TOP TEMA: Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    ksilofon

    MaybeBaby

    Evo po kalendaru je jucer bio dan Ovulacije,a danas me prilikom hodanja malo zabolilo u maternici
    i sad zadnjih pola sata kako ležim osjetim tupu bol kao pred menzis u maternici i osjecaj da cu procuriti al do menstruacije imam jos 13 dana .. tako da ujutro pravac ljekarna po test i nadam se velikooom plusu !

    Pa tebi je tek jucer bila ovulacija??
    Pa moras cekati do menge ili bar do par dana prije menge


    da a zadnji nezaštićeni odnos 5.1

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    spermiji u tijelu žene mogu preživjeti najviše 5 dana, ako vam je zadnji nezaštićeni odnos bio 5.1., nisu mogli preživjeti do ovulacije za koju kažeš da je bila 13.1. da bi oplodili jajnu stanicu. a i da se slučajno oplodila, oplođenoj jajnoj stanici treba 6-12 dana da se implantira u maternicu i tek onda se počinje lučiti beta hcg hormon i testovi mogu biti pozitivni. 
    jedino ako si ostala trudna u prošlom ciklusu, ali onda bi testovi bili pozitivni u roku odmah.

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    i da zaboravila sam 🤦🏼‍♀️ odnosi 8.1 i 13.1 na dan ovulacije iako mislim da zadnji dan nije došlo do ejakulacije .. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    sad je to druga stvar  ali svejedno pričekaj barem da prođe 12 dana od ovulacije, prije ti ne bude pokazalo pozitivno ako i dođe do trudnoće.

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    nadam se veelikom plusu 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    MaybeBaby to sto osjecas izgledaju po opisu ovulacijski bolovi, a ne menstrualni. To sto aplikacija  pokazuje da je O bila ne znaci i da jeste tako. Ako planiras trudnocu trebala bi se malo educirat o ciklusu i upoznat svoj ciklus. Nazalost nismo programirane pa nam neke aplikacije mogu pomoc samo okvirno no ne i 100% utvrditi dal smo je imale. Tenci ti ukratko opisala ciklus tj kad mozes uopce test raditi da bi imalo smisla i eventualno se moglo nesto vidjeti. Sretno! 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    poznam svoju ovulaciju i bolove koji dolaze s njom ovo nije takvo nesto … obo je potpuno drukčija bol od ovulacijske i kreće od maternice .. uz mliječno bijeli iscjedak tako da znam da nije ovulacijska bol 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima. Treba mi pomoć zaista… Mjesecnicu sam trebala dobiti 12.01., ali nisam… 15.01. sam napravila test i negativan je… imala sam neke stresove od prosle mjesecnice, ali inace mi bude dosta tocna i ovo me brine. I to jako. Trudnocu nikako ne zelim, bas nikako. Odnosi su bez zastite.  Trenutno me grudi bole i jajnik desni. Dali da se pouzdam u test, koliko jos da cekam prije nego novim napravim i trebam li se brinuti?

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    monikaticma

    Lijep pozdrav svima. Treba mi pomoć zaista… Mjesecnicu sam trebala dobiti 12.01., ali nisam… 15.01. sam napravila test i negativan je… imala sam neke stresove od prosle mjesecnice, ali inace mi bude dosta tocna i ovo me brine. I to jako. Trudnocu nikako ne zelim, bas nikako. Odnosi su bez zastite. Trenutno me grudi bole i jajnik desni. Dali da se pouzdam u test, koliko jos da cekam prije nego novim napravim i trebam li se brinuti?


    idi privatno i izvadi betu, ona ti je najtočniji pokazatelj, 150kn i mirna si! 
    a ako već toliko ne želiš bebu, u današnje vrijeme postoji jako puno različitih metoda kontracepcije, na tebi je da biraš samo koju jer ovo je vrlo neodgovorno!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.