TOP TEMA: Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tetrijeb

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima =)

    Jedno pitanje svima, nadam se da cete mi moci pomoci.

    Ovako, u 7/2015 smo dobili bebu, oko 10/11 mj žena i ja smo počeli prakticirati odnose, u početku bez zaštite kasnije smo se pazili.
    Zanima me dali je moguće da je žena trudna?
    Napominjem da doji dan danas i u tom periodu je intezivno dojila (svakih 2-3 sata).
    Nakon cca mjesec dana napravili smo test sa trakicama iz DM-a i oba su bila negativna (tj samo jedna crtica), menstruacija se vratila i imala je dvije (kako kaže ne toliko obilne kao prije, trajale su cca 2-3 dana. Doktorica se nasmijala i rekla da nema šanse da je trudna te ju nije htjela poslati na vađenje krvi, kao nema potrebe.
    Od simptoma koji bi možda ukazivali da je trudna su trbuščić koji se pojavio ovih dana (ili si umišljamo oboje), a u ranijem periodu je imala neke bijelkasto/smeđkaste iscjetke.

    Eto malo smo zbunjeni i ako je netko imao sličan slučaj volio bi da da savjet =)
    Hvala svima!

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Tetrijeb


    Pozdrav svima =)

    Jedno pitanje svima, nadam se da cete mi moci pomoci.

    Ovako, u 7/2015 smo dobili bebu, oko 10/11 mj žena i ja smo počeli prakticirati odnose, u početku bez zaštite kasnije smo se pazili.
    Zanima me dali je moguće da je žena trudna?
    Napominjem da doji dan danas i u tom periodu je intezivno dojila (svakih 2-3 sata).
    Nakon cca mjesec dana napravili smo test sa trakicama iz DM-a i oba su bila negativna (tj samo jedna crtica), menstruacija se vratila i imala je dvije (kako kaže ne toliko obilne kao prije, trajale su cca 2-3 dana. Doktorica se nasmijala i rekla da nema šanse da je trudna te ju nije htjela poslati na vađenje krvi, kao nema potrebe.
    Od simptoma koji bi možda ukazivali da je trudna su trbuščić koji se pojavio ovih dana (ili si umišljamo oboje), a u ranijem periodu je imala neke bijelkasto/smeđkaste iscjetke.

    Eto malo smo zbunjeni i ako je netko imao sličan slučaj volio bi da da savjet =)
    Hvala svima!

    Moj savjet je da ponovite test.
    Žena može ostati trudna ako doji - to što nema menstruaciju ne znači da nema ovulacije.

    Ponovite test i javite rezultate.


  • Leyla27

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cure help.Nešto mi se čudno dešava evo trebam dobiti za dva dana.Ali evo već dva dana osjećam groznu mučninu koda sam nešto krivo pojela.Zubi me bole, vrtoglavica i lagana glavobolja.Grudi na opip natečene i bolne.Ali ono što mi najviše čudno je moj trbuh u tjedan dana je narasao dva konfekciska broja. Test sam napravila prije 3 dana bio je negativan. 
    Moguće je da jesam trudna jel dečko i ja nepazimo več god dana ali uvjek sam dobila ali sad se osjećam čudno.Šta vi mislite?

  • Dacaaa102

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Leyla27


    Cure help.Nešto mi se čudno dešava evo trebam dobiti za dva dana.Ali evo već dva dana osjećam groznu mučninu koda sam nešto krivo pojela.Zubi me bole, vrtoglavica i lagana glavobolja.Grudi na opip natečene i bolne.Ali ono što mi najviše čudno je moj trbuh u tjedan dana je narasao dva konfekciska broja. Test sam napravila prije 3 dana bio je negativan. 
    Moguće je da jesam trudna jel dečko i ja nepazimo več god dana ali uvjek sam dobila ali sad se osjećam čudno.Šta vi mislite?

