Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ayesha

    Ayesha

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ja sam u 19.tjednu trudnoće i dobila sam oko 4 kg. Da sam malo više pazila dobila bih i manje, ali me je Božić skroz prevario, oko Božića sam dobila 2 kg. I eto, za čas se popelo na 4kg sve ukupno.

    “Tek kada postanete majka vaše rasuđivanje polako preraste u suosjećanje i razumijevanje.”

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ayesha sve nas je Bozic kostao koju kilu vise. Ja se nadam da necu do kraja trudnoce preci famoznih 80kg, to bi onda znacilo da sam dobila 17kg i vise al evo nek beba bude dobro pa cu i ja biti, a za kile cemo lako 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Evo mi smo danas sluzbeno 14tj. Bebac je na ultrazvuku igrao nogomet pa nije bas neka slika, al bitno da je sve ok. Ja sam od pocetka trudnoce dobila samo 1kg 😉, al ipak me krecu zuljat sve moje hlace. Kad ste krenule kupovati trudnicke hlace?

  • Avatar Ayesha

    Ayesha

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Tako se i ja nadam da neću preći 80kg jer bi isto kao i tebi značilo da sam prešišala 17 kg. Vidjet ćemo. Ali mi nekad ta kilaža bude toliko opterećenje da ti ne mogu opisati. Baš me počnu svi nervirati, nekim sam malo dobila, a neki mi prigovaraju kao da znaju žene koje su dobile samo 5 kg u cijeloj trudnoći.

    @Lalla1212 - Kupila sam si trudničke tajice već oko 14.tjedna iako nisam imala stomak, ali sam htjela zbog tog osjećaja o kojem pričaš gdje me je sve stiskalo i moje svakodnevne tajice su jednostavno bile takve da su mi i inače stezale opako stomak. Trudničke traperice sam si kupila u 16.tjednu trudnoće isto zbog nelagode u starim trapkama. Ma da su one sve tako super. Nije više kao prije da su kao brod velike…dolje uzmeš veličinu koju i inače nosiš, a gore su one ionako od nekog jako rastezljivog materijala, nešto kao pojas. :)

    “Tek kada postanete majka vaše rasuđivanje polako preraste u suosjećanje i razumijevanje.”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    U Lidlu su imali trudničke tajice, stvarno ok za tu cijenu. I uzmem ja M i budu mi prevelike i to jako. HAHAHA sad ću se umislit da sam mršava za trudnicu 


  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Lagertha


    U Lidlu su imali trudničke tajice, stvarno ok za tu cijenu. I uzmem ja M i budu mi prevelike i to jako. HAHAHA sad ću se umislit da sam mršava za trudnicu 

    To mi je mater kupila 😂😂😂 i meni M pase bez problema, imam nesto jaca bedra….

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Koja je cijena tih trudnickih hlaca? Vidjela sam da H&M ima trudnicki odjel, al nebi bas htjela dat 300-400kn za nesto sto cu nosti cca 6mj….

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Lalla1212


    Koja je cijena tih trudnickih hlaca? Vidjela sam da H&M ima trudnicki odjel, al nebi bas htjela dat 300-400kn za nesto sto cu nosti cca 6mj….

    Ma meni su jako široke oko trbuha i na guzici. Ja sam u Grazu kupila u H&M-u odlične hlače za 15 eura na sniženju. Već se treći dan ne skidam iz njih, stvarno su udbone. Ali ne bi ih kupila da su bile 300-400 kn.


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila u hmu mislim da su bile nekih 25 eura na redovnoj cijeni. Meni iskreno te hlace iz hma vrijede svakog centa. Toliko su udobne, rastezljive a najbolje od svega je sto se uopce ne sire od nosenja i od pranja. Imam ih vec nekih 3mjeseca i stvarno ih nosim cesto i ko nove su jos uvijek.

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela plave uze traperice za svaki dan i kombiniram ih sa svime, kosuljama i vestama, 30€ iz hm, ali vrijede svaku kunu.imaju i elastina.
    A ove druge isto iz hma na foru tajica kostale su 20€ isto su super ali sam uzela malo vece za kasnije.
    Ako imate financijske prilike investirajte u jedne ili dvoje trudnicke hlace.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.