Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    U lidlu sam uzela tajce, haljinu i grudnjak za dojenje. Grudnjak sam uzela jer mi se cini udoban za sad da ga nosim. Inace skoro pa ni nemam sise pa sad uzivam u njima 
    Od frendice sam dobila traperice iz h&m-a. Jako su udobne samo se bojim da me precjenila pa mi je donijela broj 36 koji sad jos ide na mene, ali na jedvite jade

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Me+mybaby


    U lidlu sam uzela tajce, haljinu i grudnjak za dojenje. Grudnjak sam uzela jer mi se cini udoban za sad da ga nosim. Inace skoro pa ni nemam sise pa sad uzivam u njima 
    Od frendice sam dobila traperice iz h&m-a. Jako su udobne samo se bojim da me precjenila pa mi je donijela broj 36 koji sad jos ide na mene, ali na jedvite jade

    Ja sam si uzela te tajce M velicinu, u nogama su mi super, al sve iznad se vidi da je veliko, majca S je odlicna i cekam toplije vrijeme da mogu haljinu na starke nosit. Trenutno cekam 20.02( placa) da napokon skoknem do Arene gdje je HM sa trudnickim odjelom…

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Mame, sto vi uzimate protiv glavobolja? Prosli tjedan me 3 dana toliko boljela da sam misla da ce mi glava puknuti. Otkako su mucnine prosle pocele su glavobolje, a kako nemogu bit paracetamol jer mi bude zlo, trpim bol.Najgore mi je da tad nemogu ni jest pa sam odmah za skoro kilu pala sa kilazom, a jedva sam nabila dvije kile od pocetka trudnoce ( a prije kad treba smrsavit nece ga ni vrag skinuti). Posto mi je doktor rekao da nikako nesmijem pit nist drugo, mucim se, a nemam mi to smisla. Imate neki mozda prirodni pripravak ili nesto protiv glavobolja? Menta to malo smiri, ali ne na duzi period…..

  • Avatar Uciteljica

    Uciteljica

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Lalla,postoji ulje od Just kozmetike, prirodni pripravak iz Švicarske, zove se ulje 31 jer je unutra toliko vrsta biljaka. Namaže se kod sljepoočnice i odeš odmoriti te glavobolje nestaju. Eto,moj savjet. Isprobano. Pa probaj to nabaviti. Kad čujem da vi druge mršavite, budem malo u bedu. Ja naime, nisam u toj skupini. Imam osjećaj da se i od zraka debljam. U prve dvije trudnoće sam natukla 20 kg, što je bilo teško izgubiti. 10 je otišlo s porodom, ali onda još ovih 10… To je trajalo i trajalo….Sad bih voljela da to malo usporim. Trudim se jesti zdravo, od kad znam da sam trudna biram pametne namirnice,ali opet,kile idu gore i to me bedira. Prosim,savjet. Da me ne shvatite krivo, nikakve dijete ne dolaze u obzir,ali fakat budem žalosna ( izgleda da me već i hormoni naveliko peru…) kad dođem na pregled,a ono sve imaju samo trbuh,ko da su progutale lubenicu. A ja ću biti ko trokrilni ormar jer se debljam svugdje. A najviše uvijek ode na rit i bokove….Help

    Ujutro odgajam tuđu djecu, a kad dođem doma moram i svoju…..

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Uciteljica


    Lalla,postoji ulje od Just kozmetike, prirodni pripravak iz Švicarske, zove se ulje 31 jer je unutra toliko vrsta biljaka. Namaže se kod sljepoočnice i odeš odmoriti te glavobolje nestaju. Eto,moj savjet. Isprobano. Pa probaj to nabaviti. Kad čujem da vi druge mršavite, budem malo u bedu. Ja naime, nisam u toj skupini. Imam osjećaj da se i od zraka debljam. U prve dvije trudnoće sam natukla 20 kg, što je bilo teško izgubiti. 10 je otišlo s porodom, ali onda još ovih 10… To je trajalo i trajalo….Sad bih voljela da to malo usporim. Trudim se jesti zdravo, od kad znam da sam trudna biram pametne namirnice,ali opet,kile idu gore i to me bedira. Prosim,savjet. Da me ne shvatite krivo, nikakve dijete ne dolaze u obzir,ali fakat budem žalosna ( izgleda da me već i hormoni naveliko peru…) kad dođem na pregled,a ono sve imaju samo trbuh,ko da su progutale lubenicu. A ja ću biti ko trokrilni ormar jer se debljam svugdje. A najviše uvijek ode na rit i bokove….Help

    Gdje mogu kupit to ulje?

    Ja bas i ne pazim sto jedem.
    Jucer sam stukla vrecu cipsa od chillia jer mi se to jelo ko mutavo, samo pazim navecer na kolicinu jer me zna bolit zeludac po noci. Jedem malo vise nego prije i to mi pase. Jedna moja kolegica nije mogla prestat jest koliko su ju hormoni sorali.
    Probaj vise vode i caja piti, meni je to super….

  • Avatar Uciteljica

    Uciteljica

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Proguglaj si ko u tvom kraju ima zastupstvo za Just. Oni nemaju trgovinu već ljude koji dolaze doma k tebi i prezentiraju ti proizvode koji su stvarno fantastični. Ima od eteričnih ulja,ali pravih,ne ono kak nakapaš 20 kapi pa se ne pozna. Uglavnom,probaj saznati. Što se tiče vode i čaja nalijevam se ko deva i opet sam gladna ko vuk

    Ujutro odgajam tuđu djecu, a kad dođem doma moram i svoju…..

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Curke jedno pitanje. Jel ima koja od vas secer? I ako da jeste to saznali nakon nalaza ili ste imale i neke simptome?

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • kišica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam ja povišen šećer, guk jutarnji 5.9 , radila i guk profil, bio uredan s tim da sam bila na dijeti 1800 kcal. u 28.tj.sam, druga trudnoća, dobila sam 7.5 kg, idući na redu je OGTT. U prvoj trudnoći sam imala granični šecer, dobila 20 kg, makrosomno dijete 4500 g , carski rerz.  U obitelji svi šećeraši.

  • sunshine0011

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    29 tj, 5 kg. 

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    U 12. Tjednu vec +2 ili 3 kg. :(
    Sta vi jedete? Moram si smislit neke zdrave vecere. 
    U orvoj trudnoci sam od pregleda do pregleda dobivala po kilo i onda negdi od 7 mj samo skupljala i nabacala +27kg. Sad imam fobije. Iako sam stvarno izgubila jaaako brzo sve..otisla i u minus, al svejedno.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.