Jasličari ljeta 2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ljetne bebice 2019 su narasle, toliko da smo im morali otvoriti novu grupu! Cure, welcome! Nadam se dobrom društvu za dane veselja ali i čemera i jada…. 
    Skidajmo zajedno klince sa sise, iz pelena, iz kinderbeta itd…. 
    🤗🤗🤗❤❤❤

  • Mino19

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Prijavljujem se!!😁😁🎉🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Evo i mene!!! Jupiiii 🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Tiha

    Tiha

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    I mi smo tuuu 🥰💕☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Opaaaa cure pa imamo i novu temu 😍 joj kako vrijeme leti. Nase bebe postaju pravi mali ljudi 😍

    [lilypie.com]

  • Mino19

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Znaci li to da tamo vise ne tipkamo? Malo mi je zao😓

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Bravo cure!! Ma i tamo tipkamo, i vamo tipkamo pa što bude ❤❤❤
    Tu će biti izvještaji iz Jaslica 😂🤗 pa nadalje… 

  • Avatar Tiha

    Tiha

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Odmah pitanje 😁 ako dobijemo jaslice 🤞, može li se krenut prije 1.9.? Gs mora pisat ljetni godišnji, ja nemam pojma koliko ću dobit, a pokušavamo pokrit cijeli 8mj..

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Nemam pojma. Moj gs ce 2mj uzet roditeljski dopust. Sva sreca pa taman zavrsava pred jaslice. Onda cemo godisnji i tako kombinirati. Ja sam vise u stresu da ne dobijemo jaslice 🤦🏻‍♀️🤣

    [lilypie.com]

  • marlona

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Bok cure, prijavljujem se i ja tu 🙋‍♀️😊 trebalo mi je neko vrijeme da nađem grupu, kad više nije podforum beba 😳 i onda među spamovima svim😅 i meni je godina proletjela začas, a gušt je bio čitat i pisat se s vama, drago mi je da nastavljamo druženje 🤗🤗
    Tiha, sretan rođendan i tebi, sa zakašnjenjem! 🎂🥳 
    Mi došli na more prije 10 dana i treći dan dobila cura temperaturu, koju smo jedva skidali, a jednu noć je išlo do 40 sa 6 😰 bili po hitnama (na otoku, pa u Zd) i na kraju samo viroza,sva sreća. Prošlo 4.dan, samo sad ponovno mučimo muku s papanjem, a taman se malo projela. Sad je ugl opet cica glavna, ali nadam se da će se vratiti apetit uskoro. Grozno je kad su tako mali, a bolesni 😢
    Mi prijavili jaslice bez problema, pa ćemo viditi. Ja ne radim, ali tražim posao, jer gs nema neku veliku plaću. Isto ne znam kako ću je ostaviti, u hodu ću to proraditi sama sa sobom, zasad još uživam dok smo doma skupa 🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.