Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kami.lica

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage cure/žene! 🤗
    Vrijeme je za temu za sve trudnice koje će svoje bebe dočekati sljedeće jeseni (01.09. - 30.11.) 
    🥳🎉💐🍼🎈🎀😍🤱
    Sretno vam svima! 🤗

  • Kami.lica

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Sretan Božić svima! 🎉🥳❤️🥂🙏😇

  • Kami.lica

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Puno sreće u Novoj godini svim trudnicama i onima koje će to tek postati.I svima ostalima sretno!
    🤰🥳💗😇🙏🤗

  • Julija0109

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    nadam se da neću biti jedina u grupi, teško se ohrabriti i početi pisati, barem je tako meni bilo. :) Radi PCOS i dužih ciklusa, datum začeća je kod nas bio 09.12. tako da sam po aplikaciji sada 5+3. Datum je 01.09., ali vidjet ćemo nakon prvog pregleda koji je zakazan tek 16.01. Prvi simptomi prije izostanka mensturacije bili su glad, mogla sam jesti konstantno, kava koju inače volim nikako mi nije pasala i bolne cicke. Za sada smo dodali konstantne odlaske na wc i u toku noći. Mučnine još nisu prisutne. Veselim se druženju. :)

  • Avatar miniii20

    miniii20

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Imam pitanje.. kolika je vjerojatnost da ostanem trudna.. zadnja M je bila 20.12 po aplikaciji ciklusi 28-29. Navodno je O bila jučer 02.01 ali iako me već 01.01 lagano probadalo kao inače na O. Ee sad 31.12 smo bili malo veseli.. 
    neznam koliko dugo to sve preživljava i nakon koliko može doc do oplodnje. 

    Sretno svima ❤️

  • Avatar MomM.94

    MomM.94

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Julija0109

    Pozdrav svima,
    nadam se da neću biti jedina u grupi, teško se ohrabriti i početi pisati, barem je tako meni bilo. :) Radi PCOS i dužih ciklusa, datum začeća je kod nas bio 09.12. tako da sam po aplikaciji sada 5+3. Datum je 01.09., ali vidjet ćemo nakon prvog pregleda koji je zakazan tek 16.01. Prvi simptomi prije izostanka mensturacije bili su glad, mogla sam jesti konstantno, kava koju inače volim nikako mi nije pasala i bolne cicke. Za sada smo dodali konstantne odlaske na wc i u toku noći. Mučnine još nisu prisutne. Veselim se druženju. :)


    Hei nisi jedina. Ja sam danas 4+4. Termin poroda bi trebao biti 05.09. 😊 Prvi pregled imam 25.01. Dal imas kakve simptome?

    🙋‍♀️ 29
    🙋‍♂️30
    14.06.2016 💙👶
    Someone i love was never born. 💓😇
    22.02.2022 💔 21.tt
    27.12 ➕
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Julija0109

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    MomM.94

    Julija0109

    Pozdrav svima,
    nadam se da neću biti jedina u grupi, teško se ohrabriti i početi pisati, barem je tako meni bilo. :) Radi PCOS i dužih ciklusa, datum začeća je kod nas bio 09.12. tako da sam po aplikaciji sada 5+3. Datum je 01.09., ali vidjet ćemo nakon prvog pregleda koji je zakazan tek 16.01. Prvi simptomi prije izostanka mensturacije bili su glad, mogla sam jesti konstantno, kava koju inače volim nikako mi nije pasala i bolne cicke. Za sada smo dodali konstantne odlaske na wc i u toku noći. Mučnine još nisu prisutne. Veselim se druženju. :)

    Hei nisi jedina. Ja sam danas 4+4. Termin poroda bi trebao biti 05.09. 😊 Prvi pregled imam 25.01. Dal imas kakve simptome?

     Za sad bolne cicke, cesto mokrenje, glad, i eto danas prvi put jutarnja mučnina, ali generalno se super osjecam. Ti? :)

  • Avatar Benkina

    Benkina

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima i od mene 
    Danas sam 5+5, prva trudnoca. Jucer sam isla na prvi pregled privatno da potvrdim i sve je uredu bilo. Medjutim kad sam stigla kuci nakon nekog vremena pojavio mi se smedji iscjedak i malo roskasto kad sam se obrisala, a danas ima malo smedjkasto. 
    Da li je to normalno da se moze desit poslije pregleda? 
    Citala sam na drugim temama da je uredu dok nije obilno krvarenje, ali ipak malo me brine.

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Drage zene, hocu sve da vas pozdravim. Upravo sam napravila profil ovdje jer sam jutros ugledala plus. Ja sam redovno citala temu Lh trakice(iako nisam imala profil) i pokupila savjete za zacece od njih, kao i koristila ovulacijske testove. 
    Najradje bih na toj temi napisala  zenama da su mi one pomogle i da sam im zahvalna, ali nekako mi je neukusno… 
    Evo ukljucila sam se u ovu temu, danas sam 17 dpo, zasad nikakvih posebnih simptoma, test sam uradila zbog izostanka menstruacije, a jedino sam imala implantacijsko krvarenje 4 i 6 dpo, sad shvatam da to je bilo implantacijsko a tada sam mislila da je neka cista… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Julija0109

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Benkina

    Pozdrav svima i od mene
    Danas sam 5+5, prva trudnoca. Jucer sam isla na prvi pregled privatno da potvrdim i sve je uredu bilo. Medjutim kad sam stigla kuci nakon nekog vremena pojavio mi se smedji iscjedak i malo roskasto kad sam se obrisala, a danas ima malo smedjkasto.
    Da li je to normalno da se moze desit poslije pregleda?
    Citala sam na drugim temama da je uredu dok nije obilno krvarenje, ali ipak malo me brine.


    Ja bi isto rekla da je normalno i po drugim grupama da se treba reagirat samo ako je učestalo i obilno, ali eto ne znam ni sama što bi napravila u toj situaciji. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.