Kada vaditi betu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Radimo na 2. bebici 3 mjeseca.
    Menstruacija treba stići 16.2., posljednja je bila 16.1., ciklusi na 29/30 dana,redovni.

    Najplodniji dani 31.1., 1.2., 2.2.-ovulacija, po aplikaciji,a rekla bih i po simptomima.

    E sad, pošto je ovaj mjesec Valentinovo,voljela bih dragog iznenaditi lijepom viješću jer znam koliko oboje želimo trudnoću. 

    Pa me zanima je li rano da 14.2. Izvadim betu? 
    Kad najranije mogu test napraviti?

    P.S. nemam nikakvih simptoma,osim kremastog bijelog, obilnijeg iscjetka. Baš kao krema na rublju, nema mirisa,nije rastezljiv.

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    možes slobodno napraviti test 14.02.
    čak ga možeš do 5 dana prije očekivane menstruacije sa osjetljivijim testovima
    sretno

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    pratimo se :) meni je sljedeća menst 15.02. isto se nadam lijepoj vjesti za valentinovo 

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    malena362

    možes slobodno napraviti test 14.02.
    čak ga možeš do 5 dana prije očekivane menstruacije sa osjetljivijim testovima
    sretno


    Koji test mi je najbolje raditi?

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    malena362

    pratimo se :) meni je sljedeća menst 15.02. isto se nadam lijepoj vjesti za valentinovo


    Aaa tu smo, u dan razlike.
    Baš mi je drago, ubija ovo išćekivanje.
    Koliko dugo se trudite?

    Nama je prva trudnoća ostvarena iz prvog “pokušaja”.

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    ako ćeš 14.raditi možeš digitalni. meni je taj najjasniji, nema mozganja hahhah
    nama je isto prva trudnoca bila iz 1.pokusaja, druga iz drugog (prvi pokušaj je bila biokemijska)
    ovo nam je sad prvi pokušaj za treću :)
    imaš li kakvih simptoma?

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    malena362

    ako ćeš 14.raditi možeš digitalni. meni je taj najjasniji, nema mozganja hahhah
    nama je isto prva trudnoca bila iz 1.pokusaja, druga iz drugog (prvi pokušaj je bila biokemijska)
    ovo nam je sad prvi pokušaj za treću :)
    imaš li kakvih simptoma?


    Pa ono,taj neki kremasti,obilniji bijeli iscjedak,povremeno.
    Inače, kad stigne takav iscjedak znam da menga dolazi u roku 24 sata,tako je barem bilo do sad.
    I malo sam nervoznija,možda.
    Ti?

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    pa zapravo isti kao pred menstruaciju (bolne sise, nadutost uzasna i ponekad probadanja u donjem djelu trbuha, isto kremasti bijeli iscjedak al nije obilan) jedino se razlikuje što se budim noću a to nije slucaj inace.. inace spavam ko top

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Nadam se da ćemo imati plusiće.
    Ovo čekanje ubija.

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    bome da, držim nam fige.. moj testic ceka, mislila sam cekati do dana m al vec vidim da necu moci izdrzati

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.