Igračke i igre za dvogodišnjake

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ok, 2,5 smo prošli možda može naslov biti i za trogodišnjake ali… svejedno.. znači imamo zdravog, živahnog i pametnog dečkića koji se po cijele dane igra autićima.. kolekcija mi zauzme pola stana kada se baš full zaigra.. meni ga je sve žao gledat, ok super sam na miru kada se zaigra pa imam, pola sata do sat vremena mira ali čini mi se da od tih autića nema koristi.. ja bi da si on kroz igru razvija moždane vijuge i da se igra nečega “konkretnog” pošto ne ide u vrtić pls ideje, savjeti.. slažemo puno i kocke, zna se zadubit u crtanje, čim je normala vani od vremena odemo na zrak.. kaj još… probala sam sa plastelinom ali vidim da je još ipak premali..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ne znam…možda je mali, ali eto par prijedloga; moja S je oduševljena kartonom i izradom od kartona, ako tako voli autiće, napravi mu garažu od kartonskih kutija sa nekim labirintima kroz koje mora provlačiti te autiće, da malo razmišlja..znam da ti sigurno nemaš vremena za izradu ali zaposli malo i tatu, neka rade skupa, učlani se u neku obližnju knjižnicu, većina ima hrpu igračaka u igraonici, dijete se može igrati tamo, a ako si član možeš igračke i posuđivati. ne znam koliko je zainteresiran za slaganje puzli??Tu dječica isto malo moraju upotrijebiti moždane vijuge, počnite s par komada, a kasnije može i malo teže, ne znam ako imate plišanaca, posloži ih sve ispred njega i neka zatvori oči, jednu od njih mu sakri i on mora reći koja fali, igrajte se skrivača, sakrite neku igračku a on neka je traži a ti viči toplo hladno, napravi mu obično tijesto i daj mu neke oblike i neka radi kolačiće, pripremi se za nered ali kad jednom shvati koja je poanta, vjeruj mi neće tako brzo odustati, stavite ih peći da shvati kako to ide a onda neka ih prvi i kuša, posipajte sezama, kima…al neka on stavlja sjemenke…eto za početak kad se sjetim pišem…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    renata


    Ne znam…možda je mali, ali eto par prijedloga; moja S je oduševljena kartonom i izradom od kartona, ako tako voli autiće, napravi mu garažu od kartonskih kutija sa nekim labirintima kroz koje mora provlačiti te autiće, da malo razmišlja..znam da ti sigurno nemaš vremena za izradu ali zaposli malo i tatu, neka rade skupa, učlani se u neku obližnju knjižnicu, većina ima hrpu igračaka u igraonici, dijete se može igrati tamo, a ako si član možeš igračke i posuđivati. ne znam koliko je zainteresiran za slaganje puzli??Tu dječica isto malo moraju upotrijebiti moždane vijuge, počnite s par komada, a kasnije može i malo teže, ne znam ako imate plišanaca, posloži ih sve ispred njega i neka zatvori oči, jednu od njih mu sakri i on mora reći koja fali, igrajte se skrivača, sakrite neku igračku a on neka je traži a ti viči toplo hladno, napravi mu obično tijesto i daj mu neke oblike i neka radi kolačiće, pripremi se za nered ali kad jednom shvati koja je poanta, vjeruj mi neće tako brzo odustati, stavite ih peći da shvati kako to ide a onda neka ih prvi i kuša, posipajte sezama, kima…al neka on stavlja sjemenke…eto za početak kad se sjetim pišem…

    moj naklon!! to nam je dosta za sljedećih barem dva mjeseca hehehehe

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    mmama,ma bit će toga samo kad uhvatim vremena, sjetit ću se ja još toga…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    imamo kartonsku garažu….  bubani je pa nismo u igri ali super je sretannnnnn

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Odlično!!!
    Sjetila sam se; ne znam koliko bi volio memory, uglavnom pošto moje dijete je frik za kartone mi ga naravno imamo i u toj verziji Izreži komadiće kartona cca 5cm puta 5 cm, nacrtaj mu u paru određene likove, naravno prilagodi njegovoj dobi (autić, lopta, cvijet, medo…) i nalijepi te crteže na kartone. Kad igra krene, preokreni ih naopačke i frajer neka traži dva ista para. Znam da ih ima u knjižari ko pljeve ali onaj iz kućne radinosti je uvijek najbolji!
    Ako pijete nescafe, ostavljaj limenke s poklopcem, ukrasi ih sa kolažem ili nekim papirom da se ne vidi od čega je, tata neka donese iz vana dvije grančice od nekog tvrdog drveta, okreneš limenke naopačke i neka udara u bubnjeve, začudila bi se kako dobar zvuk proizvode, S je oduševljena!

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    renata


    Odlično!!!
    Sjetila sam se; ne znam koliko bi volio memory, uglavnom pošto moje dijete je frik za kartone mi ga naravno imamo i u toj verziji Izreži komadiće kartona cca 5cm puta 5 cm, nacrtaj mu u paru određene likove, naravno prilagodi njegovoj dobi (autić, lopta, cvijet, medo…) i nalijepi te crteže na kartone. Kad igra krene, preokreni ih naopačke i frajer neka traži dva ista para. Znam da ih ima u knjižari ko pljeve ali onaj iz kućne radinosti je uvijek najbolji!
    Ako pijete nescafe, ostavljaj limenke s poklopcem, ukrasi ih sa kolažem ili nekim papirom da se ne vidi od čega je, tata neka donese iz vana dvije grančice od nekog tvrdog drveta, okreneš limenke naopačke i neka udara u bubnjeve, začudila bi se kako dobar zvuk proizvode, S je oduševljena!

    hahahahah super su ideje ali ne za mog P.. znači sličice odljepljene, podrapane, zgužvane, izgubljene….. bubanj imamo i uopće mi nije cool  hahahah pogotovo kada osim po limenci krene po svemu drugome u stanu lupat….. dok Dino spava naravno…. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • FREEDDAWG

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Volim igrati računalne igre. Ni Rogualike nije loš. Igrao sam ga kad sam imao 16. Sada igram kockanje: https://book-of-ra-free.com/hr/ [book-of-ra-free.com]
    Ovo je za mene zanimljivo. Razvijam adrenalin, svjež osjećaj. Također, ako imate sreće, možete dobiti nešto novca. Naravno, glavna stvar je znati kada prestati.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.