    Ono što ti ja mogu reći je sljedeće… ja sam trenutno trudna osam tjedana ( prva trudnoća )… od prvog dana trudnoće sam se osjećala ČUDNO… doktorica mi je čak rekla da je to kod nekih žena normalno da od prvog dana osjećaju neke promjene i da mogu naslutiti trudnoću… Nakon što mi je kasnila 10 dana napravila sam prvi test koji je bio negativan, par dana poslije napravila sam još jedan koji je bio debelo pozitivan i to je bilo to… Ja ti želim sreću :))

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Bok, i meni je prva trudnoca i sad sam u 11 tjednu. Mucnine se uglavnom  javljaju kasnije kad kasni vec 2 tjedna tako da si mozda nesto pojela. Sta se tice grudi bolne su i u ranoj trudnoci i zbog pms-a. Ne vjerujem da je glavni simptom trudnoce glavobolja iako moze boliti glava. A trbuh ti nije sigurno narastao radi trudnoce ja sam u 11 tjednu znaci trudna sam skoro puna 3 mjeseca beba je oko 3 cm i trbuh se tek malo nazire. Vjerojatno ces ko prvi simptom trudnoce kad zatrudnis primjetiti izostanak menstruacije, ostali simptomi uglavnom dodu mrvicu kasnije.

    [lilypie.com]

  • Keni

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Postovane, 
    javljam se zbog raznih iskustva sto ste svi dozivjela.  Naime, 18.03 sam imala spontani bez kirataze u 5 sedmici koji je zavrsio bez bolova (I bez dodatnih lijekova). Doktorica nam je rekla da odmah mozemo da pocnemo da radimo na bebi ako zelimo jer sam potpuno ok I tijelo ce prihvatiti kada bude spremno.

    To smo I uradili I prije 2 sedmice su mi se pojavili simptomi kao mucnina (bez povracanja), blaga glavobolja (a glava me nikada ne boli), Blagi bol u donjem dijelu stomaka, jako lucenje pljuvacke, nakon toga I nabujale grudi koje su jako prosarane venama itd. 

    Ciklus bi trebao doci do 20.04 a ja sam test radila 15.04 ( Clear blue digital) koji je negativan bio iako se moze 5 dana prije menstruacije uraditi.

    Grudi su mi I dalje otecene I velike a I vene se I dalje vide bas jako (Cak su se I neke sitne oko bradavice pojavile). Zanima me dali mogu ovi simptomi biti zbog PMS ili sam mozda trudna? Kakva su Vasa iskustva? Javite mi molim Vas, vise ne znam ni sama sta da mislim…😧😧😧😞

    Kenana

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Upalo mi u usi  to sta si rekla za jako lucenje pljuvacke, nisam na to obracala paznju ali mi isto bilo u ranoj trudnoci tako. A grudi u trudnoci isto kao i kod pms-a nateknu budu bolne i osjetljive ali za razliku od pms-a ne prestaju bit natecene nego takve ostaju. Mucnina dode poslije nakon 2 tjedna od kasnjenja menstruacije uglavnom. Ja bi ti savjetovala da odma ujutro izvadis betu iz krvi jer ces samo tako znati jesi li trudna :) sretnoo

    [lilypie.com]

  • Keni

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nebi ja obracala paznju na to da mi se vene povlace ali one su iste stalno I grudi me bole pomalo. Cak I neke vene su mi se pojavile sa Obadvije strane stomaka  (u donjem dijelu), sta to znaci?

    😧

    Kenana

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    A nista ti ne znaci vene na stomaku za ranu trudnocu a gle meni su grudi manje bolne i natecene nego za vrijeme pms-a, sad sam u 11 tjednu , ali su ostale cijelo vrijeme takve, malo osjetljive. Izvadi betu, ozbiljno , sve drugo su ti nagadanja i moze i ne mora biti

    [lilypie.com]

  • Keni

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Uradit cu to cim mi prodje termin za menstruaciju. Sacekat cemo pa vidjeti sta ce biti. 

    Necu da se vise nadam. Neka bude kako hoce 😉😉😉😂

    Kenana

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.