Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dragy

    Dragy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    http://bimaco.net/default.aspx [bimaco.net]
    http://bojprom.com [bojprom.com]
    http://daanishop.com [daanishop.com]

    Evo nekoliko stranica za kolica u BiH

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Tea2803

    Sto se tice iscjetka i ja kao i vi imam stalno pojacan gace mjenjam 3x dnevno jer ako stavim ikakav ulozak pojaca se .. Uglavnom pitala sam je zasto rekla je da maternica beba i sve to pritisce dolje sve i pojacan je iscjedak radi pritiska .


    Ja bez uloska bih stalno bila kao popisana da prostite. Ovi lola lady su debeeeeli pa i njih mijenjam 3x dnevno.
    Violeta  eto tako ti je meni svakodnevno.
    Zato nosim 24h dnevno ulozak vec 4mj jer jednom kad ga nisam stavila probilo kroz hlace….koma!
    Ma rekao je gin da je ok jer ni mirisa ni nista ali brate mili…javim vam danas njegov tumac, bas me zanima hoce i on rec da je od pritiska ( a moguce jer kad lezim manji je, a na nogama i kad hodam vani najgore)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Tea i luce gustajte na pregledu  
    Meni tek za 10h….to je cijeli dan maltene (al uzela sam kasni termin radi tateka, da i on moze vidit sincica)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Tea i Luce sretno na pregledu! 😊
    Ja sam danas koma. Pokupila sam neku prehladu. Nema temperature, samo nos naizmjenice curi pa se zastopa, glava ko bubanj i zacepljene usi. 😣 no nije sve zastopano, uspjela sam odstopati crijeva! 😁 limun iscjedjen u mlakoj vodi ujutro na prazan zeludac u kombinaciji s kefirom i psyllium ljuskicama, pun pogodak! Evo dva jutra za redom bila na wc-u.
    Pijem izmedju 2 i 3 l tekucine dnevno, stolica je jos uvijek tvrdja al je bar imam. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Treca sreca pa nismo zapisali tvoj pregleeeed 😱
    Ja jos jednom pitala kad imas 😂
    Ajde bas me zanima sta ce tebi reci eto ja sam dobila takav odgovor .. Bila sam dobila vaginalete ali bas nis nije drugacije bilo od toga osim kaj mi je svaki dan ostaci nje ispadali iz mene i uzasno me zivciralo
    Haahha ja sam se nasmijala 😂😂😂 znaci tak je grozno kod tebe 😂 uff mi zene 😅😅

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    M@lena jutro 💋
    Bas mi je zao za prehladu  😧😧 to je groozno kad si bolestan a u trudnoci trostruko groznije 😧
    Brz oporavak zelim 💋
    I suuuper za stolicu.. Pokusala sam i ja sa limunom i dobila sam takvu zgaravicu da sam mislila poludjeti od muke! Eto 😡

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Daaaa treca_sreca, sretno i tebi danas! Stalno spominjemo tvoj pregled a nema te na popisu!
    To mi je doktorica predlozila. Nije bas ukusno piti limun jos u mlakoj vodi na prazan zeludac, no zasad mi ide. Pijem neka 2-2 ipo dcl. I isto oko 2 dcl domaceg kefira s psylliumom. Sve je prirodno i ne moze nastetiti jedino sto ne moze svatko limun tako rano… no sve cu uciniti sam da mi se stolica regulira. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Jitro cure i sretno na pregledima danas! 😊 
    Ja isto imam iscjedak i to neki vodeni, bas mi bude ko da sam upisana i isto nosim uloske. Uzasno sam se bojala da je plodna voda ali hvala Bogu nije, svaki put je sve ok a od pocetka mi je tako. Sada se cak i smirilo malo, evo vec dva dana nije bilo bas jako mokro! 😂 Radila sam i sve briseve i sve je cisto, gin kaze da je to takav iscjedak i da je normalno da je javi u trudnoci. Samo je nekom ocito rjedi nekom gusci 😆



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Malena spricaj za nos aquamaris. Kad treba odcepit onda strong a inace classic. Koma je kad te disanje gnjavi u T.
    Ja kasljem svaki dan, od pola sata u najboljem slucaju do 2-3h dnevno kad su mi kriticni dani, ak se zaletim npr pa pojedem jaja ko jucer (goluza na pastetu od tunja pa poslije skupo platim) ali bar mi je nos odstopan. Kad ne mozes disat, ne mozes ni spavat i onda si cijeli koma.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    M@lena

    uspjela sam odstopati crijeva! 😁 limun iscjedjen u mlakoj vodi ujutro na prazan zeludac u kombinaciji s kefirom i psyllium ljuskicama, pun pogodak! Evo dva jutra za redom bila na wc-u.
    Pijem izmedju 2 i 3 l tekucine dnevno, stolica je jos uvijek tvrdja al je bar imam. 😊


    Super da si barem to rijesila, nemalen je to problem. Znamo za ubuduce, kome bude trebalo, koji je caroban recept. Ja limunadu mrzim ali kefir svakodnevno pijem, plus puno pijem zbog kaslja, pa vjerojatno zato nemam zacep nikad..

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.