Kasnjenje menstruacije, izostanci m.

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Mislim da ti je ovo za ginekologa, pogotovo jer si i u kolovozu imala problem sa ciklusom. Ono pregled i UZV. ako planirate dijete bilo bi važno znati da li ovuliras i kada te se početi pripremati za trudnocu folnom kiselinom. Ukoliko ne planirate dijete također je važna regulacija ciklusa i adekvatna zastita od trudnoće.

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Avatar _mateja_

    _mateja_

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hey, nova sam ovdje imam par pitanja zadnja menstruacija mi je bila 19.01.22 imala sam spolne odnose bez zastite, grudi su mi povecane imala sam blage grceve u jajnicima nakon ovulacije i zdnja dva dana smedi iscjedak u tragu sa sluzi i danas blijedoo rozi ali laganoo  zanima me posoji li mogucnost za trudnocu ili uskori dolazak menstruacije 

    👱‍♂️24 👩 21 🥰
    06.21 spontani u 14tt💔👼🏻🙏🏼🥺

  • Merimaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo,nova sam ovdje pa me zanima jel neka imala slicno ili isto iskustvo. Naime vec par godina radimo na bebi,ali otkako sam prije 2 godine imala spontani pobacaj bas se neda. Ne koristimo nikakvu zastitu,pratim plodne dane i sve ostalo. Eh stvar je takva da sam zadnju menstruaciju imala 8.Februara,ciklusi su mi uglavnom redovni svako 30 dana. Ja sam po kalendaru trebala 7.Marta da dobijem medjutim nisam danas je vec treci dan otkako mi kasni,imam simptome kao da cu dobiti bolne grudi,grceve u stomaku i donjim ledjima,lose spavam. Da napomenem i to 3 sedmice nazad sam primijetila malo krvi onako cisto crvene krvi s bijelim iscjedkom na wc papiru. Ne bi da se razocaram pa cekam bar jos koji dan da idem po test. Kakve su sanse da sam trudna,nitko veseliji od mene nebi bio ☺️

  • Avatar BLUEBELL

    BLUEBELL

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Evo moji ciklusi su 31-32 dana
    Trebala sam dobit jucer al nista .
    Jutros test ➖️ , imam jedino povremene grceve i iscjedak bijelkasto proziran .. sad nezz dali da ocekujem menst ili novi test za 2/3 dana ako ne dodem
    Al definitivno idem gin da privjeri ukoliko ne dode a nema ni trudoce sto se desava..
    Moj savjet Vam je da sacekate danas/ sutra i ukoliko ne dobijete uradite test sa prvim jutarnjim urinom 

    🙎‍♀️ 27yr
    🙎‍♂️ 26 yr
    👱‍♂️ - 2yr
    Happily 💍🏩
    Family of 3 💫
    In Te , Domine speravi

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.