Hemangiom

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinargalic

    tinargalic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, zanima me dali je nečija beba imala hemangiom, dali ste liječili? Gdje i na koji način? I sa kakvim uspjehom?

  • Avatar sara85

    sara85

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Moja beba se rodila sa hemangiomom 3x2 cm na lijevoj potkoljenici. Pri rođenju je hemangiom bio tamnocrvene boje a sada kad beba ima 7,5 mj je jako izblijedio a povećao se proporcionalno s rastom bebe.U rodilištu su mi rekli da samo pratim stanje i da ništa ne diramo a znam da se to može skidati laserom. Planiram ići na dodatno mišljenje u zg. Zanimaju me iskustva drugih mama s istim problemom

    Sara

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ja sam kao mala (par godina) imala hemangiom na licu i laserom su mi ga maknuli u Klaićevoj. Ništa strašno, ožiljak nemam. Najbolje se konzultirati s pedijatrom kada ga maknuti.

  • dora19

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moje oba dvije cure su rođene s hemangiomom. Starijaoj se nalazi na ručici i nije bio vidljiv po rođenju, ali je u roku tri tjedna doslovno buknuo pa smo zamalo završili na laseru…sva sreća što imamo vrhunsku  pedijatrici koja nam je preporučila dr. Rešića u Klaićevoj. Izvrstan dr.  (svakako za preporučiti) koji je bio protiv lasera pa smo i mi odustali… Princeza sada ima tri godine i bez ikakvih tretmana hemangiom se dosta povukao. S obzirom da je poprilično velik prognoze o njegovu nestanku su do kakve sedme, osme godine.
    Mlađa princeza ima hemangiom na leđima i skroz je malen, gotovo se i ne vidi. Također nećemo ničime tretirati.Osim što smo radili ultrazvuk.

    Inače, hemangiome je, osim kirurški moguće liječiti….postoje kapi i kreme i vrlo su dobri rezultati.
    Kirurški se uglavnom tretiraju oni hemangiomi koji smetajaju funkciji dijela tijela na kojima se nalaze.

    Svakako bi svim roditeljima toplo preporučila dr. Rešića u Klaićevoj u Zagrebu.

  • Avatar sara0306

    sara0306

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozzz 

    Moja princeza ima uskoro 6 mjeseci i ima hemangiom na ljevom ramenu.Bili smo u Klajćevoj na laseru i kapamo kapima.Bili smo u  klajćevoj s 4 mjeseca na laseru pošto nas je pedijatrica uputila u Klajčevu.Vodi nas doktor Jurić.Hemangiom je počeo bljedit i dalje pratimo kako će se razvijati .

    saraaa

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Moja kćer se rodila sa hemangiomom na trbuhu , bio je veličine 2 cm i sa vremenom je samo nestajo i blijedio, danas ima 3 god ni traga hemangiomu, nismo išla na nikakve pretrage u bolnicu

    Bog je velik!

  • sergiana

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    dora19

    Moje oba dvije cure su rođene s hemangiomom. Starijaoj se nalazi na ručici i nije bio vidljiv po rođenju, ali je u roku tri tjedna doslovno buknuo pa smo zamalo završili na laseru…sva sreća što imamo vrhunsku pedijatrici koja nam je preporučila dr. Rešića u Klaićevoj. Izvrstan dr. (svakako za preporučiti) koji je bio protiv lasera pa smo i mi odustali… Princeza sada ima tri godine i bez ikakvih tretmana hemangiom se dosta povukao. S obzirom da je poprilično velik prognoze o njegovu nestanku su do kakve sedme, osme godine.
    Mlađa princeza ima hemangiom na leđima i skroz je malen, gotovo se i ne vidi. Također nećemo ničime tretirati.Osim što smo radili ultrazvuk.

    Inače, hemangiome je, osim kirurški moguće liječiti….postoje kapi i kreme i vrlo su dobri rezultati.
    Kirurški se uglavnom tretiraju oni hemangiomi koji smetajaju funkciji dijela tijela na kojima se nalaze.

    Svakako bi svim roditeljima toplo preporučila dr. Rešića u Klaićevoj u Zagrebu.


    Pozdrav, da li bi mi mogli reci kakva vam je situacija s hemangionom? Da li se povukao ?

  • Anny.

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam deckica od 4 mjeseca koji je rodjen sa hemangiomom lijeve podlaktice. Zapoceta terapija propranololom, no zbog bronhitisa doktorica ukida lijek dok se bronhitis ne izlijeci. Danas na kontroli doktorica kaze da ako budu ucestali bronhitisi da ce se propranolol trebati ukinuti i spominje nekakvu kremu koja se isto pokazala kao dobar izbor za liječenje hemagioma. Zanima me da li ovdje postoji netko tko je liječio hemangiom kremom i koji je naziv iste?
    Hvala unaprijed. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.