cijena na 3600.

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Planiram napraviti nifty. Koje su vase preporuke gdje da to napravim?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Da li netko zna da li Ninfty ili Harmony ocitavaju triploidiju?
    Da li se u testu pregledava ukupan broj kromosoma?
    Ili samo odredjeni kromosomi?

    [lilypie.com]

  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Jel netko zna gdje se moze napravoti Nifty ali da se moze platiti na rate?

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pa ja mislim da svugdje možeš platiti na kartice u ratama. Npr. u Podobniku…


  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    U poliklinoci Skvorc ne primaju Diners,a druge kartice nemam za rate :-(

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pa pitaj drugdje. Podobnik, Sunce, Veritas, Eljuga, Harni… Sigurno negdje primaju. 


  • Lily

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ovo mi je prva trudnoća i imam 28 godina. Doktorica mi je predložila kombinirani test, međutim ja sam se kao i većina ljudi informirala na netu i vidjela da je najpouzdaniji i najbrži način za utvrđivanje trisomije Nifty test. Spremna sam ga platiti jer mi glava ne da mira. Koliko se otprilike čekaju rezultati? Sam test ima točnost vise od 99% zar ne? Pošto sam trudna 10 tjedana uzv nuhalnog nabora ne dolazi jos u obzir a i koliko sam shvatila ni on nije pouzdan? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.